بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. فرهنگ

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سریال Downton Abbey داستان خانواده‌ی اشرافی کراولی و خدمتکاران آن‌ها را در اوایل قرن بیستم در انگلستان روایت می‌کرد. این سریال طی شش فصلی که پخش شد، ۳ جایزه گلدن گلوب، ۱۵ جایزه امی، یک جایزه بفتا و ۶۹ نامزدی کسب کرد

پوسترهای فیلم «دانتون ابی» Downton Abbey با تصویر بازیگران منتشر شد

دانتون ابی یکی از مشهورترین سریال‌های تلویزیونی بریتانیایی در سالهای اخیر است که طرفداران بسیاری در جهان و به ویژه در آمریکا داشت و در طول ۶ فصل موفق به دریافت جوایز مهمی چون گلدن گلوب، امی، و بفتا شد.

این سریال رکوردار بیشترین نامزدی برای اثری غیرآمریکایی در تاریخ جوایز امی است.

این سریال ۶۹ نامزدی جایزه کسب و جوایز متعددی دریافت کرده است که شامل سه جایزه گلدن گلوب، ۱۵ جایزه امی و جایزه ویژه بفتا می‌شود. این فیلم بیشترین نامزدی فیلمی غیرآمریکایی در تاریخ امی را به نام خود ثبت کرده است.

وب‌سایت رسمی «دانتون ابی» ‌نیز با انتشار تصویری از یک پیشخدمت که دیس نقره‌ای در دست دارد و روی آن کارتی وجود دارد این بازگشت را اعلام کرده است. روی کارت نوشته شده: «صمیمانه از شما دعوت می‌کنیم به «دانتون ابی» بازگردید این بار فقط در سینماها»

بیشتر بدانید: تمام چیزهایی که باید در مورد فیلم جدید دانتون ابی بدانید! + عکس پشت صحنه

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 11

هیو بونه‌ویل بازیگر نقش رابرت کرالی و الیزابت مک‌گاورن بازیگر نقش کنتس کرا کورالی

استودیوی فوکوس فیچرز ۹ پوستر از شخصیت‌های فیلم Downton Abbey «دانتون ابی» را منتشر کرد که ادامه‌ی سریال محبوبی به همین نام است. در این فیلم شاهد بازگشت شخصیت‌های محبوب سریال شامل دیم مگی اسمیت (Dame Maggie Smith) در نقش وایولت کراولی، میشل داکری (Michelle Dockery) در نقش بانو مری تالبوت، متیو گود (Matthew Goode) در نقش هنری تالبوت و جیم کارتر (Jim Carter) در نقش چارلز کارسون خواهیم بود.

در این فیلم همچنین شاهد بازگشت بازیگرانی از جمله هیو بونویل (Hugh Bonneville)، لارا کارمایکل (Laura Carmichael) و الیزابت مک‌گاورن (Elizabeth McGovern) هستیم. علاوه بر بازیگران سریال، بازیگران جدیدی مثل ایملدا استانتون (Imelda Staunton)، جرالدین جیمز (Geraldine James)، دیوید هیگ (David Haig)، تاپنس میدلتون (Tuppence Middleton)، سایمون جونز (Simon Jones)، کیت فیلیپس (Kate Phillips) و استفن کمپل مور (Stephen Campbell Moore) در این فیلم حضور دارند.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 16

میشل داکری بازیگر نقش لیدی مری کرالی و و مگی اسمیت بازیگر نقش کنتس وایولت گرانتهام

این فیلم دنباله‌ی داستان مجموعه Downton Abbey را ادامه خواهد داد و در ۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹ «۲۲ شهریور ۱۳۹۸» بر روی پرده سینماها می‌رود و در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ «۲۹ شهریور ۱۳۹۸» به ایالات متحده خواهد رسید.

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 19

جیم کارتر بازیگر نقش چارلی کارسون و فیلیس لوگان در نقش الیس هیوز

اولین تریلر فیلم، شاه و ملکه را نشان می‌دهد که برای بازدید Downton Abbey آمده‌اند. این کلیپ دو دقیقه‌ای لرد گرانتام را نشان می‌دهد که می‌گوید: برون خدمتکار. بدون نوکر. بدون پرستار بچه. سال ۱۹۲۷ است و مردم مدرنی هستیم.

مابقی تریلر آماده شدن این خانواده برای ملاقات سلطنتی را نشان می‌دهد. کارسون، پیش‌خدمت دوست داشتنی، نیز برای کمک به این جشن بازگشته است.

مری و ادیث در حال تعظیم به شاه جورج پنجم دیده می‌شوند. درحالیکه لیدی و لرد گرانتهام با مهمان‌هایشان سلام و احوالپرسی می‌کنند.

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 24

لورا کارمایکل در نقش لیدی ادیث

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 26

خانم و آقای بیتس بر روی پوسترهای فیلم دانتون ابی (Downton Abbey)

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 28

پوسترهای فیلم دانتون ابی (Downton Abbey)

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 30

پوسترهای فیلم دانتون ابی (Downton Abbey)

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 32

پوسترهای فیلم دانتون ابی (Downton Abbey)

بیشتر بدانید: بالاخره اولین تصاویر از فیلم دانتون ابی (Downton Abbey) منتشر شد!

بیشتر بدانید: ۱۶۸۰۰ هزاردلار هزینه اقامت در «دانتون ابی»!!

بیشتر بدانید: گزارش تصویری: بازیگرانی که نقش سیاستمداران را بازی کردند

منبع: سیمرغ

بازیگران محبوب «دانتون ابی» بر روی پوسترهای جدید فیلم آن - 39

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر