زلزله ۴٫۲ ریشتری «محمله» در فارس را لرزاند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. اجتماعی

زلزله ۴٫۲ ریشتری «محمله» در فارس را لرزاند

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
زلزله ۴٫۲ ریشتری «محمله» در فارس را لرزاند - 0

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - زمین لرزه ۴٫٢ ریشتری منطقه «محمله» در فارس را لرزاند

زمین لرزه در استان فارس

مدیر کل بحران استانداری فارس گفت: این زمین لرزه مقارن ساعت ٢١ و٢٧ دقیقه چهارشنبه و در عمق ١٠ کیلومتری زمین رخ داد.

رحیم آزادی بیان کرد: زلزله مذکور در فاصله ٩ کیلومتری محمله به وقوع پیوست.

تاکنون گزارشی از خسارت احتمالی زلزله اعلام نشده است.

منبع: mehrnews. com

زلزله ۴٫۲ ریشتری «محمله» در فارس را لرزاند - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین17 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از افزایش پایش واحد‌های صنعتی، صنفی و خدماتی درگشت و پایش‌های روزانه و شبانه این اداره و برخورد قانونی با واحد‌های متخلف در این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از افزایش پایش واحد‌های صنعتی، صنفی و خدماتی درگشت و پایش‌های روزانه و شبانه این اداره و برخورد قانونی با واحد‌های متخلف در این شهرستان خبر داد. وی افزود: بر اساس حکم دادگاه، محکومیت حبس مشروط به انجام الزامات محیط زیستی از جمله احداث سیستم تصفیه فاضلاب در طول یکسال، تعلیق شده است. وی اظهار داشت: همچنین ماموران اجرایی و کارشناسان این اداره در حین گشت شبانه با یک مورد پسماندسوزی برخورد و بلافاصله نسبت به اطفاء حریق اقدام کردند. رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری در پایان تصریح کرد: به منظور جلوگیری از آلودگی هوا، شناسایی واحد‌های آلاینده و برخورد با آن‌ها در دستور کار این اداره قرار دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مصطفی سالاری اجرای نظرات ریاست جمهوری درباره خروج این سازمان از بنگاه‌داری را مورد تأکید قرار داد و گفت: این امر قطعا به نفع جامعه کارگری و اقشار تحت پوشش تأمین اجتماعی است و پیگیری می‌شود. وی تأکید کرد: خروج از بنگاه داری قطعا به نفع سازمان تأمین اجتماعی است و البته این کار با حفظ اموال کارگران انجام می‌شود و سازمان تأمین اجتماعی در چند حوزه درآمدزای مشخص و به صورت غیر مدیریتی سرمایه گذاری خواهد کرد. مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه با اظهار خوش‌بینی نسبت به تعادل منابع و مصارف سازمان تأمین اجتماعی گفت: مجموع هزینه‌های سازمان تأمین اجتماعی ماهیانه ۹۶۰۰ میلیارد تومان است و منابع نقدی حق بیمه دریافتی این سازمان نیز ماهیانه به حدود ۸۶۰۰ میلیارد تومان می‌رسد. سالاری درباره هلدینگ درمان تأمین اجتماعی نیز گفت: تمامی بیمارستان‌های تأمین اجتماعی سراسر کشور تحت نظر معاونت درمان سازمان و مدیران درمان استانی مدیریت می‌شوند و هیأت مدیره‌ای بودن بیمارستان به معنای عدم پاسخگویی به مدیران درمان نیست. وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی آماده هر نوع همکاری و حتی مشارکت در تأمین منابع برای اجرای برنامه پرونده الکترونیک در وزارت بهداشت است.
اصفهان امروزاصفهان امروز13 ساعت قبل
۱۸ آذر ۱۳۹۸, ۱۷:۱۰ / کد خبر:۷۸۱۰۸ کارکنان بیمارستان الزهرا (س) اصفهان صبح امروز اعتصاب کردند. به گزارش صاحب نیوز؛ صبح امروز جمعی از کارکنان بیمارستان الزهراء (س) اصفهان در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات شامل کارانه و اضافه کاری در محوطه داخلی این مرکز درمانی تجمع کردند. بنا بر اظهارات افراد حاضر در این تجمع، کارانه و اضافه کاری این افراد از ۹ ماه قبل تا کنون پرداخت نشده و مسئولان دانشگاه هم پاسخ شفافی در این زمینه ندادند. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در همین رابطه به خبرنگار اجتماعی صاحب نیوز گفت: این دانشگاه مطالبات زیادی از سازمان‌های بیمه‌گر طلب دارد و همین موضوع باعث شده تا مطالبات کارکنان به تعویق بیفتد. آرش نجیمی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مبلغ ۵۴۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بابت سال‌های ۹۷ و ۹۸ از سازمان تأمین اجتماعی و مبلغ ۱۹۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بابت سال‌های ۹۶ و ۹۷ از سازمان بیمه سلامت طلب دارد. وی خاطر نشان کرد: در دو ماه گذشته هم هیچ مبلغی از سمت سازمان‌های بیمه‌گر به دانشگاه پرداخت نشده و این حجم از مطالبات روند پرداختی به کلیه پرسنل اعم از کارکنان و اعضای هیئت علمی را با اخلال مواجه کرده است. کارکنان بیمارستان الزهرا (س) در تشریح مشکلات خود بیان کردند: حقوق ثابت کارکنان این بیمارستان، کفاف زندگی را نمی‌دهد؛ امور رفاهی هم پاسخگوی نیاز ما نیست به طوری که در دو ماه گذشته وعده نهار برای کارکنان حذف شد. به گفته آن‌ها، به کارکنان این بیمارستان، شیفت اضافه کاری داده می‌شود اما مبلغی بابت آن پرداخت نشده است.

تعقیب و گریز قاچاقچیان در اتوبان قم

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ماموران عملیاتی مبارزه با مواد مخدر پس از تعقیب و گریز با پژو ۴۵۰ که حامل ۳۹۰ کیلو گرم مواد مخدر بود، در اتوبان قم شناسایی و دستگیر کردند. همچنین در چند روز گذشته ۱۷ نفر قاچاقچی و ۶۸۶خرده فروش دستگیر شدند. قاچاقچیان هر ترفند و شگردی را اجرا کنند باز هم از پلیس عقب ترند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- فوق تخصص قلب و عروق با بیان اینکه وزن افراد در موفقیت یا عدم موفقیت عمل قلب باز تاثیر چشمگیری دارد، گفت: دارو‌های لاغری برای افراد کاندید جهت عمل قبل باز به هیچ وجه مورد تایید نبوده و با توجه به عوارض آن‌ها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. سیدعلی جمالیان رئیس بیمارستان شهید دکتر لواسانی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با بیان اینکه عمل جراحی قلب باز در افراد دارای وزن مناسب عوارض به نسبت کمتری دارد، گفت: شانس موفقیت آمیز بودن این نوع عمل بسته به وزن فرد متفاوت است. وی ادامه داد: افرادی که مبتلا به چاقی هستند بعد از عمل قلب باز مستعد عفونت، جوش نخوردن بخیه‌ها و همچنین آمبولی ریه در حین عمل هستند. جمالیان در پاسخ به این سوال که آیا برای انجام عمل قلب باز در افراد چاق قرص لاغری قبل عمل به بیمار توصیه می‌شود یا خیر، تصریح کرد: وقتی مورد بیمار برای عمل قلب باز اورژانسی نباشد توصیه به لاغری با رژیم و ورزش انجام می‌شود. این متخصص قلب و عروق یادآور شد: دارو‌های لاغری به هیچ وجه مورد تایید نبوده و با توجه به عوارض آن‌ها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.
تابناکتابناک6 ساعت قبل
ساعتی پیش، اولین جلسه شورای عالی هلال احمر پس از استعفا و بازداشت رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان برگزار شد و به رغم آنکه پیوندی استعفایش را تقدیم رئیس جمهور کرده بود، با رای اکثریت شورا با این استعفا موافقت شد! با استعفای پیوندی موافقت شدساعتی پیش، اولین جلسه شورای عالی هلال احمر پس از استعفا و بازداشت رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان برگزار شد و به رغم آنکه پیوندی استعفایش را تقدیم رئیس جمهور کرده بود، با رای اکثریت شورا با این استعفا موافقت شد! همان گونه که یادآوری شد، استعفای پیوندی از سمتش، نه خطاب به شورای عالی هلال احمر و تقدیمی به ایشان، که خطاب به رئیس جمهور نوشته شده بود. استعفایی که موافقت شورای عالی هلال احمر با آن نشان می‌دهد به مرجع نادرستی تقدیم شده بود. موضوعی که مجابمان می‌کند ریاست جمعیت هلال احمر کشورمان، نه یک پست معمولی در نهادی امدادی و کمک رسانی و از همه مهم‌تر، داوطلبانه و در راستای کمک به هم نوعان، که ورای اینهاست.

نظرها

اخبار بیشتر