تشدید اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهونیستی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

تشدید اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهونیستی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
مقام فلسطین تاکید کرد رژیم اشغالگر به سبب ناامیدی ناشی از شکست سیاستهایش ، اقدامات سرکوبگرانه علیه ملت فلسطین را تشدید می‌کند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، رئیس باشگاه اسرا فلسطین تاکید کرد رژیم اشغالگر به سبب ناامیدی ناشی از شکست طی چند دهه، هر سال اقدامات سرکوبگرانه علیه ملت فلسطین را تشدید می‌کند.

قدوره فارس گفت ارتش رژیم اشغالگر همه ملت فلسطین را هدف قرار می‌دهد؛ اما بیشتر، کودکان و جوانان را هدف قرار می‌دهد، زیرا می‌داند که آن‌ها قلب تپنده در پیکر ملت فلسطین هستند. از این رو، به بازداشت گسترده آن‌ها روی آورده است.

این اقدام رژیم اشغالگر لزوما با اهداف امنیتی صورت نمی‌گیرد؛ بلکه در چارچوب راهبرد امنیتی و سیاسی صهیونیستی و هدف آن، از بین بردن روحیه ملت فلسطین است تا شاید اتفاقی که طی چند دهه روی نداده، بیفتد و ملت فلسطین بپذیرد که توانایی دستیابی به موفقیت آزادی از دست رژیم اشغالگر و تشکیل کشور فلسطین را ندارد.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

آن‌ها می‌خواهند برنامه مورد نظر ملت فلسطین را تغییر دهند و از ملتی که آزادی، استقلال و مقاومت در برابر رژیم اشغالگر در راس مسائل مورد توجه آن است به ملتی تبدیل شود که به معیشت خود بیندیشد و به دنبال راهی برای همزیستی با رژیم اشغالگر باشد. این امر محقق نخواهد شد و از آنجا که اسرائیل به سبب موفق نبودن طی چند دهه، ناامید است؛ می‌بینیم که هر سال این راهبرد را با اتخاذ اقدامات سرکوبگرانه، تقویت می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ده‌ها هزار نفر از مردم الجزایر تظاهرات کردند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در کمتر از یک هفته به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، معترضان الجزایری بیش از هر زمان دیگری قاطع هستند. ما تنها الجزایر آزاد می‌خواهیم. زن دیگری می‌گوید نه به انتخابات، نه به این دولت که فرزندان ما را زندانی می‌کند. این شخصیت‌ها از زمان استقلال الجزایر در سال ۱۹۶۲ در راس قدرت هستند. تظاهرات روز گذشته یکی از قابل توجه‌ترین اعتراضات از زمان آغاز جنبش اعتراضی الجزایر در ماه فوریه بود. مناظره میان نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در الجزایر کاملا بی سابقه است. سیاست خارجی و تمامیت ارضی نیز از دیگر مسائل مطرح شده در این مناظره بود.

اروپا در آخر خط …

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دیروز در وین و پشت میز مذاکرات یک سوال مهم مطرح شد، سوالی که از ۱۹ ماه پیش همچنان بی پاسخ مانده است، اکنون نیز ۵ ماهی بیشتر به دو ساله شدن خروج آمریکا از برجام باقی نمانده است؛ خروجی که اروپای به ظاهر نگران در واکنش به آن از یک سو با صدور بیانیه از ۱۱ تعهدی گفتند که براساس آن هم باید پول نفت، گاز و محصولات پتروشیمی تامین می‌شد و هم سرمایه گذاری، حمل و نقل، هوانوردی و دریا نوردی تسهیل می‌شد …

مخالفت دوسوم اعضای مجمع با تصویب پالرمو

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
خبر تکمیل می‌شود. آقای حسین مظفر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما تاکید کرد: در ابتدای بررسی لوایح «پالرمو» و «سی اف تی» در مجمع، ترکیب موافقان و مخالفان تصویب آن، پنجاه به پنجاه بود، اما به تدریج به شمار مخالفان افزوده شد و اکنون دو سوم اعضا با تصویب این لوایح مرتبط با اف‌ای تی اف مخالفند. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رد لایحه پالرمو در جلسات غیررسمی مجمع تشخیص گفت: این موضوع فردا (یکشنبه) در نشست یکی از کمیسیون‌های مجمع بار دیگر بررسی می‌شود. وی تاکید کرد: مسکوت گذاشتن این لایحه در مجمع تشخیص تنها با هدف فرصت دادن به دولت برای چانه زنی با اروپایی‌ها به منظور اجرای تعهدات برجامی آنان بود، اما با توجه به اثبات بدعهدی اروپایی‌ها، دیگر هیچ ابهامی برای مجمع در رد این لوایح وجود ندارد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش بینی کرد: تکلیف این دو لایحه تا قبل از پایان ضرب الاجل گروه اقدام مالی علیه کشورمان در مجمع، مشخص و رد خواهد شد.

ببینید | پیام واضح آیت الله خامنه‌ای به داعش و آمریکا در فیلم سایت سردار قاسم سلیمانی

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
استان گیلان دیر زمانی است که جزء مقاصد اصلی گردشگران بوده است. طبیعت بی‌نهایت زیبای آن که از یک سو به البرز می‌رسد و همچنین سرسبزی و شور زندگی که در این استان در جریان است، همواره مشوق خوبی برای جذب طبیعت دوستان بوده است.

مهدی تاج: نماینده‌های مجلس هم همین جا حرف هایم را بشنوند/ من حرف دیگری ندارم که به مجلس بروم (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. * در ابتدای این دیدار تعدادی از نمایندگان دانشجویان مطالبات و دغدغه‌های دانشجویی و مردمی خود را با رئیس دستگاه قضا در میان گذاشتند. همچنین گسترش عدالت در کشور، برخورد با فساد در سطوح مختلف، کاهش پرونده‌های قضایی، شفافیت آرای قضایی، پیگیری موضوع افراد عادی و رسمی از دیگر مطالبات دانشجویان از رئیس دستگاه قضا بود. * انتقاد به نحوه اطلاع رسانی دستگاه قضا و عملکرد رسانه‌ای یکی دیگر از خواسته‌های دانشجویان بود. بر این اساس بیشترین سئوالاتی که از رئیس دستگاه قضا مطرح شد به شرح زیر اعلام شد:۱-چرا دادرسی پرونده سکه ثامن علیرغم گذشت یک سال و نیم از بازداشت متهم انجام نمی‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر