هوای امروز تهران ناسالم است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. اجتماعی

هوای امروز تهران ناسالم است

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
هوای امروز تهران ناسالم است - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - شاخص آلودگی هوای تهران در ساعت ۶ صبح به ۱۵۲ رسید و ناسالم اعلام شد

آلودگی هوای تهران بالا رفت

بر اساس شاخص‌های برخط آلودگی هوا که توسط شرکت کنترل کیفیت هوا اعلام می‌شود شاخص آلودگی هوا در تهران هم اکنون در ساعت ۶ صبح به ۱۵۲ بوده و هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار دارد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

با توجه به آلودگی هوا توصیه شده همه افراد به خصوص گروه‌های حساس جامعه که شامل کودکان، سالمندان، بیماران قلبی و ریوی و خانم‌های باردار هستند از فعالیت در فضای باز خودداری کنند.

منبع: mehrnews. com

هوای امروز تهران ناسالم است - 11

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

فیلم/ لحظه هجوم طوفان گرد و غبار در استرالیا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل

آسمان برفی پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

آوارگی زلزله در سرپل ذهاب کرمانشاه هنوز ادامه دارد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عکس‌های جدید از سرپل ذهاب نشان می‌دهد که هنوز تعداد زیادی از مردم در چادرها و کانکس‌ها زندگی می‌کنند و ریتم ساخت و ساز در شهر کند است.
تابناکتابناک1 روز قبل
از این می‌ترسم که یک جایی تاریک باشد و حس کنم احتمال دارد در آن تاریکی آدم‌ها را از دست بدهم! از این می‌ترسم که یک جایی تاریک باشد و حس کنم احتمال دارد در آن تاریکی آدم‌ها را از دست بدهم! ساعتی که رفتم داخل ساختمان پلاسکو هیچ وقت فکر نمی‌کردم ساختمان بریزد. خشم از این که چرا این جسارت را داشتم و داخل پلاسکو رفتم و خوشحالی از زنده بودنم. سلیمانی با بیان این که شغل ما هم مثل آتش نشان هاست، گفت: اگر عاشق کارم نبودم داخل پلاسکو نمی‌رفتم.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ حمید درخشان نیا در نشست شورای اداری استان تهران به جایگاه سازمان ثبت در بحث الکترونیکی شدن اشاره کرد و افزود: در سال ۹۷ رتبه نخست رضایتمندی مردم را داشتیم. وی با بیان اینکه در نه ماه امسال ۷۵۰ نفر افزایش جمعیت داشتیم، گفت: جمعیت تهران امسال به ۱۳ میلیون و ۵۷۵ هزار و ۲۲۵ نفر رسیده است. وی افزود: ما در تهران آرشیو الکترونیکی را انجام دادیم و در واقع همه اسناد مردم تهران را به صورت الکترونیکی بایگانی کردیم. رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: ۹۱ درصد کارت‌های هوشمند مردم نیز صادر شده است. درخشان نیا افزود: ۲۰۰ دستگاه به سازمان ثبت وصل هستند و ۳ هزار استعلام در ثانیه انجام می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر