کوپا آمه ریکا ۲۰۲۰ قرعه کشی شد؛ همگروهی قطر با کلمبیا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
کوپا آمه ریکا ۲۰۲۰ قرعه کشی شد؛ همگروهی قطر با کلمبیا

کوپا آمه ریکا ۲۰۲۰ قرعه کشی شد؛ همگروهی قطر با کلمبیا

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی - مرحله گروهی کوپا آمه ریکا ۲۰۲۰ که در آرژانتین و کلمبیا برگزار می‌شود، قرعه کشی شد. تیم ملی آرژانتین در افتتاحیه مسابقات در روز دوازدهم خرداد در ورزشگاه مونومنتال به مصاف شیلی خواهد رفت و فینال مسابقات هم در روز ۲۲ تیر در بارانکیا برگزار خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، دوازده تیم حضار در مسابقات در دو گروه مختلف قرار گرفته‌اند. تیم‌ها به دو دسته شمال و جنوب تقسیم شده اندو هر تیم پنج بازی انجام می‌شود. از هر گروه شش تیمی، چهار تیم به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود خواهند کرد. تعداد بازیهای این تورنمنت نسبت به مسابقات گذشته بیشتر خواهد شد و مجموعا هر تیمی که بخواهد قهرمان شود باید هشت بازی انجام بدهد. قرعه کشی بدین شرح است:

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

گروه A: آرژانتین، استرالیا، بولیوی، اروگوئه، شیلی، پاراگوئه

گروه B: کلمبیا، برزیل، فطر، ونزوئلا، اکوادور و پرو.

قطر همچون سال گذشته به عنوان تیم مهمان در مسابقات حضور خواهد داشت در حالی که استرالیا نسبت به سال گذشته جانشین ژاپن شده است.

کوپا آمه ریکا تورنمنتی است که در سالهای اخیر به شکل نامنظمی برگزار شده و مشخص نیست که چند سال یک بار برگزار می‌شود اما برگزار کنندگان مسابقات در تلاش هستند تا آن را بر اساس روال روتین برگزار کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.
ایلناایلنا2 روز قبل
مدافع تیم شاهین‌شهرداری بوشهر در خصوص تساوی مقابل صنعت نفت آبادان، شرایط فنی تیمش و بازی مقابل استقلال صحبت کرد. مرتضی غلامعلی‌تبار در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص تساوی مقابل صنعت نفت‌آبادان اظهار داشت: صنعت نفت تیم خوبی است و تا به اینجای کار خیلی خوب نتیجه گرفته، ولی ما با برنامه وارد بازی شدیم. متاسفانه قدر موقعیت‌هایمان را ندانستیم و شانس هم با ما یار نبود وگرنه می‌توانستیم به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم. وی درخصوص عملکرد خوبش در بازی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: همیشه در تمرینات و هم در زمین مسابقه با تمام وجودم برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم. تمامی بازیکنان تیم ما در هر بازی برای گل‌نخوردن و بهترین دفاع تلاش می‌کنند که این جای تحسین دارد.

نظرها

اخبار بیشتر