۵۲ گفتمان دینی در ۱۴ مدرسه سقز برگزار شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

۵۲ گفتمان دینی در ۱۴ مدرسه سقز برگزار شد

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
۵۲ گفتمان دینی در ۱۴ مدرسه سقز برگزار شد - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سقز - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفت: در آبان ماه امسال ۱۴ مدرسه شهرستان سقز میزبان برگزاری گفتمان‌های دینی بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام برومند رازیانی اظهار داشت: در آبان ماه امسال ۵۲ گفتمان دینی با حضور سه مدرس غیربومی در شهرستان سقز برگزار شد و مورد استقبال دانش‌آموزان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این گفتمان‌ها به میزبانی ۱۴ مدرسه شهرستان سقز برگزار شد، افزود: گفتمان‌های دینی ویژه دانش‌آموزان مقاطع دوره اول و دوم متوسطه است و یک ‌هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز در این گفتمان‌های دینی مشارکت داشتند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از ۲۰۰ گفتمان دینی در مدارس استان برگزار شد، ادامه داد: امسال نیز در مناسبت‌های مختلف ایام سال گفتمان‌های دینی با موضوعات مختلف و مناسبتی برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

خبری: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

حجت‌الاسلام رازیانی همچنین به برگزاری گفتمان‌های دانشجویی در شهرستان سقز اشاره کرد و یادآور شد: دو گفتمان دانشجویی نیز ویژه دانشجویان سقز با موضوع وحدت اسلامی برگزار شده است که مورد استقبال ۱۲۰ دانشجو قرار گرفت.

وی بیان کرد: گفتمان‌های دینی گام ارزشمندی برای پاسخگویی با شبهات دینی دانش‌آموزان است و باید از این فرصت ارزشمند برای رفع شبهات جوانان بهره برد.

۵۲ گفتمان دینی در ۱۴ مدرسه سقز برگزار شد - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تعقیب و گریز قاچاقچیان در اتوبان قم

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ماموران عملیاتی مبارزه با مواد مخدر پس از تعقیب و گریز با پژو ۴۵۰ که حامل ۳۹۰ کیلو گرم مواد مخدر بود، در اتوبان قم شناسایی و دستگیر کردند. همچنین در چند روز گذشته ۱۷ نفر قاچاقچی و ۶۸۶خرده فروش دستگیر شدند. قاچاقچیان هر ترفند و شگردی را اجرا کنند باز هم از پلیس عقب ترند.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه تلویزیونی «جهان آرا» دوشنبه شب با حضور سردار محمد علی جعفری و با موضوع چرایی محوریت جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی از شبکه افق پخش می‌شود. سردار «محمدعلی جعفری» فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیة الله (عج)، مهمان برنامه امشب «جهان آرا» خواهد بود. موضوع این برنامه، چرایی محوریت جوانان در گام دوم انقلاب است. در برنامه امشب «جهان آرا» و در گفت‌وگوی امیرحسین ثابتی با سردار جعفری، مروری بر تجارب نظام در عبور از بحران‌ها با اتکا به جوانان مردم صورت می‌گیرد. این برنامه روز‌های زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم ساعت ۱۷:۳۰ روز بعد روی آنتن می‌رود.
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
مدیرکل مرکز پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در برخی مناطق شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده باران و برف و در شرق سواحل دریای خزر بارش باران پیش‌بینی می‌شود. صادق ضیاییان درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: امروز در برخی مناطق شمال شرق و ارتفاعات البرز شرقی بارش پراکنده باران و برف و در شرق سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می‌شود. این مقام مسئول از وقوع بارش پراکنده در شمال شرق در ایام پایانی هفته خبر داد و گفت: از اواخر وقت روز پنج شنبه با ننفوذ سامانه بارشی به غرب کشور، بارش پراکنده باران در نوار غربی کشور پیش بینی می‌شود. پایان هفته سامانه بارشی در اکثر مناطق کشور فعال استوی با اشاره به اینکه سامانه بارشی روز جمعه در اکثر مناطق کشور فعال است، بیان کرد: روز جمعه فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی و اکثر مناطق کشور منجر به بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق سردسیر بارش برف می‌شود. مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز جمعه سامانه بارشی از شرق کشور خارج می‌شود، افزود: روز شنبه در شمال شرق، دامنه‌های زاگرس مرکزی در غرب کشور بارش پراکنده رخ خواهد داد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین13 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - استاندار خوزستان، بازماندگی از تحصیل در این استان را جنسیتی دانست و گفت: بیشترین اقدام به خودکشی در این استان مربوط به زنان است. وی با اشاره به شناسایی ۲ هزار کودک بازمانده از تحصیل در خوزستان در امسال تاکنون افزود: مشکل بازماندگی از تحصیل در خوزستان جنسیتی است و بیشتر بازماندگان از تحصیل، دختران هستند. سیده فرانک موسوی خاطرنشان کرد: این طرحها در حوزه اجتماعی و با همکاری سازمانهای مردم نهاد تعریف شده است. وی همچنین با بیان اینکه مجمع مشورتی زنان خوزستان برای تقویت سرمایه اجتماعی زنان تشکیل شده است اضافه کرد: تشکیل مجمع مشورتی به دستگاه‌های اجرایی خوزستان نیز ابلاغ شده تا اتاق فکر بانوان در ادارات تشکیل شود. حضور در شورای برنامه ریزی، دیدار با خانواده شهید حسین معماری، شرکت در نشست شورای مشورتی زنان خوزستان و بازدید از بازارچه خوداشتغالی زنان در اهواز از برنامه‌های سفر ابتکار بود.
افکارنیوزافکارنیوز16 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشمرتضی الویری رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: ‌دولت برخلاف قانون اساسی قبل از ارسال بودجه باید آن را در شورای عالی استان‌ها مطرح کند و نظر اعضا را نیز بگیرد. اخبار اجتماعی-وی بیان داشت: ‌متاسفانه سال‌هاست که این اتفاق نمی‌افتد و نظر اعضای شورای عالی استان‌ها در بودجه کشور لحاظ نمی‌شود. رئیس شورای عالی استان‌ها تاکید کرد: شورای عالی استان‌ها در راستای جلوگیری از تبعیض و جلب مشارکت‌ها ایجاد شده است و لازم است که برای حل مشکلات توجه بیشتری به آن شود. الویری گفت: نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز با حضور در شورای عالی استان‌ها قول داده بود که این قانون را اجرایی کند که قبل از ارسال بودجه به دولت یک نسخه از آن را در اختیار شورای عالی استان‌ها قرار دهد و این شورا هم پیشنهادات را مطرح کند ولی متاسفانه این اتفاق برای بودجه سال ۹۹ هم صورت نگرفت. وی خاطرنشان کرد: موضوعی که مطرح می‌کنیم در ماده ۸۸ قانون شوراها نیز آمده است و امیدواریم که به آن توجه بیشتری شود.
اصفهان امروزاصفهان امروز16 ساعت قبل
اداره کردن همه فعالیت‌های بشری و محیط‌ زیستی با کمترین زیان برای محیط زیست همان هدفی بود که قرار بود از سوی دانشگاه‌های سبز دنبال شود. گرین متریک ((UI GREEN METRIC۹یکی از پایگاه‌های رتبه بندی است که وظیفه رتبه بندی دانشگاه‌های سبز را بر عهده دارد. آنچه در گرین‌متریک مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، جایگاه هر دانشگاه در حفظ محیط زیست و تاثیر آن در پایداری محیط است. در آخرین رتبه بندی گرین‌متریک ۷۸۰ مؤسسه از سراسر جهان معرفی شدند که دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و واحد خوراسگان اصفهان در این لیست خودنمایی می‌کنند. بر اساس آن چه این پایگاه اعلام کرده، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم‌و‌تحقیقات توانسته است رتبه ۴۳۴ جهانی و ۱۰ کشور و واحد خوراسگان اصفهان نیز رتبه ۵۳۰ جهانی و ۱۵ کشور را به خود اختصاص دهد.

نظرها

اخبار بیشتر