(ویدئو) زن و شوهر کشاورز خود را دفن کردند!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(ویدئو) زن و شوهر کشاورز خود را دفن کردند!

فراروخبرگزاری فرارو |
کشاورزان روستایی در غرب هند با دفن کردن خود تا گردن به دولت اعتراض کردند و خواهان جبران خسارت کردند. این کشاورزان که یک زن و مرد بودند به مدت چهار ساعت زیر خاک بودند و گروهی نیز در کنار آنها شعار سردادند. مقامات دولتی یک منبع تغذیه برق در زمین های کشاورزی جتپور نصب کرده اند و کشاورزان مدعی هستند که دولت محلی با این کار به آنها آسیب زده و باید جبران کند.

کد ویدیو دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر