سلامی: ملت در ماجرای اخیر نشان داد به رهبر و نظام خود وفادار است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
سلامی: ملت در ماجرای اخیر نشان داد به رهبر و نظام خود وفادار است

سلامی: ملت در ماجرای اخیر نشان داد به رهبر و نظام خود وفادار است

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
فرمانده کل سپاه گفت: ملت ما در این ماجرا نشان داد به رهبر و نظام خود وفادار است و خیابان‌های کشور را به میدانی برای نبرد علیه دشمن کرد.

به گزارش افکارنیوز،

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره ملی ۹۲ هزار شهید بسیجی که صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد؛ اظهار کرد: شهدا حقیقت‌های زنده افتخارات ایران و اسلام و نمونه‌های مجسم وفاداری، فداکاری، استقامت، کرامت و شرف ملت بزرگ ایران هستند.

اخبار سیاسی- فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: هر کشور برای یافتن هویت و شخصیت از منابعی استفاده می‌کند و شهدای ما منابع بی پایان هویت بخش ما هستند؛ شهدا به ما یاد دادند چگونه می‌توان بر شیاطین بزرگ در میادن نابرابر پیروز شد، آنها سند زنده وفاداری ما به آرمان‌ها و انقلاب هستند.

او شهیدان را استوانه‌های مستحکم استقلال، آزادی و زندگی اسلام دانست و تصریح کرد: شهدا تصویرگر امنیت هستند و بدون آنها ما مستقل و امن نخواهیم بود؛ شهدا حقیقت روح شهادت و جهاد را در پیکر امت اسلام دمیدند و سرزمین‌های اسلام را به میدان نبرد علیه دشمنان تبدیل کردند.

سلامی گفت: شهدا مسیری برای آزادی مسلمانان از بردگی مردن ساختند، امروز به برکت شهدا همه جهان اسلام به میدان جهاد تبدیل شده است و مستکبران در حال فراز هستند؛ آنها همانند مگس در زمین منتشر هستند و فرزندان ملت‌های مسلمان به دنبال آن‌ها هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: ملت بزرگ ایران سال‌ها است که با پیروی از رهبر خود به دنبال تکمیل راه خود است، امروز دیگر رویا دشمنان باطل شده است.

او بیان کرد: لبنان امروز سرفراز است و حزب الله به عنوان فخر جهان در برابر صهیونیست‌ها ایستاده است؛ سوری‌ها ایستاده‌اند و از استقلال خود دفاع و سیاست‌های عربستان و آمریکا را دفن می‌کنند؛ عراقی‌ها امروز از شرف خود در برابر فتنه سعودی‌ها و امریکا‌یی‌ها مقاومت می‌کنند.

خبری: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

سلامی تصریح کرد: ملت اسلام ترس را به داخل کاخ سعودی‌ها فرستاده‌اند و ایران با شکوه ایستاده است و این داستان ادامه دارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران درباره اتفاقات اخیر گفت: ملت بزرگ ایران هفته گذشته سیلی محکمی را به صورت استکبار زد به گونه‌ای که نگاه آنها را ۱۸۰ درجه تغییر و به داخل کشورشان برگرداند؛ دشمن در این فتنه می‌خواست سریال شکست‌های خود را جبران کند و فشار حداکثری را با حادثه‌ای در داخل کشور پیوند دهد.

او بیان کرد: آنها نمی‌توانستند حادثه ایجاد کنند و در کمین نشستند و قصد داشتند از این حادثه استفاده کنند تا موجودیت کشور را به خطر بی اندازد، اما نمی‌دانست ملت ایران بازیگر روز‌های سخت است؛ دشمن ما همیشه غلط فکر می‌کند و محاسباتش همیشه غلط است، اما در این اتفاقات ملت فهمید که سیاست آمریکا چیست.

سلامی افزود: آمریکا برای همه ملت‌های جهان جز فقر و نابودی منابع آنها خواهان هیچ چیز دیگری نیست، اما آمریکایی‌ها باید بدانند که دیگر این سیاست جواب نمی‌دهد.

فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: ملت ما در این ماجرا نشان داد به رهبر و نظام خود وفادار است و خیابان‌های کشور را به میدانی برای نبرد علیه دشمن کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پایان یک اتهام …

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش سازمان ملل مشخص کرد سخنان سعودی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها درباره اتهام به ایران در زمینه حمله به آرامکو، فقط گمانه‌زنی بوده و نه ارائه اطلاعات دقیق و درست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ۲۳ شهریور امسال بود که برخی شهروندان سعودی در منطقه بقیق از شنیدن صدا‌هایی خبر دادند. اما بلافاصله جنبش انصارالله یمن، این حمله را تایید و آن را پاسخی به حمل ۱۵۰۰ روزه سعودی‌ها و شهادت بیش از ۴۰ هزار یمنی می‌داند. خبرگزاری رویترز در روز گذشته با انتشار گزارشی به نقل از دبیر کل سازمان ملل به صراحت می‌گوید این سازمان اعلام کرده است نمی‌تواند ایرانی بودن پهپاد‌ها و موشک‌های مورد استفاده در حمله به آرامکو را تایید کند. به نظر می‌رسد هر چند آمریکایی‌ها و سعودی‌ها تلاش کردند در این سه ماه با جعل سند و مدرک سازی بتوانند پرونده‌ای در این خصوص برای ایران باز کنند با گزارش سازمان ملل مشخص شد سخنان سعودی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها فقط گمانه زنی بوده و نه ارائه اطلاعات دقیق و درست.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
سردار مرتضی قربانی گفته بود «به فرمان رهبری، دستمان روی ماشه است» وزیر اطلاع رسانی لبنان به اظهارات مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ایران واکنش نشان داد. مشاور فرمانده سپاه اخیرا گفته بود: رژیم صهیونیستی اگر مرتکب کوچک‌ترین خطایی در قبال ایران شود از همان لبنان «تل‌آویو» را با خاک یکسان می‌کنیم و اصلا نیازی نیست که از ایران موشک و تجهیزات بلند شود. براساس عرب نیوز، جمال الجراح، وزیر اطلاع رسانی لبنان در واکنش به اظهارات مرتضی قربانی، مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ایران گفت: این سخنان غیرقابل قبول است. ایران می‌تواند به هر شیوه‌ای که مایل است از خود دفاع کند اما لبنان نه میدانی باز برای استفاده دیگر کشورها است و نه صندوق پستی سپاه پاسداران ایران است. رژیم صهیونیستی اگر مرتکب کوچک‌ترین خطایی در قبال ایران شود، از همان لبنان «تل‌آویو» را با خاک یکسان می‌کنیم و اصلا نیازی نیست که از ایران موشک و تجهیزات بلند شود.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
قرارداد صادرات گاز ایران به این کشور در سال ۱۹۹۶ به امضای دو طرف رسید و بر طبق این قرارداد ایران تا سال ۲۰۲۶ باید روزانه ۲۷ میلیون متر مکعب گاز به این کشور صادر کند. در بخش LNG نیز قطر، الجزایر و آمریکا مهم‌ترین صادرکنندگان گاز به کشور ترکیه طی چند سال گذشته بوده‌اند. صادرات گاز ایران به ترکیه همواره با مشکلات عدیده ­ای روبه­ رو بوده؛ قیمت و کیفیت گاز وارداتی بارها مورد مناقشه طرفین بوده است. اما با وجود همه این مسائل و فشار‌های آمریکا درطول مدت تحریم، هیچ­گاه گاز صادراتی ایران به ترکیه قطع نشده و همواره صادرات گاز ایران به ترکیه ادامه داشته است. به طوری که در مقاطعی که صادرات نفت کشور با چالش‌های جدی مواجه بوده است صادرات گاز ایران اما درآمدی پایدار و تحریم ناپذیر برای کشور تامین نموده است.

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ربیعی درباره ماجرای پیش آمده میان مردان شماره یک و دو کابینه اظهار داشت: در همه جلسات وجود اختلاف طبیعی است. حسام الدین آشنا نیز در توییتی تصریح کرد: جلسات عالی کشور نه جای بله قربان گویی است و نه جای خطاب و عتاب و نه جای قهر و ناسازگاری. اما با نگاهی به رخدادهای دو هفته گذشته به خوبی می‌توان فهمید که موضوع اختلاف نظرها چیست؟ اسحاق جهانگیری از ۲۴ آبان در خصوص هیچ اظهار نظری در باره نحوه اجرای طرح نداشته است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت، هر چند اسحاق جهانگیری عضو شورای هماهنگی سران قواست اما سکوت او نشان می‌دهد؛ معاون اول رئیس جمهور با طرح افزایش قیمت بنزین موافقت نکرده است. هر چند اختلاف نظر جهانگیری با روحانی بر مسائل کارشناسی بنزین بوده اما این هیچ کدام از دو طرف تا کنون بدان نپرداخته اندحال باید این سوال را پرسید طرحی که اکنون اجرا می‌شود را چه کسی و چه نهادی ارائه کرده است و دلیل مخالفت روحانی با طرح جهانگیری چه بوده است؟
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، طبق نتایج جدیدترین نظرسنجی اگرچه حزب جانسون همچنان پیروز انتخابات خواهد بود اما آرای کمتری بدست می‌آورد. این نظرسنجی که توسط موسسه «یوگاو» انجام شده است، نشان می‌دهد برخلاف پیش‌بینی‌های قبلی، حزب حاکم محافظه‌کار به رهبری «بوریس جانسون» باوجود پیروزی در انتخابات موفق به کسب اکثریت قدرتمند نخواهد شد. بر همین اساس حزب کارگر به رهبری «جرمی کوربین» نیز با وجود آنکه پیروزانتخابات نخواهد بود اما اقلیت قوی‌تری را تشکیل خواهد داد. دوهفته پیش یوگاو پیش‌بینی کرده بود حزب محافظه کار موفق به تصاحب ۳۵۹ کرسی از مجموع ۶۵۰ کرسی مجلس می‌شود که اکثریت قابل قبولی بود ولی طبق پیش‌بینی جدید حزب محافظه‌کار۳۳۹ کرسی نماینگی کسب خواهد کرد که اکثریتی شکننده خواهد بود. پس از اعلام این خبر «لیره استرلینگ» واحد پول انگلیس که در ۷ ماه‌ اخیر روند رو به رشدی در برابر دلار آمریکا داشته با کاهش روبرو شده است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

سیتی به دنبال جذب ستاره بارسا

مهر1 روز قبل

ویدیو؛ مصدومیت عجیب و شدید کینگزلی کومان در جریان دیدار تیم‌های بایرن مونیخ و تاتنهام

طرفداری20 ساعت قبل

۱۶ هزار اثر به اجلاسیه سراسری نماز ارسال شد

مهر11 ساعت قبل

انتقاد از حرکت لاک‌پشتی دستگاهها در مسیر یکپارچه سازی تجارت کشور

تسنیم1 روز قبل

قلعه‌نویی: ترجیح می‌دهم در این داستان آدم بده باشم

افکارنیوز23 ساعت قبل

درخشان: بازی با گل گهر اولتیماتومی برای پرسپولیس بود

وانانیوز1 روز قبل

انتخابات سوم برای تل‌آویو سه میلیارد دلار آب می‌خورد

مشرق‌نیوز3 ساعت قبل

:: بیروت-همایش پاریس کمک یا توطئه‌ای جدید

صدا و سیما6 ساعت قبل

بیش از ۸۵ درصد جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستان‌های تهران در تجمع‌های اعتراضی حضور نداشتند/ تلاش برای ترمیم سریع خسارت‌ها و کاهش آلام خانواده شهدا و جان‌باختگان

میزان‌آنلاین10 ساعت قبل

کشف جسد ۶ مهاجر در مرز یونان با ترکیه

عصر ایران1 روز قبل