تخریب مجلس ثمری جز ناامید کردن مردم ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
تخریب مجلس ثمری جز ناامید کردن مردم ندارد

تخریب مجلس ثمری جز ناامید کردن مردم ندارد

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

علی اکبری در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با انتقاد از طرح برخی موضوعات مبنی بر ضعف عملکرد مجلس دهم، گفت: به عنوان فردی که طی چهار سال گذشته درمجلس حضور داشته و از نزدیک در جریان فعالیت‌های همکارانم بودم هرگونه ادعایی درباره ضعف عملکرد مجلس دهم را تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه برخی رسانه‌ها و در راس آنها صدا وسیما با نگاه مغرضانه اخبار مجلس را پوشش می‌دهند، ادامه داد: صدا وسیما به عنوان رسانه ملی برای پنهان کردن ناکارآمدی خود در طول چهار سال گذشته تلاش کرد تا با نگاه جانبدارانه به هر شکل ممکن دولت یا مجلس را ناکارآمد جلوه دهد.

نگاه صدا وسیما کاملا خطی و جانبدارانه است

وی افزود: صدا و سیما حتی در دعوت از نمایندگان برای حضور در برنامه‌ها به صورت گزینشی عمل کرد به طوریکه به جز چند نماینده از دیگر نمایندگان دعوتی به عمل نمی‌آمد، واقع امر این است که نگاه صدا و سیما کاملا خطی و جانبدارانه است و به نظر می‌رسد بخش عمده‌ای از رفتارهای تخریبی علیه مجلس با محوریت صدا وسیما انجام می‌شود.

اکبری با یادآوری طرح‌ها و لوایح بررسی شده در مجلس دهم، گفت: مجلس دهم ۶۰ الی ۷۰ طرح و لایحه را تبدیل به قانون کرد و علاوه بر این برنامه ششم توسعه و بودجه‌های سالانه را نیز به نتیجه رساند؛ حتی در کمیسیون کشاورزی چندین لایحه که از مجالس گذشته مانده بود تعیین تکلیف و در صحن علنی به تصویب رسید که گویای عملکرد مجلس است.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

عضو فراکسیون امید اظهارات تخریبی علیه مجلس را در جهت منافع ملی نمی‌دانم تاکید کرد: به نظر می‌رسد عده‌ای با تخریب و ناکارآمد نشان دادن مجلس به دنبال برجسته کردن خود هستند در این زمینه همان طور که اشاره کردم صدا وسیما به جای در پیش گرفتن رویه تحلیل و کارشناسی، نقاط ضعف را به صورت پررنگ نمایش می‌دهد.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی علت چنین رفتارهایی را ناشی از تضاد فکری و نگاه‌های خطی و جانبدارانه خواند و گفت: کسانی که کمر به تخریب مجلس بسته‌اند دلسوز نظام نیستند زیرا تخریب مجلس ثمری جز تزریق التهاب به جامعه و ناامید کردن مردم ندارد. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.

ببینید | پیام واضح آیت الله خامنه‌ای به داعش و آمریکا در فیلم سایت سردار قاسم سلیمانی

خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
استان گیلان دیر زمانی است که جزء مقاصد اصلی گردشگران بوده است. طبیعت بی‌نهایت زیبای آن که از یک سو به البرز می‌رسد و همچنین سرسبزی و شور زندگی که در این استان در جریان است، همواره مشوق خوبی برای جذب طبیعت دوستان بوده است.

نحوه تعیین نرخ عوارض نوسازی مشخص شد

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
همچنین در تبصره این ماده آمده است: مؤدیانی که از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون ظرف مدت یکسال نسبت به تعیین تکلیف نحوه پرداخت عوارض نوسازی معوق خود اقدام نمایند، مشمول بخشودگی جرایم عوارض می‌شوند. تصویب اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولتنمایندگان مجلس با یک فوریت طرح اصلاح قانون نظارت بر سفر‌های خارجی کارکنان دولت موافقت کردند. نماینده مردم اصفهان افزود: از آنجا که هزینه سفر‌های خارجی از محل بیت المال تهیه می‌شود، لازم است در شرایطی که بسیاری از مردم در تامین نیاز‌های اساسی خود دچار مشکل هستند تامین هزینه سفر‌های خارجی نظام‌مند و علت سفر نیز مشخص شود. رئیس جمهور یک ساعت فرصت خواهد داشت در خصوص بودجه و مسائل مختلف کشور سخنرانی کند و سپس لایحه بودجه را تقدیم رئیس مجلس خواهد کرد. به گفته آقای نوبخت بودجه امسال نسبت به بودجه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

ده‌ها هزار نفر از مردم الجزایر تظاهرات کردند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در کمتر از یک هفته به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، معترضان الجزایری بیش از هر زمان دیگری قاطع هستند. ما تنها الجزایر آزاد می‌خواهیم. زن دیگری می‌گوید نه به انتخابات، نه به این دولت که فرزندان ما را زندانی می‌کند. این شخصیت‌ها از زمان استقلال الجزایر در سال ۱۹۶۲ در راس قدرت هستند. تظاهرات روز گذشته یکی از قابل توجه‌ترین اعتراضات از زمان آغاز جنبش اعتراضی الجزایر در ماه فوریه بود. مناظره میان نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در الجزایر کاملا بی سابقه است. سیاست خارجی و تمامیت ارضی نیز از دیگر مسائل مطرح شده در این مناظره بود.

فیلم| دفاع روحانی از قطع اینترنت جهانی و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز19 ساعت قبل
در جریان اعترضات بنزینی، دسترسی ایرانیان به اینترنت جهانی قطع شده بودرییس جمهور گفت: در زمینه این که بتوانیم شبکه ملی اطلاعات داخلی را آنچنان تقویت کنیم که مردم بتوانند برای نیازمندی‌های خود نیازی به خارج نداشته باشند و اخیرا هم رهبر معظم انقلاب در این زمینه دستوری دادند که در شورای عالی فضای مجاری آن را دنبال می‌کنیم مردم شرایط بهتری را لمس خواهند کرد. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ در جریان اعترض مردم به گرانی بنزین، دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی قطع و بعد از یک هفته به مرور اینترنت وصل شد؛ به گونه‌ای که اینترنت استان سیستان و بلوچستان در هفته اخیر وصل شده است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. * در ابتدای این دیدار تعدادی از نمایندگان دانشجویان مطالبات و دغدغه‌های دانشجویی و مردمی خود را با رئیس دستگاه قضا در میان گذاشتند. همچنین گسترش عدالت در کشور، برخورد با فساد در سطوح مختلف، کاهش پرونده‌های قضایی، شفافیت آرای قضایی، پیگیری موضوع افراد عادی و رسمی از دیگر مطالبات دانشجویان از رئیس دستگاه قضا بود. * انتقاد به نحوه اطلاع رسانی دستگاه قضا و عملکرد رسانه‌ای یکی دیگر از خواسته‌های دانشجویان بود. بر این اساس بیشترین سئوالاتی که از رئیس دستگاه قضا مطرح شد به شرح زیر اعلام شد:۱-چرا دادرسی پرونده سکه ثامن علیرغم گذشت یک سال و نیم از بازداشت متهم انجام نمی‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - یکشنبه ۱۷ آذرماه

خبری17 ساعت قبل

روحانی: امیدوارم بتوانیم شبکه ملی اطلاعات را تقویت کنیم

خبری17 ساعت قبل

مشکلات بسیاری گریبان‌گیر مردم سیستان و بلوچستان است

خبری18 ساعت قبل

چالش‌های وزارت دفاع سعودی بعد از حادثه تیراندازی فلوریدا

تسنیم6 دقیقه قبل

نمره متوسط جهانبخش در اولین بازی فصلش برای برایتون+عکس

فارس7 دقیقه قبل

گزارش| جنگ آمریکا و روسیه بر سر تغییر الفبا در آسیای مرکزی

تسنیم7 دقیقه قبل

ثبت‌نام فله‌ای اصلاح‌طلبان اولویت با زندان رفته‌ها! / آمریکایی‌ها چه پیشنهادی به دانشمند ایرانی داده بودند/ تخریب سوال برانگیز یک ظرفیت صادراتی مهم

مشرق‌نیوز7 دقیقه قبل

توقیف محموله ۱٫۵ میلیاردی پوشاک قاچاق در مهریز

ایسنا7 دقیقه قبل

نامه محرمانه به حناچی در مورد «بام‌لند»

نامه‌نیور7 دقیقه قبل

نیروهای آمریکایی صدها کودک داعشی را به اردوگاه نظامی «قسد» منتقل کردند

تسنیم8 دقیقه قبل