افشای راز جسدی که در موتورخانه دفن شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. حوادث

افشای راز جسدی که در موتورخانه دفن شد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
افشای راز جسدی که در موتورخانه دفن شد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - مرد جوان پس از آنکه شریکش را به خاطر یک کیلو طلا به قتل رساند، جسدش را در زیرزمین خانه اجاره‌ای دفن کرد

راز جسد موتورخانه

اوایل اردیبهشت، زن میانسالی ناپدید شدن همسرش را به پلیس گزارش داد. او گفت: همسرم در کار خرید و فروش طلا و نقره بوده، اما از دیروز ناپدید شده است. هر چقدر با تلفن همراهش تماس می‌گیرم، خاموش است. می‌ترسم حادثه‌ای برای او رخ داده باشد.

با شکایت زن میانسال تحقیقات برای یافتن سیروس آغاز شد. درنخستین گام، کارآگاهان به سراغ بیمارستان‌ها و کلانتری‌ها رفتند، اما هیچ ردی از مرد ۴۶ ساله به دست نیامد. در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند که سیروس شریکی به‌نام شایان داشته که او نیز به طرز مرموزی ناپدید شده است.

سرنخ در خانه شریک

مأموران در ادامه بررسی‌ها دریافتند که سیروس آخرین بار با شایان قرار ملاقات داشته و همین مسأله شک پلیس را بیشتر برانگیخت که وی در ناپدید شدن شریکش نقش داشته است. بدین ترتیب کارآگاهان جنایی موفق شدند محل سکونت شایان را در ملارد کرج شناسایی کنند. پس از هماهنگی‌های قضایی با بازپرس جنایی، مأموران راهی خانه شایان شده و مرد ۳۵ ساله را دستگیر کردند.

شایان در تحقیقات اولیه مدعی بود که از سرنوشت شریکش بی‌خبر است و نمی‌داند چه اتفاقی برای او رخ داده است. اما زمانی که کارآگاهان پلیس با هماهنگی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به بازرسی خانه او پرداختند، گوشی تلفن همراه سیروس را درحالی پیدا کردند که سیم کارت شایان داخل آن بود.

جسدی در موتورخانه

مرد جوان که کتمان حقیقت را بی‌فایده می‌دید و از سویی عذاب وجدان زیادی داشت، به قتل شریکش به خاطر اختلاف مالی اعتراف کرد و مدعی شد که جسد او را داخل زیرزمین خانه‌ای که چند ماه قبل در آن مستأجر بوده، دفن کرده است. به دستور بازپرس غلامی، کارآگاهان جنایی بلافاصله راهی خانه استیجاری در خیابان صفا در محدوده میدان امام حسین شده و جسد سیروس را دو متر زیرزمین پیدا کردند. متهم نیز در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ایران

گفتگو با متهم

انگیزه‌ات برای جنایت چه بود؟

نمی‌خواستم او را به قتل برسانم. اختلاف ما بر سر یک کیلو طلا بود. از زمانی که این اتفاق افتاده است لحظه‌ای آرامش ندارم و عذاب وجدان زندگی‌ام را نابود کرده است.

ماجرای طلا‌ها چه بود؟

من و سیروس مدت‌ها باهم کار می‌کردیم و شریک بودیم. طلا و نقره می‌خریدیم و با کمی سود می‌فروختیم. چند وقت قبل از این جنایت، سیروس یک کیلو طلا به من داد و از من خواست که آن‌ها را بفروشم. اما زمانی که به طلافروشی رفتم، مرد طلافروش گفت که طلا‌ها قلابی است. خیلی ناراحت شدم آبرویم پیش طلافروش رفته بود. اما این تمام ماجرا نبود، وقتی ماجرا را برای سیروس تعریف کردم او می‌گفت: دروغ می‌گویم و طلا‌ها را جابه جا کرده‌ام. خیلی سر این موضوع باهم بحثمان شد، اما فایده‌ای نداشت.

روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟

از سیروس خواستم به خانه‌ام بیاید تا باهم در این مورد صحبت کنیم. اول قبول نکرد، اما بالاخره آمد. آن روز سر این موضوع باز باهم جر و بحثمان شد. عصبانی شده بودم، وقتی سیروس داشت از خانه‌ام که در طبقه اول ساختمان بود خارج می‌شد با میله آهنی ضربه‌ای به سرش زدم. دست و پایش را با طناب بستم و به موتورخانه که در زیرزمین خانه بود بردم.

کسی داخل ساختمان نبود و من با خیال راحت گودالی دو متری حفر کردم و جسد را دفن کردم. روی جسد را هم بتون ریختم و از آنجایی که نقاشی ساختمان هم بلد بودم کل موتورخانه را رنگ کردم تا کسی متوجه حفاری داخل آنجا نشود. چند هفته بعد هم برای اینکه گیر نیفتم خانه را تخلیه کردم و به خانه جدیدی رفتم.

افشای راز جسدی که در موتورخانه دفن شد - 23

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا1 روز قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

فرو ریختن استیج به محض خواندن خواننده + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک کنسرت در هند با حادثه‌ای غیرمترقبه‌ای مواجه شد. یک خواننده که در کنار جمعیت زیادی از مردم بر روی استیج ایستاده بود به محض خواندن با فرو ریختن استیج مواجه شد. بیشتر بخوانید: حادثه غیرمترقبه برای خواننده معروف در کنسرت + فیلمانتهای پیام/

تیرباران ۴ شیطان صفت که دختری را زنده زنده سوزاندند + فیلم و عکس / هند

رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، ۴ جوان هندوستانی که چندی پیش دختری جوان را ربودند، تسیم نیت شیطانی قرار دادند و او را زنده زنده در آتش سوزاندند توسط پلیس دستگیر و به قتل رسیدند. ویدیویی که از این پرونده منتشر شده است لحظه بردن ۴ متهم را به زیر پل نشان می‌دهد که ناگهان پا به فرار گذاشتند که ماموران پلیس به سمتشان آتش گشودند و آن‌ها را به رگبار بستند. گفتنی است که پس از قتل ۴ متهم خانواده آن‌ها ابراز ناراحتی کردند و مدعی شدند باید قبل از مرگ فرزندانشان آن‌ها را می‌دیدند و صحبت می‌کردند اما اکنون باید منتظر تحویل اجساد فرزندانشان باشند. همچنین جسد این چهار جوان پس از کالبدشکافی در تاریخ ۹ دسامبر به خانواده‌های آن‌ها تحویل داده شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

پرتاب شدن راننده کامیونت به بیرون از خودرو در پی تصادف + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران20 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک کامیونت در چین پس از تصادف با کامیون به بیرون از خودرو پرتاب شد. تحقیقات پلیس نشان می‌دهد این فرد فاقد گواهینامه بوده و در زمان تصادف کمربند ایمنی نبسته است. بیشتر بخوانید: تصادف زنجیره‌ای چندین خودرو روی جاده یخ زده + فیلمانتهای پیام/

فیلم/ ورود فیل عصبانی به رستوران ارتش

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک فیل غول پیکر وارد رستوران اردوگاه ارتش هند در ایالت آسام شد. این فیل که اقدام به بر هم زدن میز و صندلی‌های این رستوران کرد توسط یکی از کارگران که بر سر چوب آتش روشن کرده بود به بیرون برده شد.

نظرها

اخبار بیشتر