جلوگیری از ورود خبرنگاران به یکی از سالن‌های ثبت نام/ نام‌نویسی ناتمام داماد شهید علی‌محمدی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. سیاسی

جلوگیری از ورود خبرنگاران به یکی از سالن‌های ثبت نام/ نام‌نویسی ناتمام داماد شهید علی‌محمدی

ایلناخبرگزاری ایلنا |
چهارمین روز از ثبت‌نام انتخابات مجلس هر چند که با استقبال خوبی شروع اما حواشی به همراه داشت.

جلوگیری از ورود خبرنگاران به یکی از سالن‌های ثبت نام/ نام‌نویسی ناتمام داماد شهید علی‌محمدی - 1

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، چهارمین روز ثبت نام انتخابات مجلس شورای در وزارت کشور هر چند که سر ساعت شروع و با استقبال خوبی از سوی داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس هم روبرو بود، اما در همان ابتدای صبح با حواشی همراه شد.

محل ثبت نام داوطلبان ثبت نام در دو سالن مجزا تعبیه شده است که داوطلبان با طی کردن مراحل به یکی از این دو سالن برای ارائه مدارک و ثبت نامشان ارچاع داده می‌شوند.

سالن نخست که ورودی محسوب می‌شود، جایی است که خبرنگاران می‌توانند متوجه شوند که چه کسانی برای ثبت‌نام در این دوره انتخابات شرکت کرده‌اند.

اما در اقدامی که توسط حراست وزارت کشور انجام شد، سالن بالا توسط میز و راهبند مسدود شد و از ورود خبرنگاران به آنجا جلوگیری شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

این درحالی است که خبرنگاران و عکاسان برای اینکه از حضور افراد شناخته شده سیاسی باخبر شوند می‌بایست به این سالن دسترسی داشته باشند.

با اعتراض خبرنگاران حاضر و پیگیری حوزه روابط عمومی و رسانه وزات کشور محدودیت حضور در سالن شماره یک وزارت کشور تا حدودی رفع شد.

جلوگیری از ورود خبرنگاران به یکی از سالن‌های ثبت نام/ نام‌نویسی ناتمام داماد شهید علی‌محمدی - 10

مهیار مرادی داماد شهید هسته‌ای مسعود علی‌محمدی برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در محل وزارت کشور حضور پیدا کرد، اما به دلیل اینکه تحصیل او در مقطع کارشناسی ارشد به مسایل و نرسیده بود، ثبت نام وی ناتمام ماند.

مرادی با تاکید بر اینکه یک ترم از تحصیلش باقی مانده و همچنین داماد شهید علیمحمدی است، سعی در اقناع عوامل ثبت‌نام وزارت کشور را داشت که ناکام ماند.

در حال تکمیل …

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تابناکتابناک21 ساعت قبل
تهدید علنی و مستقیم وزیر امور خارجه اسرائیل به حمله به خاک ایران و موشک باران ایران، در حالی است که اخیرا اسرائیل اقدام به یک آزمایش موشکی بالستیک کرده که گفته می‌شود، یک آزمایش هسته‌ای بوده است. تهدید علنی اسرائیل برای حمله به ایران، پس از آزمایش هسته‌ای؛ وزیر امور خارجه یسرائیل کاتز (از حزب لیکود) در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera گفته: حمله اسرائیل به ایران، امری محتمل است که در حال بحث و بررسی است. وزیر امور خارجه اسرائیل، به شکلی جالب توجه و با تهدید علنی به موشک باران ایران، و آوردن نام عربستان و امارات متحده عربی گفته، ایران باید از عواقب کلیه فعالیت‌های خود آگاه باشد. کاتز فاش کرده که اسرائیل و عربستان سعودی همکاری نزدیکی دارند، اما ترجیح داده که در این باره توضیح ندهند. وزیر امور خارجه اسرائیل گفته: تهدید ایران تنها علیه اسرائیل یا عربستان سعودی نیست.

بررسی بودجه سال آینده از ۴ اسفند

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: نهایتا چهارم اسفند ۹۸ بررسی لایحه بودجه در نشست علنی مجلس آغاز می‌شود؛ امیدواریم این لایحه بودجه مدنظر رهبر معظم انقلاب باشد، چرا که در سال گذشته و در جلسه با نمایندگان صحبت از حذف تدریجی نفت شده است. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: حذف یکصد ردیف هزینه‌ای تغییری در بودجه سنواتی محسوب می‌شود و همچنین مسائلی، چون طرح تحول سلامت نیز از جمله ویژگی‌های بودجه سال ۹۹ است. وی در خصوص بودجه شرکت‌های دولتی نیز گفت: ۲۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌های دولتی برای بخش سرمایه گذاری است و همچنین ۷۰ هزار میلیارد تومان نیز برای بخش عمرانی دیده شده است که در مجموع به ۲۷۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس افزود: در بخش کشاورزی، عمران، ارتباطات و اطلاعات، طرح ملی اطلاع رسانی و … بودجه یاد شده اختصاص یابد. بررسی مشکلات اقتصادی شرکت‌های دانش بنیانسخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: دستاورد‌ها و مشکلات اقتصادی شرکت‌های دانش بنیان در جلسه علنی سه شنبه با حضور دولتی‌ها بررسی می‌شود.
ایلناایلنا18 ساعت قبل
ارتقای امنیت فضای سایبری موضوعی است که در بودجه سال آینده، بخش قابل توجهی از سهم وزارت اطلاعات را به خود اختصاص داده است. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، وزارت اطلاعات که در بودجه سال گذشته مبلغ ۵۸۲۵۸۳۰۱ میلیون ریال را به خود اختصاص داده بود، در بودجه سال ۱۳۹۹، با افزایش بودجه سهمی بالغ بر ۶۶۳۳۷۷۴۷ ملیون ریال را برای خود به ثبت رسانده است. این در حالی است که نکته قابل توجه بودجه سال آینده اضافه شدن ردیف بودجه‌ای برای ارتقای امنیت فضای سایبری است که از بودجه فوق، مبلغ ۱۱۰۰۰۰۰ میلیون ریال را به خود اختصاص داده است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه سما دزفول: پیام خوزستان - دزفول - مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه سما دزفول گفت: دانشجویان در گام دوم انقلاب با جامه عمل پوشاندن به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب، زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی خواهند شد. مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه سما دزفول اظهارداشت: دانشجویان هرگز دل به وعده‌های توخالی دشمن نمی‌دهند و در راستای جهاد علمی و سازندگی، اخلاق، عدالت‌محوری و مطالبه‌گری تلاش می‌کنند. وی با بیان اینکه دانشجویان هرگز به امید ملکه، ترامپ، مکرون و دیگر روباه صفتان دست روی دست نخواهند گذاشت، بیان کرد: دانشجویان، مطالبه‌گری و آرمان‌خواهی را گفتمان اصلی خویش قرار داده‌اند و با نگاهی تیزبین و عزمی راسخ، منشا تحول‌ات بزرگ شده‌اند. وی افزود: امروز جامعه، نگاه خاص و امیدوارانه‌ای به دانشجو تحت عنوان ظرفیت‌های علمی جوان، کارآمد و آینده‌ساز کشور دارد لذا دانشجویان متعهد باید در برابر جامعه احساس مسوولیت داشته باشند. برچسب‌هاسازمان بسیج دانشجویی کشور دزفول روز دانشجو خوزستان
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
البته اگر اندکی اهل تامل و درنگ بودند می‌فهمیدند که شکست‌شان هیچ ربطی به هنرمندان ندارد. دست کم در انتخابات ۹۲ که هیچ خبری از هنرمند جماعت نبود و جز چند روزنامه‌نگار ناامید کس دیگری در ستاد انتخاباتی آقای روحانی حضور نداشت. در انتخابات ۹۶ هم، مردم تصمیمشان را گرفته بودند و هنرمندان تنها به شور و شوق آنها افزودند و در پاره‌ای موارد تردید آنها را به تصمیم بدل کردند و شد آن چه باید می‌شد. با همه اینها اصلا فرض را بر این می‌گذاریم که هنرمندان باعث و بانی به قدرت رسیدن آقای روحانی شدند. خب در چنین مناسباتی انتقاد اگر نه حرام شرعی، دست کم خلاف معرفت و بصیرت بود و هست.

اصلاحات بن سلمان شکاف جامعه سعودی را بر ملا کرد

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه‎؛ روزنامه گاردین چاپ انگلیس در مقاله‌ای نوشت تغییراتی که محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی به بهانه اصلاحات و در پیش گرفتن سیاست باز در مقابل جهان اعمال کرده است, شکاف‌ها و تناقض‌های موجود در جامعه سعودی را بر ملا می‌کند. با بررسی تغییراتی که بن سلمان اعمال کرده است، تناقض‌ها و شکاف‌های بزرگی در جامعه سعودی آشکار می‌شود. این روزنامه نوشت پیشتر نیز برخی در جامعه سعودی خواستار تغییرات مشابهی بودند هرچند احتمال خشمگین شدن مردم آنان را نگران می‌کرد. گاردین در این مقاله به گزارش ماه گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر درباره افزایش سرکوب و تجاوزات از زمان روی کار آمدن بن سلمان بر سر قدرت اشاره کرده است. دیده بان حقوق بشر اعلام کرده بود که اصلاحات واهی بن سلمان با گسترش بازداشت‌ها و شکنجه مخالفان سیاست‌های او، هزینه سنگینی داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر