ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. فرهنگ

ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - آبان ماه سال جاری یک دانش آموز زنجانی توسط معلم ورزش مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد تا جایی که لب او دچار پارگی شدید و یکی از دندان هایش آسیب می‌بیند

دانش آموز زنجانی توسط معلم ورزش تنبیه شد

این دانش آموز به همراه پدر خود، شکایاتی در کلانتری و اداره آموزش و پرورش زنجان ثبت کرده‌اند اما تا کنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.

دانش آموز مضروب گفت: یکی از مسئولین مدرسه دوستم را کنار کشیده و به او گفته اگر رضایت ندهم همه کلاس را در یک درس مردود می‌کند.

وی در تشریح ماجرا گفت: درجریان برگزاری یک مسابقه بین کلاسی یکی دانش آموزان که داور مدام اصرار می‌کرد لباس ورزشی ام را در بیاورم که من هم متاسفانه با او بد صحبت کردم و لفظ بدی به کار بردم اما بلافاصله نیز از او و معلم خود عذرخواهی کردم ولی معلمم توجهی نکرد و شروع به کتک زدن من کرد و بابت این کار خود عذرخواهی هم نکرد.

وی در ادامه افزود: از آنجا که پدرم به شدت از این کار معلمم ناراحت است و او حتی یک تماس برای عذرخواهی نگرفته است بر شکایت خود اصرار دارم.

این دانش آموز تصریح کرد: بابت این اتفاق یکی از معلمانم که مرد بسیار خوبی است، برای عذرخواهی به خاطر رفتار آن معلم به مغازه پدرم آمد ولی معلم ورزشم این کار را نکرد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، شامگاه یکشنبه در خصوص این خبر و چگونگی واقعه آن به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه روز ۲۷ آبان امسال در یکی از مدارس این ناحیه در زنگ ورزش زمانی به وقوع پیوسته بود که معلم ورزش پس از پایان زنگ در حال هدایت دانش آموزان به بیرون از سالن بوده که برخوردی بین یک دانش آموز و معلم ورزش روی داده است.

حمید حاتمی افزود: پس از ارجاع این موضوع به اداره آموزش و پرورش دستور پیگیری و بررسی آن صادر شد و در آن زمان والدین دانش آموز اعلام کردند که شکایتی از این برخورد انجام گرفته ندارند.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

وی اضافه کرد: بر این اساس، موضوع منتفی اعلام شد، اما پس از گذشت ۲ هفته به دلیل نامعلومی این خبر در شبکه‌های مجازی انتشار یافت.

این مسؤول ادامه داد: بر این مبنا، واحد رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش زنجان این آمادگی را دارد که موضوع را باجدیت بررسی کرده و در صورت وجود شکایتی پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

وی اظهار داشت: دست اندرکاران آموزش و پرورش استان نیز تاکید دارد که در صورت شکایت دوباره دانش آموز تنبیه شده این موضوع از سوی واحد ارزیابی و شکایت آموزش و پرورش با جدیت بررسی و پیگیری خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان، ادامه داد: این در حالی است ک معلمان زحمتکش زنجانی، در راستای خدمتگزاری به نسل آیند ساز کشور تلاش می‌کنند و در جلسه مدیران آموزش و پرورش استانی نیز در خصوص ممنوعیت هر گونه تنبیه و در اشکال گوناگون اطلاع رسانی لازم انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: این موضوع حتی در مدارس و شورای معلمان شهر زنجان نیز مطرح شده و به هیچ عنوان در آموزش و پرورش شاهد چنین قضایای نیستیم و در مورد موضوع اخیر نیز پیگیری‌های انجام شده بر عدم شکایت والدین دانش آموز حکایت داشت.

حاتمی افزود: در صورت شکایت والدین دانش آموز تنبیه شده تا رسیدن این دانش آموز به حق و حقوق قانونی رسیدگی خواهد شد.

وی یادآوری کرد: حفظ شان و حیثیت معلم و دانش آموز امری مهم تلقی می‌شود و آموزش و پرورش زنجان نیز بنا بر وظیفه قانونی، آن را همواره مورد توجه قرار داده است.

این مسؤول تاکید کرد: به هیچ عنوان تنبیه بدنی در کار نبوده و این حادثه هنگام هدایت دانش آموزان به خارج از سالن ورزشی پس از اتمام زنگ ورزش از سوی معلم رخ داده است.

تصاویر شکافته شدن لب این دانش آموز توسط جماران، منتشر می‌شود.

ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس - 23ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس - 24ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس - 25ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس - 26

منبع: جماران

ضرب‌ و شتم دانش‌ آموز زنجانی توسط معلم ورزش + عکس - 29

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه «ما هیچ بخشنامه‌ای صادر نکردیم» گفت: تنها آن دسته از مواد غذایی در بوفه مدارس مجاز است که در دستورالعمل بوفه‌ها با همکاری وزات بهداشت در مهرماه به مدارس اعلام شده است. طی چند روز اخیر گزارش‌ها و عکس‌هایی در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از وجود قرص‌هایی درون کیک‌هایی دارد که چند دانش آموز برای تغذیه به مدرسه برده بودند. در پیام‌های منتشره در فضای مجازی آمده است که به تمام مدارس بخشنامه شده از این کیک‌ها که آلوده به قرص‌های خطرناک هستند استفاده نشود که این موضوع توسط وزارت آموزش و پرورش تکذیب شد. حسن ضیاءالدینی، مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در این باره اظهار کرد: گزارشی در این باره از سه استان به ما رسیده که ما طی نامه‌ای به اطلاع وزارت بهداشت رساندیم. مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه «ما هیچ بخشنامه‌ای صادر نکردیم» گفت: تنها آن دسته از مواد غذایی در بوفه مدارس مجاز است که در دستورالعمل بوفه‌ها با همکاری وزات بهداشت در مهرماه به مدارس اعلام شده است.
ایمناایمنا14 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، آقای خطشه‌ای در تازه‌ترین اضافات خود گفته است: اگه عجله تون توی رانندگی زیاد بود دیگه لازم نیست با احترام به قوانین، وقتتون رو تلف کنید و باعث اسراف در مصرف بنزین بشید. از اون طرف باعث آلودگی هوا و افزایش گرمایش کره زمین بشید. من کلا روی گرمایش کره زمین و سولاخی لایه ازون خیلی حساسم. همه می‌دونن. خلاصه بیایید با لایی کشیدن میان خودرو‌ها سهم کوچکی در حفظ محیط زیست و ایجاد هیجان در جامعه و تخلیه روانی مردم با نثار فحش داشته باشیم. شماره پنجاه و پنجم هفته نامه خطشه را می‌توانید از اینجا بخوانید.

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره تهمیدات آموزش و پرورش برای استفاده از پیام رسان‌های داخلی در مدارس اظهار کرد: ضوابط استفاده از پیام رسان‌های داخلی از طریق حراست آموزش و پرورش به تمام استان‌ها ابلاغ شده است. او افزود: با توجه به اقدامات انجام شده و ماموریت‌های این وزارتخانه در حد امکان، اطلاع رسانی کافی انجام شده است؛ بر همین اساس مدارس هم اجازه ندارند استفاده از پیام رسان‌های خارجی را توسعه داده و بر استفاده از آن تاکید داشته باشند بنابراین مسیر اطلاع رسانی باید از طریق پیام رسان‌های داخلی باشد. معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که چه ساز و کاری برای فرهنگ سازی در این مورد انجام شده است، گفت: کارهای فرهنگی برای ترویج، نیاز به زمان دارد که استفاده از پیام رسان‌های داخلی هم مشمول همین شرایط می‌شود در نتیجه باید ابتدا فرهنگ استفاده از این پیام رسان‌ها در جامعه گسترش پیدا کند و پس از آن به دنبال توسعه آن باشیم. بخشی از پیام رسان‌های فارسی ظرفیت‌های کاملی ندارندکاظمی با تاکید بر اهمیت زیر ساخت‌های لازم برای توسعه پیام رسان‌های فارسی تصریح کرد: در شرایط فعلی بخشی از پیام رسان‌های فارسی ظرفیت‌های کاملی ندارند در نتیجه استفاده از چنین برنامه‌هایی با استقبال کم مواجه می‌شود؛ باید این ظرفیت‌ها تقویت شود. او همچنین به فعالیت معاونت پرورشی برای تولید محتوا در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، تولید فیلم و وب نگاشت‌ها ورود کردیم تا سواد رسانه‌ای دانش آموزان در حوزه فضای مجازی را بهبود ببخشیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
حسن ضیا الدینی، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش درباره خبر پخش شده در فضای مجازی مبنی بر ارسال بخشنامه به تمام مدارس به ممنوعیت پخش تیتاب، تاینی، مینو، شیرین عسل، پچ پچ و … گفت: ارسال بخشنامه‌ای به مدارس با این مضمون صحت ندارد. ضیا الدینی در ادامه بیان کرد: گزارشی از برخی استان‌ها مبنی بر وجود قرص‌هایی به دست ما رسیده که این گزارش را برای بررسی بیشتر به وزارت اعلام کرده‌ایم تا صحت و سقم آن را به آموزش و پرورش اعلام کنند. مدیر کل سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: این مسائلی که مطرح شده شایعاتی است که نباید به آن‌ها توجه کرد، ولی با این وجود از برخی از استان‌ها مثل هرمزگان، سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی گزارش شده که این گزارش را برای پیگیری بیشتر منعکس کرده‌ایم. ضیا الدینی در ادامه در پاسخ به این سوال که ادارات اموزش و پرورش استانی این موضوع را تائید کرده‌اند یا خیر؟ گفت: استان‌ها اعلام کرده‌اند که چند نفر از دانش آموزان این موضوع را گزارش کرده‌اند، ولی امکان اینکه این قرص‌ها بعد از باز شدن در داخل کیک‌ها گذاشته شده باشد وجود دارد. وی در ادامه در پاسخ به این شوال که مشخص شده است که این قرص‌ها از چه نوعی بوده‌اند؟ افزود: این قرص‌ها بیشتر استامینوفن، آنتی هیستامین و رانیتیدین بود و گزارشی از مسمومیت دانش‌آموزان نداشته‌ایم و منتظر پاسخ وزارت بهداشت هستیم و البته حراست آموزش و پرورش برای پیگیری موضوع نیز در جریان قرار گرفته است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار روز بازار مسکن - چهارشنبه ۲۰ آذرماه

خبری1 روز قبل

اخبار روز بازار خودرو - چهارشنبه ۲۰ آذرماه

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۲۰ آذرماه

خبری1 روز قبل

حماس: تکذیت توافق برای آتش بس طولانی مدت با صهیونیستها

صدا و سیما7 دقیقه قبل

توافق آمریکا و چین بر سر مرحله نخست موافقتنامه تجاری

مهر8 دقیقه قبل

فونسکا: بازیکنان رم تصور کردند مقابل وولفسبرگر از پیش برنده هستند؛ با چنین نگرشی نمی‌توانیم به قهرمانی در لیگ اروپا فکر کنیم

طرفداری15 دقیقه قبل

خواب طولانی ریسک سکته را افزایش می‌دهد

آفتاب‌نیوز21 دقیقه قبل

نکته آماری؛ لیست جوان‌ترین بازیکنان منچستریونایتد که در یک بازی اروپایی حداقل دو گل به ثمر رسانده‌اند

طرفداری21 دقیقه قبل

ترفندی برای کاهش ریسک سرطان در افراد چاق

مشرق‌نیوز23 دقیقه قبل

بختیار: دغدغه کاندیداهای انتخابات حل مشکلات مردم باشد/ مردم به شعارها رأی نمی‌دهند

ایسنا27 دقیقه قبل