واکنش رنجبران به فضاسازی‌های اخیر علیه صداوسیما +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. فرهنگ

واکنش رنجبران به فضاسازی‌های اخیر علیه صداوسیما +فیلم

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با انتشار رشته توییتی در صفحه شخصی خود به سخنان روز گذشته علی عسگری واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، روز گذشته علی عسگری رئیس صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در همایش «گام دوم انقلاب و رسانه ملی» درباره عملکرد رسانه ملی در خصوص اطلاع رسانی از تصمیم دولت برای بالا بردن قیمت بنزین سخن گفت و به حواشی و فضاسازی‌های فراوانی که برای صداوسیما به وجود آمده بود، پاسخ داد.

در پی سخنان علی عسگری، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با انتشار رشته توییتی در صفحه شخصی‌ خود در این خصوص نوشت:

" امروز دکتر علی‌ عسگری بعد از دو هفته، سکوت را شکست و در پاسخ به فضاسازی‌های فراوانی که برای صداوسیما انجام داده بودند، اعلام کرد: افزایش قیمت بنزین چهارشنبه ۲۲ آبان در دولت تصویب شد؛ اما زمان اجرا پنجشنبه ظهر با نامه‌ای سری به ما اعلام شد.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

واکنش رنجبران به فضاسازی‌های اخیر علیه صداوسیما +فیلم - 5

دانلود

خواسته شده بود از ساعت ۲۴ همان پنجشنبه در خبرها اعلام کنید قیمت به سه هزار تومان افزایش یافته. به نظرشما آیا صداوسیما می‌توانست‌، در کم‌تر از ۱۲ ساعت، برنامه‌ای برای اقناع مردم در باب این موضوع مهم تدارک ببیند؟!»

واکنش رنجبران به فضاسازی‌های اخیر علیه صداوسیما +فیلم - 9

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر