پرحرفی ترامپ, موجب تمسخر وی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

پرحرفی ترامپ, موجب تمسخر وی شد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
دوربین‌ها تصویر جانسون، مکرون و ترودو را در حین مکالمه‌ای که ظاهرا در آن به ترامپ می‌خندیدند، ضبط کردند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما به نقل از نشریه دیلی میل، دوربین‌ها تصویر بوریس جانسون، امانوئل مکرون و جاستین ترودو را در حین مکالمه‌ای که ظاهرا در آن به ترامپ می‌خندیدند، ضبط کردند.

در این مکالمه که در خلال ضیافت شام کاخ باکینگهام صورت گرفت، کسی به اسم ترامپ اشاره نمی‌کند، اما سران انگلیس، فرانسه و کانادا از کنفرانس خبری طولانی صحبت می‌کنند که پیش از آن برگزار شده است و مربوط به کنفرانس خبری ترامپ و ترودو بود.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

بوریس جانسون می‌پرسد: به همین دلیل دیر آمدی؟ و ترودو پاسخ می‌دهد: آخه او ۴۰ دقیقه در کنفرانس خبری حرف زد. چند لحظه بعد ترودو می‌گوید: فقط باید می‌دیدی دهان تیمش از تعجب باز مونده بود!

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.
روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر