ترامپ در مهمانی ملکه انگلیس +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

ترامپ در مهمانی ملکه انگلیس +فیلم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
رییس جمهور آمریکا آخرین نفر از سران ناتو بود که به ضیافت ۷۰سالگی ناتو در ساختمان شماره ۱۰ خیابان داونینگ وارد شد. دونالد ترامپ و ملانیا پس از حضور در کاخ باکینگهام عازم ضیافت ملکه انگلیس برای جشن ۷۰ سالگی ناتو شدند.

حجم ویدیو: ۵٫۳۰M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۰۹دانلود ویدیو

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پاسخ ضرغامی به روحانی! گزارش دقیق ۹۴۷ میلیون دلار در بانک مرکزی است از آنها بخواهید+فیلم

الفالف1 روز قبل
وی گفت: هر بار که یک قسط از طرف بانک مرکزی در اختیار صدا و سیما قرار داده می‌شد از صدا و سیما گزارش کامل هزینه‌های قسط قبل را می‌خواستند لذا من ۸ نامه رسمی برای رؤسای بانک مرکزی وقت‌ نوشتم به ازای هر نامه اعلام می‌کردم که به پیوست ریز هزینه‌های قسط قبل برای شما ارسال می‌شود لطفا بعد از تایید قسط بعدی را برای هزینه‌های ضروری و مورد نیاز بدهید. ضرغامی گفت: یک ماه و دو ماه و برخی وقت‌ها ۴ ماه طول می‌کشید تا بانک مرکزی بررسی کند که آقای روحانی انشاالله اینها را نمی‌دانسته تا خطای ایشان کمتر شود، اتفاقا قسط آخر زمان آقای روحانی بود و آقای سیف هم در جریان است. وی افزود: معنای حرف رئیس جمهور این است که اگر هر دستگاهی بودجه رسمی دولتی گرفت و هزینه شد یک نفر برود در تریبون عمومی و بگوید آن پولی که هزینه کردید پول گم شده اختلاسی است که می‌خواهم پیگیری کنم لذا خیلی خنده‌دار است. رییس اسبق صدا و سیما ادامه داد: آقای رئیس جمهور به جای این که در تریبون این حرف نادرست و ناشیانه و از موضع عصبانیت و در برابر پرونده شخصی برادر خودشان را اعلام کنند که صدا و سیما گزارش نداده، کافی است که به بانک مرکزی اعلام کنند گزارش‌های چهار ساله صدا و سیما را بدهید تا مطالعه کنم. فیلم را ببینید
کجاروکجارو10 ساعت قبل
در یک سفر هوایی چه چیزی در اولویت قرار دارد؟ هزینه یا سرویس‌های حین پرواز؟ یک تحقیق نشان داده که چه عواملی بر رضایت مسافران موثر هستند. با اینکه گمان می‌کنید هزینه مهم‌ترین عامل برای مسافران پروازهای بین‌المللی است، طبق یک گزارش جدید، دریافته‌اند که عامل دیگری باعث رضایت مسافران می‌شود. Power ۲۰۱۹ Airline International Destination Satisfaction، غذای خوب، سرویس مشتری عالی و یک پیشینه مثبت انگیزه‌های اصلی برای رضایت مسافران پروازهای بین‌المللی هستند. محققان پی برده‌اند که در بحث رضایت مسافران، هزینه و پول نسبت به سرویس‌هایی که حین پرواز ارائه می‌شوند، اهمیت کمتری دارند. یکی از بهترین راه‌ها برای کسب رضایت مسافران، غذا و نوشیدنی‌ است.

برابری دیه مرد و زن در تصادف‌های غیرفوتی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
محمد بارانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: این رای از این پس در همه دادگاه‌ها لازم الاجراست و بیمه‌ها هم باید مطابق آن عمل کنند. وی گفت: پس از مذاکرات قضات دیوان عالی کشور، با اکثریت قاطع این تصمیم گرفته شد که نه تنها در مورد صدماتی که منتهی به مرگ می‌شود باید این برابری دیه زن و مرد رعایت شود، بلکه درباره سایر صدمات هم باید این برابری رعایت و دیه زن هم جبران شود، یعنی برابری به میزان دیه مرد جبران شود و این حکم الزام آور است و دادگاه‌ها در موارد مشابه باید به همین نحو عمل کنند. عضو معاون دیوان عالی کشور افزود: این موضوع به عنوان رای وحدت رویه و به منزله تفسیر از قانون برای همه دادگاه‌ها لازم الاجراست و دادگاه‌ها وقتی بر این اساس رای دهند، بیمه‌ها هم باید دیه را پرداخت کنند. بارانی افزود: این اختلاف رویه وجود داشت که به جهت استنباط متفاوت دادگاه‌ها از قانون بود، اما در نهایت موضوع در هیئت عمومی دیوان عالی کشور برای صدور رای وحدت رویه مطرح شد. علیزاده، رئیس شعبه ۴۲ دیوان عالی کشورراننده در تصادفات، شخص ثالث محسوب می‌شودرئیس شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور گفت: با تصمیم هیئت عمومی دیوان، راننده متخلف در تصادفات هم به عنوان شخص ثالث محاسبه می‌شود و در صورت فوت به خانواده او دیه تعلق می‌گیرد و اگر هم آسیب دیده باشد، به خود شخص دیه داده می‌شود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز12 ساعت قبل
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه باید هر کس با فساد مواجه شد سوت بزند، گفت: واقعا رمز نجات اقتصاد ایران اقتصاد هوشمند است که در اقتصاد هوشمند ارتباط رو در رو وجود ندارد و ربات‌ها کار خودشان را انجام می‌دهند. وی افزود: شاید در مورد فساد خیلی صحبت شده اما یکی تفاوت احساس و ادارک فساد با خود فساد است و به نظرم آنچه مثل سم اقتصاد ایران را آسیب می‌رساند و در معرض خطر جدی قرار می‌دهد ادراک فساد است. وی در مورد مبارزه با فساد گفت: مبارزه با فساد اینگونه نیست که برای هر مامور، ماموری دیگر نهاد بلکه باید همه چیز را شفاف کرد، البته این اتفاق نمی‌افتد مگر با شکل‌گیری اقتصاد هوشمند، در یک سال گذشته بحث اقتصاد هوشمند به خوبی در حال گسترش است و واقعا رمز نجات اقتصاد ایران اقتصاد هوشمند است. وی افزود: در اقتصاد هوشمند ارتباط رو در رو وجود ندارد و ربات‌ها کار خودشان را انجام می‌دهند و دیگر امکان مذاکره با آن وجود ندارد. وی بیان کرد: تا تحقق اقتصاد هوشمند نباید دست روی دست گذاشت بلکه باید بخش خصوصی کمک کند.

فعالسازی رمز دوم پویا

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، فعالسازی رمز دوم پویا، ضریب امنیت تراکنش‌های اینترنتی را افزایش می‌دهد و از کلاهبرداری‌های اینترنتی و سوءاستفاده از حساب‌های بانکی جلوگیری می‌کند. چنانچه فقط از کارتخوان یا خودپرداز استفاده می‌کنید نیازی به فعالسازی رمز دوم پویا نیست برای آشنایی بیشتر با نحوه فعالسازی رمز دوم، گزارش آذری بقا را مشاهده نمایید.

نظرها

اخبار بیشتر