نیروهای مسلح با تمام قدرت با بحران آفرینان در جامعه برخورد می‌کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. اجتماعی
نیروهای مسلح با تمام قدرت با بحران آفرینان در جامعه برخورد می‌کنند

نیروهای مسلح با تمام قدرت با بحران آفرینان در جامعه برخورد می‌کنند

ایمناخبرگزاری ایمنا |
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: اگر کسی در جامعه اعتراض داشته باشد باید صدای او را شنید، اما برخی از افراد که با عقده و کینه وارد صحنه می شوند و از جای دیگر درد می کشند و درصدد بحران آفرینی هستند که نیروهای مسلح کشور با قدرت تمام با آنان برخورد می کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان کاشان، دادسرای نظامی شهرستان کاشان با حضور معاون قوه قضاییه، مسئولان قضایی استان اصفهان و مدیران اجرایی شهرستان در ساختمان اداره تعاون کاشان افتتاح شد.

حجت السلام بهرامی، رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح در این مراسم نیروهای مسلح هر کشور را رکن اصلی و اساسی پیشرفت و ارتقای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه اسلامی بر شمرد و اظهار کرد: حفاظت و صیانت از نیروهای مسلح که انسان هایی نجیب و کم توقع و در صدد افزایش امنیت و سرمایه ملی هستند وظیفه مردم و تمامی مسئولان است.

وی شکل گیری دادسرای نظامی را لبیک به خواست بحق شهروندان کاشانی و تقاضای مسئولان دانست و عنوان کرد: مشکلات ناشی از رفت و آمد به مرکز استان جهت پیگیری پرونده‌های انتظامی و انعکاس آن به رئیس دستگاه قضا، موجب راه اندازی این دادسرا شد.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح با بیان اینکه راه اندازی دادسرای نظامی کاشان کمک شایانی به نیروهای مسلح در کاهش رفت و آمد و هزینه‌ها خواهد کرد، تصریح کرد: توسعه مجموعه‌های قضایی در شهرستان نشان از نگاه ویژه و عزم راسخ مسئولان دستگاه قضا جهت رفع مشکلات در مدت زمان کوتاه دارد.

بهرامی خاطر نشان کرد: رسالت سازمان قضایی نیروهای مسلح طبق اصل ۱۷۲ قانون اساسی، رسیدگی به ناهنجاری‌ها و تخلفاتی است که امکان دارد در نیروهای مسلح ایجاد شود.

وی گفت: اگر کسی در جامعه اعتراض داشته باشد باید صدای او را شنید، اما برخی از افراد که با عقده و کینه وارد صحنه می‌شوند و از جای دیگر درد می‌کشند و درصدد بحران آفرینی هستند که نیروهای مسلح کشور با قدرت تمام با آنان برخورد می‌کنند. کد خبر ۳۹۹۴۱۱

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرحله‌ی نخست این طرح بزرگراه امام رضا را به آزادگان متصل و بار ترافیکی مناطق ۱۵ و ۲۰ را روان می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم این بزرگراه به مسافت چهارکیلومتر پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

اکثر نقاط کشور بارانی شد

مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
وضعیت آب و هوا ۱۶ آذر؛ پیام مازند - طبق پیش بینی کارشناس هواشناسی امروز اکثر نقاط کشور شاهد بارش باران هستیم که در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود و این سامانه ار فردا به سمت شرق کشور می‌رود. دریافت ۱۹ MB

ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: پیش بینی می‌شود امروز بر شدت بارش‌ها افزود شود. وی گفت: شدت بارش‌ها در استان‌های حاشیه زاگرس، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نواحی غربی استان اصفهان و شمال استان فارس بیشتر خواهد شد. سرکرده افزود: پیش بینی می‌شود بالا آمدن آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر را در این استان‌ها داشته باشیم. کارشناس هواشناسی گفت: امروز در استان‌های غربی کشور از جمله آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام و همچنین در بوشهر بارش خواهیم داشت. آقای سرکرده افزود: به تدریج این سامانه روز دوشنبه از نواحی غربی عبور و کشور را ترک می‌کند، اما سامانه بارشی جدیدی از جنوب و جنوب غرب، وارد کشور می‌شود که روز دوشنبه و سه شنبه کل نیمه جنوبی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
همچنین اعتیاد به مواد صنعتی در آنها بیشتر است. باستانی با اشاره به اینکه اعتیاد زنان بیشتر به تبع یکی از مردان خانواده صورت می‌گیرد، گفت: زنانی که درگیر اعتیاد می‌شوند نقش‌شان در تربیت فرزندان‌شان به مخاطره می‌افتد. وی ادامه داد: به همین دلایل زنان نیازمند توجه خاص‌اند. سابقه همکاری ما با ستاد مبارزه با مواد مخدر به این صورت بوده که عضو کمیته زنان بودیم که در سال اخیر بدون فعالیت بوده و ما دعوت نشدیم. باستانی افزود: امید است امروز با تفاهم‌نامه‌ای که امضا می‌شود در زمینه‌های مرتبط با اعتیاد زنان و تهیه طرح‌های مربوط تا سال ۱۴۰۰ همکاری داشته باشیم.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. * در ابتدای این دیدار تعدادی از نمایندگان دانشجویان مطالبات و دغدغه‌های دانشجویی و مردمی خود را با رئیس دستگاه قضا در میان گذاشتند. همچنین گسترش عدالت در کشور، برخورد با فساد در سطوح مختلف، کاهش پرونده‌های قضایی، شفافیت آرای قضایی، پیگیری موضوع افراد عادی و رسمی از دیگر مطالبات دانشجویان از رئیس دستگاه قضا بود. * انتقاد به نحوه اطلاع رسانی دستگاه قضا و عملکرد رسانه‌ای یکی دیگر از خواسته‌های دانشجویان بود. بر این اساس بیشترین سئوالاتی که از رئیس دستگاه قضا مطرح شد به شرح زیر اعلام شد:۱-چرا دادرسی پرونده سکه ثامن علیرغم گذشت یک سال و نیم از بازداشت متهم انجام نمی‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر