روحانی: من نگذاشتم ایران ناقض توافق باشد +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

روحانی: من نگذاشتم ایران ناقض توافق باشد +فیلم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
رییس جمهور گفت: درآینده خواهم گفت که با چه دردسرهایی برجام را نگه داشتم اما به هر قیمتی بود نگذاشتم ایران ناقض برجام باشد.

حجم ویدیو: ۳٫۶۸M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۵۲دانلود ویدیو

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران | پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اروپا در آخر خط …

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دیروز در وین و پشت میز مذاکرات یک سوال مهم مطرح شد، سوالی که از ۱۹ ماه پیش همچنان بی پاسخ مانده است، اکنون نیز ۵ ماهی بیشتر به دو ساله شدن خروج آمریکا از برجام باقی نمانده است؛ خروجی که اروپای به ظاهر نگران در واکنش به آن از یک سو با صدور بیانیه از ۱۱ تعهدی گفتند که براساس آن هم باید پول نفت، گاز و محصولات پتروشیمی تامین می‌شد و هم سرمایه گذاری، حمل و نقل، هوانوردی و دریا نوردی تسهیل می‌شد …
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، همزمان با سالروز ۱۶ آذر و روز دانشجو، تعدادی از دانشجویان در دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر، با برگزاری تجمعات پراکنده‌‌ای، اقدام به سر دادن برخی شعارهای سیاسی کردند. این افراد که صورت‌های خود را پوشیده بودند سعی داشتند با حرکت در محوطه دانشگاه، دانشجویان را با خود همراه کنند ولی دانشجویان در گوشه و کنار این تجمع نظاره‌گر رفتارهای تجمع‌کنندگان بودند. آیت‌الله رئیسی رئیس دستگاه قضا در دانشگاه تهران و در جمع دانشجویان سخنرانی کرد و پاسخگوی سوالات دانشجویان شد. علیرغم برخی تلاش‌ها برای برهم زدن مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران و سخنرانی آیت‌الله رئیسی، سالن محل برگزاری این مراسم مملو از دانشجویان بود. بنا بر این گزارش، این تجمعات پراکنده در دانشگاه هایی نظیر دانشگاه تهران، علامه، امیرکبیر و همچنین نوشیروانی بابل بر پا شد و شعارهایی که در این تجمعات داده شد، تقریبا شبیه به هم بودند.

آسمان سیدنی از آبی به رنگ نارنجی درآمد

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، رویترز که این خبر را منتشر کرده در ادامه گزارش کرده است: ابری غلیظ از دود و خاکستر در طول هفته اخیر آسمان سیدنی را فراگرفته است و اکثر مردم در سفرهای درون شهری از ماسک استفاده می‌کنند. تصاویر ماهواره‌ای منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نیز نشان می‌دهد دود تا نزدیک نیوزیلند که در فاصله ۲ هزار کیلومتر دورتر قرار دارد، آسمان دریای تاسمان را فراگرفته است. سازمان آتش نشانی نیوساوت ولز استرالیا با در پیامی اعلام کرد که ده آتش سوزی مجزا در فاصله ۵۰ کیلومتری شمال سیدنی به یکدیگر ملحق شده‌اند. تاکنون ۳۳۵ هزار هکتار از زمین‌های منطقه طعمه آتش شده‌اند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 ساعت قبل
عواملی مانند روند قیمت ارز، تغییرات در نرخ تورم، شرایط سیاسی منطقه و موضوعاتی از این دست هم بر بازار سرمایه تاثیر داشته و بر شکل گیری روند سهیم هستند. وی افزود: مهمترین دلیل افزایش قیمت ارز این موضوع بود، زیرا شاهد هستیم که روند قیمت ارز پس از شکل گیری آرامش با کاهش مواجه شده است و انتظار می‌رود قیمت ارز مجددا به سطوح ماه گذشته بازگردد. این کارشناس بازار سرمایه در ادامه در پاسخ به سوالی درخصوص مهمترین دلایل افزایش حجم معاملات گفت: اصلاح قیمت‌ها و شاخص‌های بورس ضرورتی است که تمامی فعالان بازار سرمایه بر آن توافق دارند. عسکری در ادامه این گفت و گو با اشاره به فعالیت‌های معاملاتی بازار پایه گفت: بحث فعالیت معاملاتی سرمایه گذاران در بازار پایه یکی از مباحث داغ بازار سرمایه در ماه‌های اخیر بوده است. این کارشناس بازار سرمایه افزود: به نظر می‌رسد در ماه‌های اخیر سرمایه گذارانی در بازار پایه فعال بودند که دیدگاه کوتاه مدت داشته و قصد خروج از آن را پس از کسب بازدهی مقطعی دارند.

امکان صادرات روزانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون لیتر بنزین

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی با بیان این که هم اکنون بازار بسیار خوبی در کشور‌های همسایه برای فرآورده‌های نفتی کشور بوجود آمده است، افزود: هم اکنون ما روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین تولید می‌کنیم که پیش بینی می‌شود ۶۰ تا ۶۵ میلیون لیتر آن به صورت سهمیه‌ای و ۲۰ میلیون لیتر آن به صورت آزاد در داخل عرضه شود بنابراین حدود ۳۰ میلیون لیتر بنزین مازاد خواهیم داشت که می‌توان آن را برای صادرات عرضه کرد. آقای حسینی با بیان این که صادرات فرآورده‌های نفتی مشکلات صادرات نفت خام را ندارد گفت: صادرات فرآورده‌ها به دلیل این که از طریق مرز‌های زمینی به کشور‌های همسایه انجام می‌شود راحت‌تر است و معمولا خریداران ما عمدتا بخش خصوصی هستند که تحریم‌های آمریکا بر آن‌ها اثرگذار نیست. وی تصریح کرد: با صادرات فرآورده‌های نفتی می‌توان بخشی از کمبود منابع ارزی کشور که به دلیل ایجاد مشکلات در صادرات نفت خام بوجود آمده، جبران کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رضا پدیدار، درگفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما افزود: در صنایع بالادستی نفت، ۵۰ شرکت فعال داریم که بیش از ۳۰ تای آن‌ها در اختیار بخش خصولتی است. رئیس شورای سیاستگذاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفتنمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت برگزار می‌شودنخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت ایران به همت بخش خصوصی در تهران برگزار خواهد شد.
ایبناایبنا1 روز قبل
به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان بهزیستی کشور و بانک قرض الحسنه رسالت درخصوص اعطا تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در بخش کارفرمایی و خوداشتغالی در قالب وجوه اداره شده و تسهیلات تکلیفی قانون بودجه ویژه جامعه هدف بهزیستی در سطح کشور به امضای وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت رسید. مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در این نشست با اشاره به حمایت‌های بانک از کسب و کارهای خرد و خانگی گفت: برای تحقق این مهم، الگوی توسعه کارآفرینی اجتماعی رسالت را به کار گرفته‌ایم. محمدحسین حسین زاده با تشریح فعالیت‌های شبکه توسعه اجتماعی رسالت افزود: این شبکه متشکل از شش سازمان راهبری است که بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان یکی از این سازمان‌ها نقش تامین مالی اعضا را عهده دار است. حسین زاده با بیان اینکه ۱۲ هزار کانون همیاری اجتماعی در کشور ایجاد شده است، گفت: یکی از اهداف شبکه توسعه اجتماعی رسالت توانمندسازی و مهارت افزایی اعضای کانون‌ها است و مددجویان سازمان بهزیستی از این قاعده مستثنی نیستند. معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور نیز با بیان اینکه شبکه توسعه اجتماعی رسالت حرکتی سیستماتیک با الگوی توسعه‌ای بومی شده است، گفت: این مهم با شبکه‌های کسب و کار شرق نیز متفاوت است؛ لذا می‌توانیم همکاری نزدیک‌تری در حوزه فعالیت‌های بهزیستی بالاخص اشتغال با توجه به نمونه‌های عینی شبکه توسعه اجتماعی رسالت داشته باشیم و برای زنان سرپرست خانوار و جامعه معلولان کسب و کارهای خرد ایجاد کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر