باشگاه ترکیه‌ای به دنبال مدافع استقلال
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
باشگاه ترکیه‌ای به دنبال مدافع استقلال

باشگاه ترکیه‌ای به دنبال مدافع استقلال

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
یک باشگاه ترکیه‌ای به دنبال جذب بازیکن در خط دفاع آبی پوشان است.

به گزارش افکارنیوز،

باشگاه ترابزون اسپور ترکیه در گذشته با جذب مجید حسینی مدافع سابق آبی پوشان توانست از حضور این بازیکن در ترکیبش بهره ببرد. این باشگاه پول خوبی را به استقلالی‌ها بابت انتقال این بازیکن پرداخت کرد و اکنون این باشگاه به دنبال روزبه چشمی، مدافع آبی هاست.

بنا به ادعای سایت گازتادامگا ترکیه باشگاه ترابزون در نظر دارد در پنجره زمستانی دو هافبک به جمع نفراتش اضافه کند که یکی از آنها روزبه چشمی ستاره ایرانی حاضر در استقلال تهران نام دارد.

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

با این وجود چشمی با استقلالی‌ها قرارداد دارد و باید دید سرنوشت این بازیکن چه خواهد بود و اینکه او به تیم ترکیه می‌رود یا خیر.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ مردم نگذاشتند ایران، دشمن شاد شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
ریاض و مسقط تا حد زیادی از طرح‌های آمریکا برای منطقه خاورمیانه حمایت می‌کنند، گرچه در جزئیات مسائل تفاوت‌هایی وجود دارد. مقامات مسقط هیچ‌گاه رسما این میانجی‌گری را تایید نکرده‌اند، اگرچه سخنان شنیده شده از پایتخت عمان همواره درباره لزوم تماس‌های دیپلماتیک است. به‌رغم اعلام آمادگی ایران برای گفت‌وگو و همکاری با کشورهای منطقه برای مشارکت در رفع مشکلات منطقه، مقامات تهران علاقه‌ای به مذاکره با طرف آمریکایی نشان نمی‌دهند. به‌خصوص در شرایطی که مقامات واشنگتن به‌طور علنی اذعان می‌کنند که هدف ایالات‌متحده «تغییر رفتار ایران» در منطقه است. او قول داده که تلاش می‌شود تا از طریق روش‌های اعمال فشار سیاسی و اقتصادی بر مقامات تهران به این هدف نزدیک شد.

نظرها

اخبار بیشتر