مخالفت شارلیز ترون با ازدواج!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. فرهنگ

مخالفت شارلیز ترون با ازدواج!

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
مخالفت شارلیز ترون با ازدواج! - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - شارلیز ترون هرگز نخواسته ازدواج کند. این بازیگر اهل آفریقای جنوبی ۴۴ ساله مدت‌هاست که مجرد است، اما می‌گوید برایش مهم نیست که تنها باشد چراکه اصلا آرزوی برای زندگی با یک فرد تا آخر عمرش ندارد

شارلیز ترون: اصلا نمی‌خواهم ازدواج کنم!

شارلیز ترون هرگز نخواسته ازدواج کند. این بازیگر اهل آفریقای جنوبی ۴۴ ساله مدت‌هاست که مجرد است اما می‌‌گوید برایش مهم نیست که تنها باشد چراکه اصلا آرزوی برای زندگی با یک فرد تا آخر عمرش ندارد.

او در مصاحبه با شماره ویژه زنان سال مجله گلمور چنین نظری ارائه می‌ دهد: مدتی طولانی است که در رابطه دوستی با هیچ مردی نبوده‌ام. اصلا نمی‌خواهم ازدواج کنم. این چیزها برای من سخت نیستند.

چون در ذات من است. مردم از این موضوع گیج می‌شوند به خصوص زنان. شارلیز ترون مدتی با شان پن نامزد بود اما این نامزدی بهم خورد. با وجودی که ترون مجرد است اما تنها نیست او دو بچه رابه فرزندخواندگی پذیرفته است و با آنها زندگی می‌‌کند.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

ترون به عنوان یک مادر تلاش می‌ کند با فرزندانش روراست باشد و نکات بچه داری را از مادرش می‌آموزد. مادرم همیشه به من می‌گفت حواست باشه گند نزنی!

من خیلی بهم می‌ریختم که تحسین نمی‌شدم اما می‌فهمیدم مادرم حرف درستی می‌زند. می توانستم حرفش را باور کنم. او همیشه حقیقت را به من گفته چه ویژگی مثبت چه ویژگی منفی. تلاش می‌ کنم با فرزندانم این رفتار را داشته باشم

بیشتر بدانید: رابطه‌ی جدید شارلیز ترون با نیکول کیدمن و رابی + عکس

بیشتر بدانید: شارلیز ترون به خاطر بازی در تولی ۱۷ کیلو به وزنش اضافه کرد + تصاویر

بیشتر بدانید: هرآنچه که درباره شارلیز ترون نمی‌دانستید! به مناسبت تولد ۴۳ سالگی

منبع: زندگی ایده آل

مخالفت شارلیز ترون با ازدواج! - 17

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر