(ویدئو) گفتگو با دزدی که اهل توبه کردن نیست!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(ویدئو) گفتگو با دزدی که اهل توبه کردن نیست!

فراروخبرگزاری فرارو |
سارق سابقه دار که به قول خودش به مفت خوری عادت کرده برای خوشگذرانی دست به سرقت سریالی از خودرو‌ها در تهران می‌زد. چندی قبل ماموران کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن در جریان سرقت‌های لوازم داخل خودرو قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای دستگیری عامل این دزدی‌ها وارد عمل شدند.

کد ویدیو دانلود

ماموران در گام نخست پای در محل سرقت گذاشتند و پی بردند سارق به شیوه کلاف زنی یا همان خم کردن در اقدام به سرقت لوازم داخل خودرو کرده است. تجسس‌های پلیسی در گام بعدی نشان از آن داشت که این سرقت‌ها به صورت سریالی در محله‌های ابوذر، فلاح، امام زاده حسن و خانی آباد رقم خورده است که در ادامه ماموران با حضور در محل‌های سرقت به بررسی دوربین‌های مداربسته پرداختند که خیلی زود تصویر یکی از سارقان سابقه دار که بار‌ها بخاطر دزدی به زندان رفته بود به دست آمد.

ماموران در این مرحله پی بردند که فرزاد ۲۴ ساله پس از طلاق پدر ومادرش در خانه مادرش زندگی می‌کند و از سن ۱۳ سالگی شروع به سرقت کرده است. همین سرنخ کافی تا ماموران با شناسایی مخفیگاه فرزاد در منطقه امام زاده حسن در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند و این جوان پس از دستگیری با خونسردی زیاد به سرقت‌های سریالی لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

منبع: رکنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر