روش‌های گسترش فرهنگ بیمه در کشور + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. اقتصادی

روش‌های گسترش فرهنگ بیمه در کشور + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
کارشناسان معتقدند میزان کم ضریب نفوذ بیمه در کشور باید با روش‌های مناسب جبران شود.
روش‌های گسترش فرهنگ بیمه در کشور + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، میانگین جهانی ضریب نفوذ بیمه ۷ درصد است این در حالیست که این رقم در کشور ما تنها ۲٫۴ درصد است.

بزرگان صنعت بیمه اعتقاد دارند باید با روش‌هایی فرهنگ بیمه را در کشور گسترش داد.

بیشتر بخوانید: ضریب نفوذ بیمه در ایران چقدر است؟ + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا3 روز قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

رمز پویا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
استفاده از رمز پویا از تاریخ اول دی به منظور افزایش امنیت کاربران برای انجام تمام تراکنش‌ها اجباری است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با وجود اینکه پرداخت‌های اینترنتی اخیرا مورد استقبال قرار گرفته، اما مشکلات امنیتی را نیز برای کاربران ایجاد کرده است. در همین راستا بانک مرکزی برای جلوگیری از سودجویی‌ها و افزایش ضریب امنیت پرداخت‌های اینترنتی مدتی است اعلام کرده، بانک‌ها باتوجه به در نظر گرفتن شرایط بهره‌برداری مناسب از سامانه‌های پیامکی و موبایلی در تراکنش‌های خرید غیرحضوری و انتقال وجه شتابی، باید از رمز پویا استفاده کنند و کلیه رمز‌های دوم ثابت نیز از تاریخ ۱۵ دی ماه غیرقابل استفاده خواهند بود.

نظرها

اخبار بیشتر