مقاومت و شکیبایی تنها راه پیروزی بر دشمنان است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

مقاومت و شکیبایی تنها راه پیروزی بر دشمنان است

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
مقاومت و شکیبایی تنها راه پیروزی بر دشمنان است - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سقز - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: مقاومت، ایستادگی و شکیبایی ملت ایران در مقابل دشمنان باعث افتخاری برای آزادگان جهان شده تا بدانند تنها راه پیروزی جبهه مقاومت همین عوامل است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی بعد از ظهر سه شنبه در مراسم معنوی پیش اجلاسیه نماز دانش آموزی که در شهرستان سقز برگزار شد, اظهار داشت: همه باید پرچم دین را برافراشته کنیم چون با استفاده از نماز و پاکدستی دیگر جای برای فسادهای اقتصادی، سیاسی و اخلاقی در جامعه نخواهد بود.

وی با بیان اینکه نماز پرچم دین است و در ادیان دیگر هم به خواندن و اقامه نماز اشاره و تاکید شده است افزود: همه ما تلاش کنیم علم‌دار نماز باشیم و فرهنگ نماز را در میان جامعه ترویج دهیم.

آیت الله حسینی شاهرودی به مسئله سهمیه بندی بنزین و فواید آن بر اقتصاد کشور اشاره و تأکید کرد: این سهمیه بندی باید اجرا می‌شد و سران هر سه قوه بر این امر متفق بودند و با این سرمایه‌گذاری که در مسئله بنزین صورت می‌گیرد ایران را از وابستگی به آن خلاص و از شر تحریم‌ها دور می‌کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه ایران بیش از نیاز کشور ذخیره بنزین دارد تأکید کرد: اگر این کار صورت نمی‌گرفت مسئولین برای سال آینده مجبور به وارد کردن بنزین به داخل کشور می‌شدند.

وی با اشاره به اینکه دشمن فکر می‌کند ما متوجه فتنه‌های آنها نیستم اظهار داشت: دشمن فتنه ۹۸ را خیلی وقت پیش تدارک دیده بود که چطور آغتشاشگران را با ایجاد این شرایط آموزش و هدایت کند ولی در نهایت طرح توطئه با یک فرمایش رهبر معظم انقلاب در ۶ دقیقه آرامش به کشور بازگشت و دسیسه دشمنان به صورت کامل خنثی شد.

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: تمام دنیا در مقابل آمریکا کوتاه آمده است؛ ولی همچنان ایران اسلامی مستحکم و همراه با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ایستادگی و مقاومت می‌کند.

وی افزود: باید توجه داشت که دشمن از نقشه کشی و فتنه دست برنمی دارد، آنها با تمام محاسبات نقشه فتنه اخیر را تدارک دیدند.

مقاومت و شکیبایی تنها راه پیروزی بر دشمنان است - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) ماجرای نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرضا

فراروفرارو2 روز قبل
مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. به گزارش برنا؛ محمدرضا عسکریان‌زاده، افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر1 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری1 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر