آزار و اذیت وحشیانه‌ دو زن در پراید سفید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. اجتماعی

آزار و اذیت وحشیانه‌ دو زن در پراید سفید

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
آزار و اذیت وحشیانه‌ دو زن در پراید سفید - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - مردی که دو زن را به‌ عنوان مسافر سوار خودرو کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده است، در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت

مرد پراید سوار دو زن را مورد آزار و اذیت قرار داد

این دو زن که در شکایاتی جداگانه گزارش آزار و اذیت را به پلیس ارائه دادند، مدعی شدند زمانی که سوار ماشین متهم شدند تصور می‌کردند او مسافرکش است و نمی‌دانستند قصد آزار و اذیت دارد.

اولین شاکی زنی جوان بود که با وضعیتی آشفته به مأموران پلیس خبر داد ربوده شده است. این زن گفت: من در خیابان پرجمعیتی در ورامین سوار ماشین شدم، مزون لباس دارم و مقدار زیادی پول همراهم داشتم، به‌همین‌خاطر هم سعی کردم سریع به خانه بروم. کمی جلوتر مرد راننده وارد یک خیابان خلوت شد، وقتی اعتراض کردم به من حمله و ضربات شدیدی بر بدنم وارد کرد. او قدرت بدنی بالایی داشت، دستش را داخل موهایم انداخت و سرم را چندباری به داشبورد کوبید و بعد وادارم کرد از او تمکین کنم. او به من تجاوز نکرد، اما مرا مورد هتک حرمت قرار داد و اذیتم کرد، من هم خیلی ترسیده بودم. از ترس هرکاری گفت: انجام دادم، بعد وسایلم و مقداری پول را از من گرفت و فرار کرد.

در حالی‌ که مأموران تحقیقات را برای بازداشت مرد پرایدسوار آغاز کرده بودند، دختر جوان دیگری نیز به پلیس گزارش داد از سوی مرد پرایدسوار مورد آزار قرار گرفته است. او گفت: مرد پرایدسوار من را به‌عنوان مسافر سوار ماشین کرد. روی صندلی عقب نشسته بودم که به سمتم حمله کرد و من را زد. او حسابی مرا کتک زد و بعد مورد هتک حرمت قرار داد و وادارم کرد کار‌های ناشایستی انجام دهم.

خبری: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

با توجه به شباهت گزارش این دو زن و محدوده‌ای که این اتفاق افتاده بود، پلیس دوربین‌های مداربسته محل را مورد بررسی قرار داد. چندین‌ساعت بررسی مأموران و دو زن شاکی منجر به شناسایی خودروی مرد متعرض شد و با به‌دست‌آمدن پلاک ماشین، متهم بازداشت شد.

بررسی‌ها نشان داد متهم مرد ۴۰ ساله‌ای است که به دلیل سابقه خشونت همسرش از او جدا شده و وی تنها زندگی می‌کند. متهم بعد از دستگیری مدعی شد دو زن جوان خودشان با او ارتباط برقرار کرده‌اند.

این مرد گفت: من از همسرم جدا شده و تنها زندگی می‌کردم و همین تنهایی من را اذیت می‌کرد، به همین خاطر وقتی این دو زن به من نزدیک شدند، من هم قبول کردم و با آن‌ها ارتباط برقرار کردم. متهم درباره اینکه چرا دو زن را مورد ضرب‌وجرح قرار داده است، گفت: من چنین کاری نکردم، آن‌ها خودشان سرشان را به داشبورد کوبیدند و من کاری نکردم. آن‌ها خودشان به خودشان آسیب زدند.

هرچند پزشکی‌قانونی تجاوز به عنف را رد کرده، اما هتک حرمت و آزار و اذیت این دو زن را مورد تأیید قرار داده است. متهم روز گذشته پای میز محاکمه رفت و دو شاکی پرونده نیز در دادگاه حاضر و خواستار مجازات متهم شدند. با پایان جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

منبع: روزنامه شرق

آزار و اذیت وحشیانه‌ دو زن در پراید سفید - 16

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- فوق تخصص قلب و عروق با بیان اینکه وزن افراد در موفقیت یا عدم موفقیت عمل قلب باز تاثیر چشمگیری دارد، گفت: دارو‌های لاغری برای افراد کاندید جهت عمل قبل باز به هیچ وجه مورد تایید نبوده و با توجه به عوارض آن‌ها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. سیدعلی جمالیان رئیس بیمارستان شهید دکتر لواسانی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با بیان اینکه عمل جراحی قلب باز در افراد دارای وزن مناسب عوارض به نسبت کمتری دارد، گفت: شانس موفقیت آمیز بودن این نوع عمل بسته به وزن فرد متفاوت است. وی ادامه داد: افرادی که مبتلا به چاقی هستند بعد از عمل قلب باز مستعد عفونت، جوش نخوردن بخیه‌ها و همچنین آمبولی ریه در حین عمل هستند. جمالیان در پاسخ به این سوال که آیا برای انجام عمل قلب باز در افراد چاق قرص لاغری قبل عمل به بیمار توصیه می‌شود یا خیر، تصریح کرد: وقتی مورد بیمار برای عمل قلب باز اورژانسی نباشد توصیه به لاغری با رژیم و ورزش انجام می‌شود. این متخصص قلب و عروق یادآور شد: دارو‌های لاغری به هیچ وجه مورد تایید نبوده و با توجه به عوارض آن‌ها به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.
عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، مدارس جاجرم به علت جلوگیری از شیوع آنفولانزا تعطیل شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، مدارس جاجرم به علت جلوگیری از شیوع آنفولانزا تعطیل شد. بر این اساس، بنا بر اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی به منظور پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلوآنزا مدارس مقطع ابتدایی شهرستان جاجرم فردا تعطیل است. هم‌چنین، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به نگرانی برخی والدین، اظهار داشت: شرایط خراسان شمالى براى تعطیلى مدارس بحرانى نیست. وی افزود: به روساى آموزش و پرورش شهرستان‌ها اعلام کردیم با فرمانداران، وضعیت ابتلاى دانش آموزان به آنفلوانزا را بسنجند و براى تعطیلى مدارس در هر پایه و مقطع تحصیلى تصمیم گیرى کنند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴12 ساعت قبل
ساعت۲۴-جستجو در میان نام‌های زنان قاجاری، اسم‌هایی را به چشم می‌آورد که امروز استفاده نمی‌شوند، برخی از این اسم‌ها شاعرانه و زیباست و برخی هم عجیب به نظر می‌رسد. اسم‌های پر طمطراق دوره قاجاراز جمله این اسامی می‌توان به «ابتهاج ملک»، «بدیع الجمال»، «سرو جهان»، «شاه زنان»، «نور جهان»، «شرف جهان»، «شمس ایران» و «ناهید ایران» اشاره کرد. نام‌های دختر علینقی وزیری «بدرآفاق» و یکی از نوه‌های فتحعلی شاه به نام «جهان آرا» هم در این گروه جای می‌گیرند. منبع استخراج این اسامی، سایت دنیای زنان در عصر قاجار است. در این گزارش به میزان رواج و مورد اقبال بودن این اسامی پرداخت نشده و همچنین ممکن است این اسامی در طبقات خاصی از جامعه فراوانی داشته باشد.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه تلویزیونی «جهان آرا» دوشنبه شب با حضور سردار محمد علی جعفری و با موضوع چرایی محوریت جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی از شبکه افق پخش می‌شود. سردار «محمدعلی جعفری» فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیة الله (عج)، مهمان برنامه امشب «جهان آرا» خواهد بود. موضوع این برنامه، چرایی محوریت جوانان در گام دوم انقلاب است. در برنامه امشب «جهان آرا» و در گفت‌وگوی امیرحسین ثابتی با سردار جعفری، مروری بر تجارب نظام در عبور از بحران‌ها با اتکا به جوانان مردم صورت می‌گیرد. این برنامه روز‌های زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم ساعت ۱۷:۳۰ روز بعد روی آنتن می‌رود.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
فرجود گفت: در یک سال گذشته ۱۶ هزار استعلام الکترونیکی در حوزه شهرسازی انجام شده است. ضمن اینکه در حال حاضر سامانه تهران من یکی از بالاترین سامانه در الکسا محسوب می‌شود. وی ادامه داد: سال گذشته ۵۰۰ هزار نفر از سامانه تهران من استفاده می‌کردند که این آمار در حال حاضر به دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر افزایش یافته است. مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به برنامه‌های آینده این سازمان گفت: تمرکز بر یکپارچه‌سازی خدمات و توسعه آن، توسعه سامانه پارک حاشیه‌ای و تهران من و همچنین استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی از دیگر برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار دارد و در واقع برنامه‌های حوزه حوزه فناوری شهرداری در یک بازه زمانی ۴ ساله پیش‌بینی شده است. فرجود گفت: در هفته جاری نیز بنا داریم پارک حاشیه‌ای تهران را در سایر مناطق پایتخت عملیاتی کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین12 ساعت قبل
رئیس کل به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان در حاشیه‌ی بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فن بازار استان گلستان در نشست با فعالان شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها گفت: دستگاه قضایی به اندازه توان و مسئولیتی که دارد از فعالان عرصه فناروری و تولید حمایت می‌کند و فعالان این حوزه می‌توانند به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در استان گلستان مراجعه کنند تا همکاران ما پس از بررسی در زمینه‌هایی که می‌توانند کمک کنند. رئیس کل دادگستری استان گلستان افزود: علاوه بر مراجعه حضوری، افراد می‌توانند به شماره ۰۹۱۱۱۷۵۶۱۱۴ مشکلات و خواسته‌های خود را با ما درمیان بگذارند. بیشتر بخوانید: وی در ادامه بیان کرد: روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها را نیز مکلف کرده‌ایم با مسئولان شهرستان‌ها از واحد‌های تولیدی فعال و نیمه فعال بازدید و برای حل مشکل این واحد‌ها تلاش کنند که خوشبختانه با همین تلاش‌ها از سال گذشته تا کنون ۲۷ واحد تولیدی فعال و نیمه فعال در گلستان تولید را سرگرفتند و ۶۰۰ کارگر به سرکار بازگشتند. هاشمیان در ادامه سخنان خود با اشاره به برخورد با تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی گفت: عدم نظارت بر زیرمجموعه و کوتاهی در انجام وظیفه از علل برخورد با این افراد بود. در این نشست دو ساعته جوانان ایده پرداز و مخترع و فعال در حوزه استارتاپ‌ها بروکراسی اداری، نادیده گرفته شدن حق اختراع و نبود کمیته‌ای برای رفع موانع استارتاپ‌ها را از جمله مشکلات خود عنوان کردند و خواستار کمک و همراهی دستگاه قضایی در این بخش شدند. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر