سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. فرهنگ

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲)

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - در این مطلب قصد داریم شما را با سکانس هایی از سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) آشنا کنیم که مایه وحشت بازیگران شده و حتی برخی از آن‌ها از بازی کردن در آن‌ها امتناع ورزیده‌اند

دردآورترین سکانس‌های سریال بازی تاج و تخت Game of Thrones

اگر شما هم مانند ما و میلیون‌ها طرفدار در سراسر جهان سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) را دنبال کرده باشید می‌دانید که شخصیت‌های مورد علاقه شما در این سریال ممکن است در هر لحظه از داستان سرنوشتی دردناک پیدا کنند و صحنه‌های درگیری و جنگ سریال برای کسانی که قلب حساسی دارند مناسب نیست. از خشونت‌های فزاینده تا عشق‌های شرم آور، این سریال اعتیاد آور و جذاب صحنه‌های زیادی دارد که تماشا کردن آن باری تماشاگر دشوار است و همین موضوع نشان می‌دهد که بازی کردن برخی از این صحنه‌ها تا چه اندازه برای بازیگران دشوار بوده است. هیچ شکی وجود ندارد که ستارگان «بازی تاج و تخت» در طی سال‌های ساخت این سریال دیگر پوست کلفت شده‌اند.

بیشتر بدانید: سکانس‌های آزار دهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 8

سکانس دردآور سریال «بازی تاج و تخت» Game of Thrones

برخی از بازیگران سریال در مواردی تایید کرده‌اند که وقتی با فیلمنامه مواجه شده‌اند سرشان را تکان داده و با خود گفته‌اند: «به هیچ عنوان این کار را نخواهم کرد». آیا می‌دانید که شخصیت‌های مورد علاقه شما هنگام فیلم برداری برخی از دراماتیک‌ترین و سخت‌ترین سکانس‌های سریال چه کرده‌اند. در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما را با سکانس هایی آشنا کنیم که مایه وحشت بازیگران شده و حتی برخی از آن‌ها از بازی کردن در آن‌ها امتناع ورزیده‌اند.

بیشتر بدانید: با نبرد وینترفل، خونین‌ترین و بزرگترین نبرد فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» آشنا شوید

بیشتر بدانید: با نبرد وینترفل، خونین‌ترین و بزرگترین نبرد فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» آشنا شوید (قسمت ۲)

از دردناک‌ترین صحنه‌های مرگ: لحظات آخر الاریا و تاین

الاریا سند (ایندیرا وارما) و دخترش تاین (روزابل لورنتی سلرز) یکی از دردناک‌ترین صحنه‌های مرگ تمامی سریال را داشتند و البته یک قطره خون از دماغ آن‌ها نیز ریخته نشد. سرسی این دو را به دو دیوار مقابل هم در یک زیرزمین زنجیر کرده و سپس تاین را برای انتقام از الاریا به خاطر کشتن دخترش، میرسلا، مسموم کرد، در حالی که الاریا مجبور بود شاهد مرگ دخترش باشد بدون این که کاری از دستش بربیاید. البته این پایان کار نبود زیرا سرسی قول داد که برای مدتی الاریا را زنده نگه دارد، صرفا به این خاطر که او را شکنجه کرده و مرگش را به تاخیر بیندازد.

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 15

لحظات آخر الاریا و تاین در سریال «بازی تاج و تخت» Game of Thrones

وارما می‌گوید که او و سلرز تمام طول روز فیلم برداری این صحنه را با زنجیرهایی که به دستشان بسته شده بود تقلا می‌کردند زیرا قرار بود صحنه‌های تلاش برای باز کردن آن‌ها را تمرین کنند. وارما یکی از آخرین کسانی بود که آن روز بازی داشت و به علت گیر کردن زنجیرش گرفتار شده بود. در نهایت یکی از اعضای تیم تولید راه حلی برای باز کردن دستبند و زنجیر پیدا کرد. وارما خود در این باره چنین گفته است: «در واقع در انتهای روز اینطور بود که گفتم رفیق نمی‌توانم بازش کنم، یکی به من کمک کند؟ و همه رفته بودند. پیت از گروه دکور گفت که فکر می‌کنم به اره نیاز داریم و در نهایت با اره مرا آزاد کردند».

سرنوشت رازآلود دینریس تارگرین در فصل هشتم

در حالی که این مطلب نگاشته می‌شود تمام بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» ماه هاست که فیلم برداری آخرین سکانس هایشان در فصل هشتم و پایانی سریال را به اتمام رسانده‌اند. امیلیا کلارک که در این سریال نقش دینریس تارگرین را بازی می‌کرد مجبور شد تا پس از سال‌ها با موهای بلند، سه اژدهای کامپیوتری و شخصیتی که وی سال‌ها با آن زندگی کرده بود خداحافظی کند. «بازی تاج و تخت» پر از شخصیت‌های زن قدرتمند است که نقش آن‌ها توسط بازیگرانی به همان اندازه جسور و قوی ایفا شده است و دینریس نیز همواره یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی این سریال در میان طرفداران بوده است. اما جالب اینکه امیلی کلارک انتخاب دوم برای بازی در نقش دینریس بود زیرا نقش دینریس را در اپیزود آزمایشی ابتدای سریال که هیچگاه منتشر نشد را تمزین مرچنت بازی کرده بود.

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 20

سرنوشت رازآلود دینریس تارگرین در فصل هشتم

اما اکنون تصور کسی غیر از کلارک در نقش دینریس غیرممکن و ناخوشایند به نظر می‌رسد. کلارک گفته که بازی در آخرین سکانس‌های نقشش برای وی دشوار بوده است. بدون شک خداحافظی کردن با شخصیتی که نزدیک به یک دهه جزئی از زندگی روزمره او بوده و نقشی که بزرگ‌ترین و موفق‌ترین تجربه بازیگری او بوده دشوار است. کلارک که همواره در طی سال‌های پخش سریال «بازی تاج و تخت» کوچکترین اطلاعات اسپویل کننده‌ای را در مورد داستان فاش نکرده است تنها به این گفته‌ها بسنده کرده که بازی در آخرین سکانس‌های نقش دینریس برای وی دردناک و غیرقابل تصور بوده است.

خوردن قلب اسب توسط دینریس

همانطور که گفته شد، امیلیا کلارک از سخت بودن بازی در آخرین سکانس‌های سریال گفته است اما به اعتراف خودش، یکی از سکانس‌های مربوط به ابتدای سریال نیز او را به شدت عذاب داده است. در فصل اول، دینریس قلب یک اسب را در جریان یکی از سنت‌های مربوط به قوم دوثراکی گاز می‌زند و می‌خورد. این صحنه به شکل دردناکی واقعی است و بسیاری از مخاطبان از خود پرسیدند که چیزی که کلارک در واقعیت می‌خورد چه بوده است. هر چه که بوده باشد بدون شک مزه خوبی نداشته است. البته خوشبختانه کلارک در این سکانس گوشت خام واقعی و پر از خون را گاز نمی‌زند اما چیزی که می‌خورد بدون شک خوشمزه نبود.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 26

سریال «بازی تاج و تخت» Game of Thrones

این قلب در واقع از نوعی مربای ژله‌ای تشکیل شده بود که مزه آن کلارک را به یاد ترکیبی ناخوشایند از وایتکس و پاستای خام می‌انداخت. این مزه چنان برای او ناخوشایند بود که در این سکانس به کلی بازی کردن را فراموش کرد. بدتر از آن این که این سکانس از آن دسته سکانس هایی نبود که کلارک بتواند تنها با یک برداشت از آن خلاص شود و فیلم برداری آن روزها به طول انجامید به نحوی که به گفته کلارک باعث شد بیمار شود. کلارک خود در این باره می‌گوید: «در تمام آن روزهایی که این سکانس را فیلم برداری می‌کردیم حدود ۲۸ قلب خوردم. خوشبختانه آن‌ها به من یک سطل برای بالا آوردن دادند زیرا اغلب اوقات بالا می‌آوردم».

بیشتر بدانید: حقایق جالب درباره سریال «بازی تاج و تخت» که نمی‌دانستید!!

عشق و عاشقی دینریس و جان اسنو

وقتی که دینریس تارگرین و جان اسنو (کیت هرینگتون) در نهایت در فصل هفتم با هم ملاقات می‌کنند خیلی زود مشخص شد که یک شیمی جذاب بین این دو شخصیت شکل گرفته است و همه می‌دانستند که دیر یا زود این دو عاشق یکدیگر خواهند شد. در نهایت عشق این دو فرا رسید. در ابتدا شبیه سرنوشت بود و آتش و یخ در نهایت به هم رسیده بودند. اما در «بازی تاج و تخت» عشاق نمی‌توانند خیلی راحت با هم جفت شده و پس از آن به زندگی دوست داشتنی و راحت خود ادامه دهند. اگر چه هیچکدام از آن‌ها از واقعیت خبر نداشت اما جان اسنو در واقع یک تارگرین بود و دینریس نیز عمه او. جای تعجب ندارد که هرینگتون احساسات متفاوتی در مورد عشق به امیلی کلارک در درون داستان داشت. بعد از سال‌ها بازی در سریال در کنار هم، هرینگتون و کلارک به دوستانی خوب و نزدیک تبدیل شده بودند و فیلم برداری صحنه‌های رمانتیک بین این دو بدون شک کمی عجیب و غریب بود. اما هر دو بازیگر کمی شوخی را به این سکانس‌ها اضافه کردند تا بتوانند با آن کنار بیایند.

بیشتر بدانید: تریلر جدید فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت Game of Thrones

نبرد حرامزاده‌ها

جدای از قبول کردن این که شخصیت او بدون این که بداند وارد یک رابطه عاشقانه با عمه‌اش در داستان می‌شود که کل فصل پایانی سریال را در هاله‌ای از ابهام و پیچیدگی فرو می‌برد، کیت هرینگتون گفته است که وی در سکانس‌های طولانی نبرد بزرگ حرامزاده‌ها در اپیزود پایانی فصل ششم با بزرگترین چالشش در طول فیلم برداری‌ها مواجه شده است. این نبرد در واقع یک برداشت بسیار طولانی با تنها چند کات کوچک است. به همین دلیل روزهای متوالی صرف تمرین صحنه‌های نبرد شد تا همه برای فیلم برداری سکانس واقعی آماده شوند.

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 35

نبرد حرامزاده‌ها در سریال «بازی تاج و تخت»

بدتر از همه اینکه بسیاری از اسب هایی که در این نبرد مورد اسفتاده قرار گرفتند واقعی بودند. در چنین صحنه‌های پر آشوبی که پر از بازیگران و سیاهی لشکرهاست، اضافه کردن حیوانات نیز بر مشکل می‌افزاید. هرینگتون درباره این سکانس چنین گفته است: «رقص بسیار زیبایی بود و البته خطرناک زیرا همواره اسب‌های واقعی را در حال تاختن در اطراف خود داشتیم و در اکثر صحنه‌ها پشت من به آن‌ها بود. باید در مورد هر یک از آن ضربات بسیار، بسیار دقیق می‌بودیم».

بیشتر بدانید: جنگ تمام عیار در این قسمت سریال بازی تاج و تخت!!

سر باز زدن از سکانس گردهمایی گودال اژدها

بسیاری از داستان‌های سریال «بازی تاج و تخت» در مکان‌های متفاوتی از وستروس رخ می‌دهند و به همین دلیل است که برخی از شخصیت‌های اصلی داستان هیچگاه به هم برخورد نمی‌کنند یا این موضوع به ندرت و برای مدتی بسیار کوتاه صورت می‌گیرد. بران (ژروم فلین) و سرسی لنیستر نیز جزو این شخصیت‌ها بودند. بران نیز یکی از شخصیت‌های سریال است که علیرغم رابطه دوستانه و طولانی مدتش با جیمی لنیستر، هیچ رابطه‌ای با خواهر او ندارد و هیچگاه همراه او در یک سکانس حضور نداشته است. نکته جالب این که فلین و لنا هیدی مدتی با هم نامزد بوده و جدایی آن‌ها چنان پرآشوب بوده که هر دوی آن‌ها از بازی در سکانس هایی که هر دو شخصیت در آن حضور داشته باشند سر باز می‌زدند. قرار بود فلین و هیدی در فصل هفتم و در سکانس مربوط به گردهمایی گودال اژدها (Dragon Pit) که تمام شخصیت‌های اصلی داستان در آن حضور داشتند نیز حضور مشترک داشته باشند.

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 41

سر باز زدن از سکانس گردهمایی گودال اژدها

اما اگر با دقت این سکانس را تماشا کرده باشید متوجه خواهید شد که در هیچ لحظه‌ای از این سکانس نمی‌تواند به طور همزمان هیدی و فلین را دید و قبل از رسیدن سرسی، فلین خیلی سریع از محل خارج شده و می‌گوید که برای یک نوشیدنی آنجا را ترک می‌کند. اگر چه این دو در سال ۲۰۱۴ از هم جدا شده و از آن زمان به بعد سرسی رابطه جدیدی را آغاز کرده اما به نظر می‌رسد که زخم رابطه و جدایی این دو هنوز تازه است. با این وجود به نظر می‌رسد که این دو شاید در فصل پایانی ناچار به کنار گذاشتن اختلافاتشان باشند زیرا بران قرار است رهبری ارتش لنیسترها را بر عهده گرفته و به استخدام سرسی درآید. بدین ترتیب یکی دیگر از جذابیت‌های فصل پایانی دیدن رابطه این دو است و باید دید که کارگردانان چگونه توانسته‌اند این دو را در قالب یک سکانس نمایش دهند.

بیشتر بدانید: پرمعناترین و فراموش نشدنی‌ترین دیالوگ‌های سریال «بازی تاج و تخت»

بیشتر بدانید: حقایق جالب از زندگی سرسی لنیستر بازیگر «بازی تاج و تخت»

بیشتر بدانید: ۱۰ صحنه غیرمنتظره و غم انگیز در سریال «بازی تاج و تخت»

منبع: rooziato. com

سکانس‌های آزاردهنده «تاج و تخت» که برای بازیگران نیز دردناک بود! + عکس (قسمت ۲) - 49

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
سید قاسم موسوی قهار ذاکر اهل بیت و مناجات خوان سحرهای ماه مبارک رمضان پس از دوره‌ای بیماری به لقاء الله پیوست. همسر زنده یاد سید قاسم موسوی قهار در این باره گفت: ایشان شب گذشته پس از تحمل یک دوره بیماری به رحمت الهی پیوست. وی درباره مراسم تشییع پیکر زنده یاد موسویی قهار نیز اظهارداشت: هنوز زمان و مکان تشییع ایشان مشخص نشده و به زودی اعلام خواهد شد. سید قاسم موسوی قهار به دلیل عوارض عمل جراحی تیروئید، به سرطان حنجره دچار شد و پس از تحمل یک دوره بیماری، نیمه شب -دوشنبه ۱۸ آذر- جان به جان آفرین تسلیم کرد. درگذشت این مناجات‌خوان مشهور و محبوب را تسلیت می‌گوییم.
تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
حجت‌الاسلام محمد صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در این استان خبر و اظهار داشت: آزمون کتبی این دوره از مسابقات در سوم بهمن‌ماه در این استان برگزار می‌شود. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه چهار گروه این آزمون ترجمه و مفاهیم، معارف اهل بیت (ع)، حفظ قرآن کریم و آموزش‌های الکترونیکی است گفت: از جمله رشته‌های این دوره تفسیر، حفظ و ترجمه و درک معانی قرآن کریم است. وی با بیان اینکه آموزش‌های الکترونیکی این دوره شامل سبک زندگی و سیره ائمه معصوم (ع) و روخوانی قرآن کریم است عنوان کرد: آزمون گروه‌های ترجمه و مفاهیم، معارف اهل بیت (ع) و حفظ قرآن کریم به‌صورت کتبی و آموزش‌های الکترونیکی به‌صورت الکترونیک برگزار می‌شود. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه آزمون سه گروه اول به صورت کتبی در تاریخ سوم بهمن‌ماه سال ۹۸ برگزار می‌شود بیان کرد: شرکت در یک رشته از هر چهار گروه بلامانع است و شرکت در آزمون برای تمام افراد بدون محدودیت سنی آزاد است. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: در راستای اجرای همین نیات ۱۵۰ میلیون تومان به بیماران بی‌بضاعت جهت خرید دارو و هزینه درمان کمک شد.

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.
فارسفارس12 ساعت قبل
*انتقال مانده اعتبار به سال مالی بعدمانده اعتبار این حساب جهت استمرار اقدامات مذکور به سال مالی بعد منتقل می‌شود. درصورت واریز نشدن وجوه مربوط در موعد مقرر توسط هر یک از شرکتها، بانکها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت، به خزانه‌داری کل کشور اجازه داده می‌شود رأسا مبلغ مربوط را از حساب آنها نزد خزانه برداشت کرده و آن را به حساب خاص موضوع این بند واریز کند. اعتبارات موضوع این بند در دانشگاهها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی و فناوری و جهاد دانشگاهی به صورت امانی هزینه می‌شود. *سهم ۶۰ درصدی دانشجویان از پروژه‌هاحداقل سهم قابل پرداخت به دانشجویان، پژوهشگران پسادکتری، دانش آموختگان پژوهشگر و نیروهای کارورز از مبلغ هر طرح (پروژه) شصت‌ درصد خواهد بود. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
طبق لایحه بودجه سال ۹۹ رقم پیشنهادی سازمان صداوسیما نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. کاهش ۱۰۰ میلیاردی بودجه سازمان صداوسیماطبق لایحه بودجه سال ۹۹ رقم پیشنهادی سازمان صداوسیما نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. تخصیص بودجه از متن تا عملآنچه توسط رئیس‌جمهور به مجلس ارائه شده، فقط بودجه پیشنهادی دولت است و باید ببینیم این بودجه مانند بودجه سال ۹۸، چقدر تخصیص پیدا می‌کند. جشنواره ۱۷ میلیاردی فیلم فجربرای حوزه سینما، ۲۱۰ میلیارد تومان در لایحه بودجه سال آینده، در نظر گرفته شده که این رقم در لایحه سال ۹۸، رقم ۲۰۵ میلیارد تومان بود. بودجه فرهنگ عمومیبودجه فرهنگ عمومی کشور که ذیل بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعریف شده، کاهش پنج درصدی داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر