افزایش مصرف گاز CNG در کردستان/۵۲ جایگاه خدمت ارائه می‌دهند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

افزایش مصرف گاز CNG در کردستان/۵۲ جایگاه خدمت ارائه می‌دهند

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
افزایش مصرف گاز CNG در کردستان/۵۲ جایگاه خدمت ارائه می‌دهند - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: میزان مصرف گاز CNG توسط خودروها از زمانی که طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اجرا شد تا امروز ۱۹ درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز کردستان، احمد فعله‌گری اظهار داشت: تا پیش از از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین به‌ طور میانگین روزانه ۴۴۰ هزار مترمکعب گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) در جایگاه‌های عرضه استان توزیع می‌شد که این رقم با اعلام طرح سهمیه‌بندی بنزین و هم‌زمان با اجرای این طرح به‌طور میانگین به روزانه ۵۱۰ هزار مترمکعب رسیده است.

وی در زمینه آمار مصرف جایگاه‌های سی‌ان‌جی بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین، افزود: در روز بیست و سوم آبان ماه سال جاری مصرف جایگاه‌های سی‌ان‌جی استان نمایشگر عدد ۴۳۵ هزار و ۲۰ متر مکعب بوده که در بیست و چهارم این عدد به ۴۷۲ هزار و ۴۰۴ متر مکعب افزایش یافته که شاهد ۹ درصدی افزایش مصرف هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان ادامه داد: این افزایش مصرف در روزهای بعد از اجرای طرح نیز مشاهده می‌شود و در روز سی ام آبان ماه، جمع کل مصارف جایگاه‌های سی ان جی استان ۵۳۷ هزار و ۲۶۲ مترمکعب بوده که افزایش ۲۴ درصد را نسبت به روز بیست و سوم شاهد هستیم و در روز دوم آذرماه عدد مصرف ۵۱۷ هزار و ۴۷۸ متر مکعب خبر از افزایش ۱۹ درصدی می‌دهد.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

فعله‌گری با اشاره به اینکه خودروهای دوگانه‌سوز اکنون امکان استفاده از سهمیه بنزین خود را هم دارند، یادآور شد: پیش‌بینی ما این است که با اتمام سهمیه بنزین ماهانه، مقدار مصرف سی‌ان‌جی در استان، از مرز ۶۰۰ هزار مترمکعب در روز فراتر رود.

وی با تاکید بر آمادگی شرکت گاز کردستان برای ارائه خدمات مستمر به جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سراسر استان، بیان کرد: خوشبختانه با افزایش تعداد جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی در سطح استان هم‌اکنون ظرفیت مناسبی به لحاظ عرضه سی‌ان‌جی به خودروها در کردستان وجود دارد و این شرکت به ۵۲ جایگاه سی ان جی خدمات ارائه می‌دهد.

افزایش مصرف گاز CNG در کردستان/۵۲ جایگاه خدمت ارائه می‌دهند - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران18 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر1 روز قبل

بشنوید | وکیل محمد علی نجفی: خبر ۷ سال حبس نجفی واقعیت ندارد، اگر تخفیفاتش را لحاظ کنند باید یکسال حبس بگیرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.
ایسناایسنا18 ساعت قبل
معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان‌ها در مراسم افتتاح کارگاه‌های جدید ندامتگاه شهرری گفت: تمام فعالیت‌ها و اقدامات اخیر که ویژه مددجویان زن استان تهران انجام شده، بسیار امیدوارکننده است و اصولا تغییر، تحولات و ارتقای کارآمدی لازمه مدیریت پویاست که بحمدالله در استان تهران شاهد هستیم. وی همچنین تأکید کرد: تمام فعالیتها و اقدامات اخیر که ویژه مددجویان زن استان تهران انجام شده، بسیار امیدوارکننده است و اصولا تغییر، تحولات و ارتقای کارآمدی لازمه مدیریت پویاست که طی ماههای اخیر، با انتصابات جدید، بحمدالله در استان تهران شاهد هستیم و امیدواریم با چنین دلسوزی و تلاش گسترده و کارکنانی که همراه و همدل هستند، دیگر هیچ مشکلی در بین مددجویان زن نبوده و تنها دغدغه، رفع مسائل قضایی باشد. وی افزود: ندامتگاه شهرری در بحث ثبت اطلاعات به روز و ERP رتبه نخست را دارد و بیشترین آمار درج اطلاعات متعلق به این مرکز است که همزمان با تحولات صورت گرفته که جای تقدیر و امیدواری دارد. سیدحشمت الله حیات الغیب مدیرکل زندانهای استان تهران هم در این جلسه گفت: تلاش‌های چند ماه اخیر و شبانه روزی مدیر و کارکنان ندامتگاه شهرری، موجب تحولی عظیم شده است. رفاه و امنیت زندانی اولین اولویت است و باید در ندامتگاه شهرری که مختص به مددجویان زن بوده و تمام کارکنان داخلی آن زن هستند این امر با جدیت دنبال شود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر