ایده شاهکار تیمسار اپوزیسیون برای براندازی؛ لنگه کفش و جوراب در خیابان بریزید! + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

ایده شاهکار تیمسار اپوزیسیون برای براندازی؛ لنگه کفش و جوراب در خیابان بریزید! + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
یکی از لیدرهای سلطنت طلب راهکار خود برای اندازی نظام را آوردن وسایل اضافه‌ای همچون شلوار، جوراب و کفش به خیابان عنوان کرد.
ایده شاهکار تیمسار اپوزیسیون برای براندازی؛ لنگه کفش و جوراب در خیابان بریزید! + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، تیمسار خلبان مهدی روحانی، از لیدرهای سلطنت طلب با حضور در شبکه ماهواره‌ای «کانال یک» از ایده جدید خود برای براندازی پرده برداشت و به مبارزان توصیه کرد که وسایلی مانند جوراب، شلوار و حوله در خیابان‌ها بریزند تا حکومت سرنگون شود.

بیشتر بخوانید: پیام شبه عقاب شاهنشاهی به مردم ایران برای پیوستن به براندازان! + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر