هفت پیراهن تابستانی ضروری برای هر مردی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک

هفت پیراهن تابستانی ضروری برای هر مردی

تابناکخبرگزاری تابناک |
تابستان در کنار تمام زیبایی‌هایش دردسرهای خاص خود را هم دارد. گرمای تابستان اغلب طاقت‌فرسا می‌شود. خرید لباس در تابستان به دلیل دمای هوا نکات ریزی دارد، این که چه پارچه‌ای، چه لباس‌هایی و چطور آن‌ها را با هم ترکیب کنیم، همه چالش‌هایی هستند که باید در خرید لباس تابستانی به آن‌ها دقت کنید. ما قبلاً در تابناک ویدیو به کت‌وشلوارهای تابستانی پرداخته‌ایم، در این ویدیو به پیراهن‌های تابستانی می‌پردازیم و 7 پیراهن تابستانی مناسب را معرفی می‌کنیم.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیکیفیت 480کیفیت 284

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری20 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری17 ساعت قبل
بازیکن پرسپولیس می‌گوید با سرمربی تیمش رابطه خوبی دارد و تلاش است تا هواداران سرخ‌پوشان پایتخت را خوشحال کند. او درباره رابطه خودش با کالدرون گفت: من و سرمربی رابطه خوبی داریم. بازیکن تیم پرسپولیس درباره پیشنهادی که از تراکتور دارد گفت: ‌ من بازیکن پرسپولیس هستم و در خدمت این تیم هستم و دوست ندارم وارد حاشیه شوم. علی علیپور درباره حاشیه‌هایی مبنی بر حکومتی بودن تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: من دوست ندارم وارد این مسائل شوم. وظیفه ما این است که سخت تمرین کنیم و نتیجه‌اش را در زمین بازی بگیریم و بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

سنگینی سایه شوم ساخت و سازهای غیرمجاز بر سر درختان و زمین‌های کشاورزی

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران16 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ساخت و سازهای غیرمجاز با استفاده از مجوزهای غیرقانونی عاقبت منابع طبیعی را به نابودی کشانده است. بیشتر بخوانید: پروژه‌ای عظیم و حیرت انگیز با ساخت بزرگراه در زیر آبهای خلیج فارسانتهای پیام/

برف و باران در راه است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: این سامانه بارشی برای پنج شنبه و جمعه در بیشتر مناطق به شکل برف و باران و برای مناطق جنوبی کشور به شکل رعد و برق پیش بینی می‌شود. وی با اشاره به آغاز بارش‌ها از نیمه غربی کشور، افزود: این سامانه به تدریج به بخش‌هایی از مرکز، جنوب و شمال کشور خواهد رسید. احمدی افزود: این سامانه به سمت شرق کشور حرکت می‌کند و برای ابتدای هفته آینده بخش‌هایی از شرق و شمال شرق، شاهد بارندگی خواهند بود. همچنین افزایش تدریجی دما در حد یک تا دو درجه در سایر مناطق دور از انتظار نیست. کارشناس هواشناسی ادامه داد: امروز سامانه بارشی در بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب دامنه زاگرس فعال است.

نظرها

اخبار بیشتر