کارشناس فوتبال بلژیک: سبک بازی رضایی مناسب بروژ نبود و نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
کارشناس فوتبال بلژیک: سبک بازی رضایی مناسب بروژ نبود و نیست

کارشناس فوتبال بلژیک: سبک بازی رضایی مناسب بروژ نبود و نیست

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- یک کارشناس فوتبال بلژیک بعد از احیا شدن دوباره مهاجم ایرانی در شارلروا سبک بازی او را مناسب بروژ ندانست.

به گزارش فوتبالی به نقل از سایت «voetbalbelgie» بلژیک، در تابستان ۲۰۱۸ باشگاه کلوب بروژ برای جذب کاوه رضایی مهاجم شارلروا، ۵ میلیون یورو هزینه کرد اما این مهاجم در بروژ نتوانست عملکرد مطلوب را داشته باشد و در نهایت به صورت قرضی به شارلوا برگشت.

مهاجم ایرانی دوباره خودش را در شارلروا احیا کرده ولی وسلی سونک کارشناس فوتبال و بازیکن اسبق بروژ این عملکرد را برای مهاجم ایرانی را مثبت نمی‌داند.

مهاجم ۲۷ ساله در ۱۱ بازی از لیگ بلژیک برای شارلوا ۷ گل به ثمر رسانده است اما او هنوز با بروژ تا سال ۲۰۲۲ قرارداد دارد ولی سونک معتقد است که او نمی‌تواند در صورت بازگشت به بروژ موفق عمل کند.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

سونک درباره مهاجم ایرانی، گفت: او در زمانیکه فضای زیادی پیش رو داشته باشد، بهترین عملکرد را دارد. ۲ گلی که او در هفته اخیر برای شارلروا به ثمر رساند در فضای باز بود اما در بروژ باید به روش دیگری فوتبال بازی کند و با توپ بیشتر کار کند.

وی افزود: او در فضاهای باز خیلی خوب عمل می‌کند و بسیاری از باشگاه‌های بزرگ نیز از این روش استفاده می‌کنند و رضایی می‌تواند برای آنها مناسب باشد اما سبک بازی او مناسب با تفکر کلمنت، سرمربی بروژ نیست.

مهاجم ملی پوش کشورمان با درخشش به همراه شارلوا در ماه گذشته در لیست نامزدهای بهترین بازیکن ماه لیگ بلژیک نیز قرار گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر