گلشیفته فراهانی در نقش نوازنده نابینا و عاشق پیشه! + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. فرهنگ

گلشیفته فراهانی در نقش نوازنده نابینا و عاشق پیشه! + عکس

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
گلشیفته فراهانی در نقش نوازنده نابینا و عاشق پیشه! + عکس - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - اکران فیلم «نقطه کور» (به فرانسه: L’angle mort) با حضور گلشیفته فراهانی بازیگر مشهور ایرانی از شانزدهم اکتبر در شهرهای مختلف فرانسه آغاز شد

گلشیفته فراهانی در «نقطه کور»

اکران فیلم «نقطه کور» (به فرانسه: L’angle mort) با حضور گلشیفته فراهانی بازیگر مشهور ایرانی از شانزدهم اکتبر در شهرهای مختلف فرانسه آغاز شد.

این فیلم را پاتریک ماریو برنارد و پیر ترویدیک بصورت مشترک کارگردانی کردند و بازیگران اصلی آن ژان کریستف فولی و ایزابل کر هستند.

نقطه کور درباره مردی به نام دومینیک است که بصورت غیرمنتظره‌ای صاحب توانایی نامرئی کردن خود می‌شود ولی این موضوع را از سایرین پنهان می‌کند.

گلشیفته فراهانی در نقش نوازنده نابینا و عاشق پیشه! + عکس - 9

گلشیفته فراهانی در فیلم نقطه کور

هر چند که چنین قدرتی در ابتدا بسیار لذتبخش است و زندگی او را دگرگون می‌کند ولی در ادامه مشکل ساز می‌شود و دوستی‌ها و روابط عاشقانه او را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

فیلمنامه نقطه کور را پاتریک ماریو برنارد براساس طرحی از امانوئل کریر نوشته است.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

در این فیلم، گلشیفته فراهانی نقش نوازنده جوانی به نام الهام را بازی می‌کند که نابینا است. او درگیر رابطه عاشقانه‌ای با دومنیک می‌شود و تنها فردی است که این مرد نامرئی را به خوبی درک می‌کند.

این هنرمند ایرانی با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی خود، از اکران این فیلم در سینماهای فرانسه خبر داد.

«نغمه‌های عرب» و «داکا» سایر فیلم هایی است که گلشیفته فراهانی اخیرأ در آنها بازی کرده است و در آینده نزدیک اکران می‌شود.

بیشتر بدانید: احساس عمیق گلشیفته فراهانی به پدرش بهزاد فراهانی + عکس

بیشتر بدانید: گلشیفته: نام هنرستان موسیقی در زمان نوجوانی من تحریک آمیز بود! + عکس

بیشتر بدانید: فیلم گلشیفته فراهانی دست پر ونیز را ترک کرد

بیشتر بدانید: گلشیفته فراهانی همبازی کریس همسورث شد + عکس

منبع: زندگی ایده آل و صفحه شخصی گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی در نقش نوازنده نابینا و عاشق پیشه! + عکس - 23

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
ایسناایسنا23 ساعت قبل
با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بوت‌کمپ بلاکچین روز شنبه ۲۳ آذرماه با هدف آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، کمپ بلاک چین نخستین دوره آموزش و تیم‌سازی برای استارت‌آپ‌های بلاکچینی کشور است. کمپ، یک طرح طولانی مدت و مدون است که در آن شرکت‌کنندگان با کمک نخبگان و فعالان فعلی حوزه بلاک چین با همراهی پشتیبانان به حل مسائلی می‌پردازند که یافتن پاسخی برای آن‌ها بدون وجود فناوری بلاک چین ممکن نبود. در این رویداد فناورانه یک دوره ۶ روزه فشرده آموزشی، یک دوره ۲ ماهه پیش‌شتابدهی و یک دوره ۶ ماهه شتابدهی در نظر گرفته شده است. در تمامی این مراحل مشاورین و منتورهای مختلف در حوزه‌های بلاک چین، برنامه‌نویسی بلاک چین، طراحی و مدیریت کسب‌وکار و مدیریت ریسک‌های حقوقی در کنار شرکت کنندگان خواهند بود.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر