خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اقتصادی

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - اگر دوست دارین با خواننده‌های هالیوودی که در اجرایشان لب خوانی می‌کردند، اما لو رفتند آشنا شوید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید

از پلی بک بیانسه برای اوباما تا لب خوانی جاستین بیبر

آیا برای شما هم پیش آمده که احساس کنید خواننده‌ای که در مقابل شماست، لب خوانی می‌کند و در واقع آنچه شما می‌شنوید نه اجرای زنده او، بلکه پلی بک است؟ ستاره‌ها در بسیاری از مواقع و به دلایل متفاوت مانند گرفتگی صدا یا حتی مجهز نبودن سیستم صوتی، از سیستم پلی بک استفاده می‌کنند. در اکثر مواقع تماشاچیان این موضوع را درک نمی‌کنند، اما برخی اوقات هم سوتی می‌دهند و مورد انتقاد شدید قرار می‌گیرند. این ترفند حتی در میان ستاره‌های هالیوودی نیز وجود دارد که متاسفانه همیشه موفقیت آمیز نبوده است. اگر می‌خواهید با خواننده‌های هالیوودی که در اجرایشان لب خوانی می‌کردند، اما لو رفتند آشنا شوید، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

کیتی پری

کیتی پری در موزیک اواردز NRJ سال ۲۰۱۳ در فرانسه برای اجرای آهنگ «Roar»، لب خوانی کرد، اما گویا اجرایش طبق برنامه پیش نرفت و او نتوانست با پلی بک خودش را هماهنگ کند. این اتفاق به قدری تابلو بود که اجرای او متوقف شد و او آهنگ اش را از اول خواند. او به هوادارانش گفت: «اگر موافق باشیم، از اول این آهنگ را بخوانم.

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 9

کیتی پری

انگار مشکلی بوجود آمده است.» البته بار دومی که او آغاز به خواندن کرد، دیگر خبری از پلی بک نبود. پس از این کنسرت، مسئولین برگزاری کنسرت، یک عذرخواهی عمومی منتشر کردند که در آن نوشته بود: «کیتی پری داشت اجرای زنده‌اش را می‌کرد، اما یک مشکل فنی بوجود آمد و ما مجبور به قطع اجرای او شدیم.»

بیشتر بدانید: ۱۰ نکته‌ای که در مورد کیتی پری نمی‌دانستید‍‍!! (+عکس)

بیانسه

بیانسه در مراسمی که به مناسب آغاز ریاست جمهوری باراک اوباما در سال ۲۰۱۳ گرفته شد، اجرای فوق العاده‌ای داشت، اما پس از این مراسم، گزارشاتی مبنی بر این که او اجرای زنده نداشته بلکه تنها لب خوانی کرده بود، منتشر شد. انتقادات به حدی بود که او خودش در نهایت اعتراف کرد که در آن جشن لب خوانی می‌کرده است.

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 15

اجرای بیانسه به مناسب آغاز ریاست جمهوری باراک اوباما

البته او دلیلش را هم برای متقاعد کردن مردم گفت: «من زمان کافی برای تمرین کردن با گروه ارکستر نداشتم، از این رو مجبور شدم که از سیستم پلی بک استفاده کنم. من آدم کمالگرایی هستم و معمولا برای اجرا‌های زنده‌ای که دارم، انقدر تمرین می‌کنم تا از پا دربیایم. اما برای مراسم اوباما، واقعا وقتی برای تمرین با گروه ارکستر نداشتم.»

جاستین بیبر

اوایل امسال بود که گزارشاتی علیه جاستین بیبر منتشر شد مبنی بر این که او در مراسم کواچلا، در حالی که ادعا می‌کرد اجرایی زنده دارد، لب خوانی می‌کرد.

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 20

اجرای پلی بک جاستین بیبر

او در این اجرا با آریانا گرانده همراه بود و کمی بعید به نظر می‌رسید که اجرای دو نفره آن‌ها پلی بک باشد؛ اما در نهایت خود جاستین اعتراف کرد که اجرای او پلی بک بوده است و گفت: «این برای خوانندگان طبیعی ست که گاهی در اجرایشان از سیستم پلی بک استفاده کنند، به خصوص اگر از آخرین اجرای زنده آن آهنگ زمان زیادی گذشته باشد.»

اشلی سیمپسون

یکی از سوتی‌های پلی بک در اجرای آهنگ «Pieces of Me» اشلی سیمپسون اتفاق افتاد. او که ژست اجرای زنده را گرفته بود، همانطور که در حال رقصیدن با میکروفونش بود، ناگهان پلی بک شروع به خواندن کرد و اشلی آنقدر هول شد که خیلی سریع به پشت صحنه رفت.

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 25

پلی بک اشلی سیمپسون

پدر او که کارگردان او نیز می‌باشد در این باره گفت: «ما مجبور شدیم که از پلی بک استفاده کنیم، زیرا در آن روز صدای اشلی به دلیل رفلاکس معده، گرفته بود. ممطئنا شما دوست نداشتید که صدای خروسی او را بشنوید.» خود اشلی بعد‌ها در این مورد گفت: «من تا به حال این کار را نکرده بودم، اما تجربه خوبی برایم بود تا آدم بهتری و به تبع خواننده بهتری شوم.»

شر

یک بار در سال ۲۰۱۳، شر به همراه مادرش در برنامه «الن» شرکت کرد. او برای معرفی آالبوم جدیدیش با نام «Holt» یکی از آهنگ هایش را به همراه مادرش خواند، اما از همان ثانیه‌های اول تماشاچیان متوجه شدند که او در حال لب خوانی ست. پس از آن برنامه، نقد‌های زیادی به شر شد، اما او به جای انکار این ماجرا، در توییتی اعتراف کرد که اجرایش پلی بک بوده است. او همچنین به بیماری مادرش اشاره کرد و گفت که او سینه پهلو کرده بود و ریه هایش مشکل داشت و همین که در آن برنامه در کنارم حضور داشت، یک دنیا می‌ارزید.»

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

ریتا اورا

ریتا اورا در سال ۲۰۱۸ در مراسمی که به مناسب راه پیمایی روز شکرگزاری «Macy» برگزار شد، سوتی بدی داد. او در حال خواندن بودن، اما حرکت لب‌های او با آهنگ هماهنگی نداشت. او بعد از اجرا از هوادارانش عذرخواهی کرد و گفت: «مشکل فنی ایجاد شده روی اجرای من تاثیر منفی گذاشت، اما پلی بک به دلیل محدویت‌های فنی که در مراسم رژه روز شکرگزاری وجود دارد، کاملا طبیعی ست.»

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 33

ریتا اورا و اجرای پلی بک

التون جان نیز در جواب ریتا اورا در توییترش نوشت: «حقیقت جالبی ست! همه ما خواننده‌ها مجبوریم که در این روز از سیستم پلی بک استفاده کنیم، زیرا سیستم صوتی توانایی تجهیزات صوتی را برای یک اجرای زنده ندارد.» ریتا اورا در نهایت ادعا کرد که جز این مورد خاص، تمام اجراهایش ۱۰۰٪ زنده است.

فیفتی سنت

در مراسم BET Awards سال ۲۰۰۷، فیفتی سنت هنگام اجرای آهنگ «Amusement Park» یادش رفت که جمله اول شعرش را بخواند و این در حالی بود که پلی بک صدای او را پخش کرد. در آن شرایط، به جای این که فیفتی سنت لب خوانی کند، شروع به بحث و داد و بیداد با جمعیت مقابل اش کرد.

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 38

لب خوانی فیفتی سنت در کنسرت

او بعد‌ها ادعا کرد که یکی از هوادارانش ناگهان به جلوی او پرید و حواس اش را پرت کرد. با این حال، او هچوقت به زبان نیاورد که اجرای اش پلی بک بوده و تنها گفت که اجرایش طبق برنامه پیش نرفته است.

بریتنی اسپیرز

ملکه پاپ، بریتنی اسپیرز، بار‌ها به خاطر لب خوانی در کنسرت هایش مورد انتقاد شدید قرار گرفت. در سال ۲۰۱۷ او در مصاحبه‌ای با مجله رولینگ استون گفت: «این تهمت‌هایی که در مورد پلی بک اجر‌های زنده من می‌زنند، واقعا آزار دهنده است. خیلی‌ها فکر می‌کنند که من اجراهایم زنده نیست در صورتی که واقعیت چیز دیگری ست.

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 43

لب خوانی بریتنی اسپیرز در کنسرت

از آنجا که من باید هنگام خواندن، برقصم، طبیعی ست که کمی نفس کم بیاورم، از این رو کمی از سیستم پلی بک استفاده می‌کنم. در واقع اجرا‌های من ترکیبی از اجرای زنده و پلی بک است. این که من هم صدا با پلی بک می‌خوانم را کسی نمی‌بیند و این واقعا برای من آزاردهنده است.»

ویکتوریا بکهام

حال که ویکتوریا بکهام از گروه «اسپایس گرلز» جدا شده، خیلی راحت‌تر در مورد اجراهایش صحبت می‌کند. به عنوان مثال او در مصاحبه در سال ۲۰۱۶ اعتراف کرد که گاهی میکروفون اش، برای این که صدای خواننده‌های دیگر شنیده شود، خاموش می‌شد: «من ناگهان می‌دیدم که صدایم قطع شده، اما مجبور بودم که به خواندم ادامه دهم و پس از این که میکروفون دوباره وصل می‌شد با خودم می‌گفتم که خداروشکر.»

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 48

ویکتوریا بکهام

اما ملانی براون، یکی دیگر از اعضای این گروه، در جواب ویکتوریا گفت: «ای کاش که میکروفون خاموش می‌شد، اما چنین نبود. همه اجرا‌های ما زنده بود. ما تمام مراحل کار را از ضبط صدا گرفته تا اجرای آن، به طور زنده انجام می‌دادیم. واقعا نمی‌دانم. شاید خود ویکتوریا از مسئولین می‌خواست که صدای او را قطع کنند.»

بیشتر بدانید: سوتی وحشتناک حمید هیراد در کنسرت! + فیلم

بیشتر بدانید: پلی‌بک مسعود صابری و عذرخواهی رامبد جوان! + عکس و فیلم

بیشتر بدانید: بیوگرافی جاستین بیبر: تمام زندگی و دیدگاه‌های وی + تصاویر

بیشتر بدانید: حرکت سیاسی و طنزآمیز کیتی پری در جدیدترین کنسرتش + عکس

منبع: زندگی ایده آل

خواننده‌های هالیوودی که لب خوانی کردند و لو رفتند! + عکس - 57

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ محرومیت زدایی در دل استان پایتخت

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

کاهش قیمت گوجه فرنگی در میدان مرکزی میوه و تره بار

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با افزایش کشت گوجه فرنگی در جنوب کشور امروز شاهد کاهش قیمت این محصول در میدان مرکزی هستیم. مصطفی دارایی نژاد افزود: امروز قیمت هر کیلو گوجه فرنگی در میدان مرکزی بین ۲ تا ۵ هزار تومان است. وی گفت: محصول گوجه کشاورزان بوشهری این روز‌ها برداشت می‌شود و در سراسر کشور در حال توزیع است. دارایی نژاد افزود: از حالا به بعد شاهد کاهش روزانه قیمت گوجه فرنگی هستیم و این روند تا پایان سال ادامه دار است. وی گفت: کشور عراق واردات ۱۷ قلم میوه و تره بار را از ایران ممنوع کرده که گوجه فرنگی هم جزء آن است و به این ترتیب گوجه فرنگی زیادی در کشور دپو خواهد شد. دارایی نژاد افزود: این روز‌ها دولت باید به فکر صادرات و تبدیل گوجه فرنگی باشد تا کشاورزان دچار ضرر و زیان نشوند.

تکذیب معافیت مالیاتی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: این ستاد از هیچ معافیت مالیاتی برخوردار نبوده و همه مالیات‌های خود را وفق قانون پرداخت کرده است. سید مصطفی سیدهاشمی با بیان اینکه این روز‌ها بحث معافیت مالیاتی در رسانه‌ها و مجلس شورای اسلامی داغ شده است افزود: به همین دلیل برخی رسانه‌ها چه در داخل و چه در خارج از کشور به دنبال این هستند که اثبات کنند ستاد اجرایی معاف از مالیات است و مالیاتی پرداخت نمی‌کند. وی با اشاره به تأکید رئیس ستاد اجرایی فرمان امام مبنی بر پرداخت همه مالیات‌های قانونی گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از هیچ معافیت مالیاتی برخوردار نبوده و در زمینه مالیات برعملکرد سود و زیان، مالیات بر حقوق و مزایای کارکنان، مالیات بر نقل و انتقال و املاک، مالیات بر ارزش افزوده و همچنین تمامی مالیات‌هایی که در قانون مالیات مستقیم به آن‌ها اشاره شده، ستاد اجرای فرمان حضرت امام جزو نهاد‌هایی است که هم به موقع و هم دقیق و کامل مالیات خودش را پرداخت کرده است. سیدهاشمی با تأکید بر اینکه رئیس سازمان امور مالیاتی نیز بار‌ها ستاد اجرایی فرمان امام را جزو مؤدیان خوش حساب کشور معرفی کرده است افزود: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی درخصوص معافیت مالیات‌ها، ستاد می‌توانست آن بخش از هزینه‌هایی که در رابطه با دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز فرهنگی، کمک به درمان بیماران صعب العلاج، کتابخانه‌های عمومی و مسئولیت‌های اجتماعی انجام می‌دهد، جزء هزینه‌های دستگاه مربوطه خود محاسبه و از شمول مالیات خارج کند، اما ستاد از این قانون تاکنون استفاده نکرده است. وی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تاکنون از معافیت‌های قانونی نیز استفاده نکرده است گفت: تاکنون ستاد هزار و ۷۰۶ مدرسه و ۱۲ بیمارستان هزار و صد تختخوابی، ۲۱۰ مرکز بهداشتی و درمانی در سراسر کشور ساخته و همه هزینه‌های بیماران صعب العلاج را تقبل کرده با این حال مالیات اینگونه فعالیت‌ها نیز تمام و کمال پرداخت شده است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.
ایلناایلنا1 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر