جمله مهم مدیرعامل پرسپولیس؛ راز مگو در مورد برانکو؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
جمله مهم مدیرعامل پرسپولیس؛ راز مگو در مورد برانکو؟

جمله مهم مدیرعامل پرسپولیس؛ راز مگو در مورد برانکو؟

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- حضور محمدحسن انصاری‌فرد در برنامه فوتبال برتر خبرساز شده است. عمده توجهات به سمت مطالبی است که مدیرعامل پرسپولیس در مورد اراده بیرونی مبنی بر قهرمان نشدن این تیم به زبان آورد، اما دست‌کم یک فراز دیگر از سخنان کالدرون هم قابل توجه بود؛ جایی که او اعلام کرد برخی جزییات را در مورد برانکو بعدا با مردم در میان خواهد گذاشت.

به نوشته فوتبالی و به نقل از روزنامه گل، این جمله به اندازه‌ای معماگونه بود که بازتاب زیادی در فضای مجازی پیدا کرد و خیلی‌ها در موردش حدس‌های جورواجور زدند. موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که سخنگوی باشگاه ناچار شد توضیحات بیشتری ارایه بدهد و لااقل این نکته را روشن کند که اظهارات بعدی انصاری‌فرد در مورد برانکو «مثبت» خواهد بود. به هر حال اما این ترفند هم نتوانست به گمانه‌زنی‌ها پایان بدهد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

باید صبر کرد و دید راز مگویی که آقای مدیرعامل فعلا از گفتنش خودداری کرده چیست. شاید موضوع همکاری دوباره در میان بوده و به نتیجه نرسیده. شاید داستان مربوط به مدیران قبلی و نوع توافق و قراردادشان با برانکو است و شاید بحث چگونگی حضور پروفسور در تیم ملی مطرح باشد. هر چه هست به نظر می‌رسد با موضوع جذابی طرف خواهیم بود، البته مشروط به اینکه اصل صداقت از سوی دوستان رعایت شود و مدیرعامل پرسپولیس حقایق را به مردم بگوید. آنطور که خود انصاری‌فرد هم گفته، کار برانکو با فدراسیون تمام شده و او به زودی روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست. بنابراین به طور کلی بعید به نظر می‌رسد حقیقتی افشا شود که به زیان مربی کروات باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر