رئیس جدید هیئت دوومیدانی استان کردستان انتخاب شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

رئیس جدید هیئت دوومیدانی استان کردستان انتخاب شد

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
رئیس جدید هیئت دوومیدانی استان کردستان انتخاب شد - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - محمد عظیم ملک، تنها کاندیدای انتخابات به عنوان رئیس جدید هیئت دو و میدانی استان کردستان انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیئت دوو میدانی استان کردستان با حضور سرپرست فدراسیون دو میدانی و مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان و دیگر اعضای مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد.

در جریان این انتخابات محمد عظیم ملک، از ۱۵ رای ماخوذه، ۱۵ رای را کسب نمود و به مدت ۴ سال مسئولیت این رشته مهم به وی محول گردید و جانشین سایه میر صادقی رئیس اسبق هیئت دو و میدانی در استان کردستان شد.

محمد عظیم ملک میزان سرانه ورزشی، فضای ورزشی و پرداخت جامعه به این مهم را از شاخص‌های مهم توسعه در هر جامعه‌ای دانست و افزود: هر نوع پرداختی در حوزه ورزش، چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی، عین سرمایه گذاری است و این بهترین نوع سرمایه گذاری از بعد فردی و بعد عمومی است.

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

وی اظهار داشت: فرد زمانی به رشد توسعه و بالندگی می‌رسد که بتواند در حوزه شخصی و در بینش و رفتار خود ورزش را جزو رفتارهای نهادینه خود قرار دهد و جامعه هم زمانی به توسعه دست پیدا میکند که بحث پرداختن به ورزش در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده باشد.

ملک با تاکید بر توجه به امر ورزش در راستای توانمندی، توسعه یافتگی و کمتر بودن آسیب‌های اجتماعی در هر جامعه‌ای، ادامه داد: سلامت جسمی و روحی، اعتماد به نفس، نشاط و شادابی و رضایت در بعد زندگی فردی و اجتماعی از توجه به امر ورزش نشات می‌گیرد و هرچه این امر در زندگی فرد بیشتر باشد حال فرد و جامعه بهتر خواهد بود.

رئیس جدید هیئت دوومیدانی استان کردستان انتخاب شد - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) ماجرای نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرضا

فراروفرارو2 روز قبل
مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. به گزارش برنا؛ محمدرضا عسکریان‌زاده، افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر1 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر