کرمان| مراقب فتنه آشوبگران در انتخابات آینده باشیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
کرمان| مراقب فتنه آشوبگران در انتخابات آینده باشیم

کرمان| مراقب فتنه آشوبگران در انتخابات آینده باشیم

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه در جریان انتخابات پیش‌رو باید هوشیار باشیم که ته‌مانده‌های آشوبگران آسیبی به کشور نرسانند گفت: باید با اقدامات سازماندهی شده برای ایجاد تنش در بازار با شدت مقابله کرد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سردار محمد مطهری ظهر امروز در نشست اجرای طرح همیاری بسیج با بازرسین اصناف بازار در کرمان در راستای استفاده از توان بسیج در پایش و نظارت بازار و قیمت‌ها با گرامیداشت شهدای ۱۶ آذر و با اشاره به وقایع دانشگاه و شهادت دانشجویان اظهار داشت: دانشجویان ما همیشه در خط اول استکبارستیزی قرار داشتند.

وی با بیان اینکه کنترل مصرف بنزین در کشور امری ضروری است گفت: روزانه ۱۰۰ میلیون لیتر مصرف بنزین ما بود که اگر این روند ادامه پیدا می‌کرد ما در سالهای آینده به واردکننده بنزین تبدیل می‌شدیم و از سوی دیگر روزانه ۱۵ میلیون لیتر بنزین کشور قاچاق می‌شد.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه مصوبه مجلس افزایش نرخ بنزین با شیب ملایم بود اما دولت‌ها به واسطه ملاحظات انتخاباتی این مسئله رعایت نکردند افزود: عدم توجه مسئولان نباید موجب میدان‌داری دشمنان شود.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد تعداد کم افراد سودجو در بازار فضای روانی جامعه را ملتهب کنند افزود: شدت نظارت‌ها و حضور بیشتر بازرسان در بازار سبب می‌شود که مردم بدانند مسئولان دلسوز آنها هستند.

سردار مطهری با اشاره به اینکه بسیج اصناف و گروه‌های جهادی برای ایجاد آرامش بازار و مقابله با سوءاستفاده دشمنان آماده همکاری است گفت: باید با اقدامات سازماندهی شده برای ایجاد تنش در بازار با شدت مقابله کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان برای ایجاد فتنه و آشوب در دی و بهمن ماه امسال برنامه داشتند و افزایش قیمت سوخت زمینه‌ای ایجاد کرد که زودتر برنامه‌های خود را عملیاتی کنند تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری سبب شد که مردم ما با وجود همه نارضایتی‌ها و ناراحتی‌ها صف خود را از آشوبگران جدا کنند.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه قرار بود آشوبگران چندین پمپ بنزین را در کرمان به آتش بکشند گفت: خوشبختانه آشوبگران در کرمان میدانی ندیدند و مردم با آنها همراهی نکردند و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه طراحی دشمنان ایجاد آشوب در لبنان، عراق و در نهایت ایران بود که استعفای دولت در لبنان و عراق را شاهد بودیم افزود: دشمنان به اهداف شوم خود در ایران نرسیدند.

سردار مطهری با اشاره به اینکه در جریان انتخابات پیش‌رو باید هوشیار باشیم که ته‌مانده‌های آشوبگران آسیبی به کشور نرسانند گفت: دشمن به‌دنبال نا‌امنی در ایران است تا به اهداف خود برسد.

وی با بیان اینکه در مسئله کنترل بازار سپاه و بسیج در خدمت مردم است تا مشکلی برای مردم ما ایجاد نشود افزود: گرانی و احساس گرانی دو مسئله متفاوت است و ما نباید جو روانی گرانی ایجاد کرده و به مسئله گرانی دامن بزنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همت مردم دراحیای بنا‌های تاریخی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
گزارش اختصاصیهمت مردم دراحیای بنا‌های تاریخیبازسازی و مرمت برخی بنا‌های قدیمی تهران با همت مالکان آن‌ها و همچنین بهره‌مندی از تسهیلات ویژه مرمت بافت‌های تاریخی، در حال انجام است.

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری15 ساعت قبل

فیلم | جدیدترین تصاویر از حمله موشکی به عین الاسد | از حمله داعش به مجلس تا عملیات شهید سلیمانی

همشهریهمشهری15 ساعت قبل
انتخابانتخاب9 ساعت قبل
یک مطالعه جدید که توسط استنفورد انجام شده است، قصد دارند درک کند که چگونه استفاده مردم از فناوری بر رفاه آنها تأثیر می‌گذارد. درواقع محققان می‌خواهند بین همه روشهای مختلفی که مردم از یک پلتفرم واحد استفاده می‌کنند، مانند فیس بوک بررسی گسترده انجام دهند. به گفته محققان استنفورد این پروژه، همانطور که در بررسی فناوری MIT شرح داده شده است، با گرفتن عکس از دستگاه‌های شرکت کنندگان در فواصل پنج ثانیه، زمان وابستگی کاربران به گوشی مطالعه خواهد شد. از اخبار جعلی گرفته تا اعتیاد به تلفن‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی و سلامت روان. " داشتن تصویری از یک وسیله شخصی که هر ۵ ثانیه از آن گرفته می‌شود، ممکن است تهاجمی به نظر برسد، اما محققان امیدوارند نگاه مکرر به آنچه در صفحه نمایش شرکت کنندگان در مطالعه وجود دارد، مفید باشد.

تصادف مرگبار پراید و کامیون در بوشهر

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 ساعت قبل

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا22 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر