برد پیت: ۲۰ سال است گریه نکرده‌ام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

برد پیت: ۲۰ سال است گریه نکرده‌ام

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
«برد پیت» بازیگر سرشناس هالیوودی مدعی شد که در طول ۲ دهه اخیر حتی یک‌بار هم نگریسته است. البته این ادعا شامل بازی او در فیلم‌ها نمی‌شود و به عبارتی دقیق‌تر گریه او در فیلم‌ها را شامل نمی‌شود.

روزنامه اعتماد: «برد پیت» بازیگر سرشناس هالیوودی مدعی شد که در طول ۲ دهه اخیر حتی یک‌بار هم نگریسته است. البته این ادعا شامل بازی او در فیلم‌ها نمی‌شود و به عبارتی دقیق‌تر گریه او در فیلم‌ها را شامل نمی‌شود.

برد پیت: ۲۰ سال است گریه نکرده‌ام - 1

این بازیگر ۵۵ ساله در مصاحبه‌ای جدید که به سوالات مجری پاسخ می‌داد، گفت در طول ۲ دهه اخیر فرازونشیب‌های زیادی را تجربه کرده است اما هیچگاه این موضوع زمینه‌ساز گریه او نشده است.

«برد پیت» شش فرزند دارد که حاضل ازدواج او با همسر سابقش آنجلینا جولی است؛ پیت و جولی، ۴۴ ساله، در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند.

پیت همچنین در گفتگو با هاپکینز ادعا کرد که هنوز در حال مبارزه برای سرزنش‌های طلاق خود است. او گفت: من در حال تحقق بخشیدن به تمام ایده‌های خود هستم اما به علت انتخاب‌های مختلفی که انجام داده‌ام گاهی مورد سرزنش قرار گرفته‌ام. گرچه به تمام انتخاب‌هایی که انجام داده‌ام، افتخار نمی‌کنم اما این اشتباهات ارج می‌نهم، زیرا آنها در نهایت باعث افزایش تجربه ما شده‌اند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

پیت در پاسخ به این سؤال که آیا طلاق او تاثیری در عملکرد او دارد، گفت: تجزیه خانواده مطمئنا تجربه‌ای است که تنها به شکل کلی می‌توانم درباره آن صحبت کنم. اما همانطور که مشخص است مجبور شدم مقصر بودن خودم را در این ماجرا درک کنم. من تا ابد نمی‌توانم به این موضوع فکر کنم و باید فکری نیز برای ادانه مسیر حرفه‌ای خود می‌کردم.

او در بخشی دیگر از این مصاحبه گفت: مدت‌های زیادی است که برای هیچ علتی نگریسته‌ام و نمی‌دانم این موضوع تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
همشهریهمشهری1 روز قبل
در این ویدیو که دیروز سه‌شنبه منتشر شد ترامپ در نقش تانوس شخصیت منفی «انتقام جویان» که شخصیتی منفی و بازنده است، گذاشته شده است. در این توییت آمده: «دموکرات‌های خانه نمایندگان می‌توانند هر چقدر دل‌شان می‌خواهد استیضاح جعلی خود را پیش ببرند. در فیلم‌های «انتقام‌جویان»، شخصیت تانوس به دلیل مجموعه‌ای از سنگ‌های ابدیت که جمع‌آوری کرده می‌تواند با بشکن زدن نیمی از جمعیت جهان را تبدیل به خاک کند. با این حال صحنه‌ای که در توییتر ترامپ منتشر شده پایان فیلم «پایان بازی» را به اشتباه به نمایش می‌گذارد. این توییت تنها چند ساعت پس از این منتشر شد که خانه نمایندگان اعلام کرد ۲ لایحه استیضاح علیه ترامپ اجرایی شده است.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی صدرنشین جدول فروش فیلم‌های سینمایی است. به گزارش سینماپرس، تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده و کم فروش و پر فروش‌ترین فیلم‌ها برای علاقه مندان منتشر شد. «مطرب» ۲۲میلیارد و ۵۰۰میلیون در۳۷روز «چشم و گوش بسته» ۶میلیارد و ۶۰۰میلیون در۳۷روز «ماجرای نیمروز: رد خون» ۶میلیارد و ۳۰۰میلیون در ۷۹روز «هزارتو» ۵میلیارد و ۵۰۰میلیون در۵۱روز «منطقه پرواز ممنوع» ۲میلیارد و ۹۲۰ میلیون در۳۷روز «بنیامین» ۱میلیارد و ۵۵۰میلیون در۳۷روز «سمفونی نهم» ۸۳۰میلیون در۳۷روز «تورنادو» ۶۵۰میلیون در۳۷روز «جاندار» ۳۳۰میلیون در۲روز «آخرین داستان» ۳۰۰میلیون در۱۶روز «خداحافظ دختر شیرازی» ۱۸۰میلیون در۹روز «معکوس» ۱۴۰میلیون در۱۶روز «لیلاج» ۸۵میلیون در۱۶روز «بیست و سه نفر» ۳۵میلیون در ۲ روز

نظرها

اخبار بیشتر