برگزاری انتخابات شورای مرکزی اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
برگزاری انتخابات شورای مرکزی اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد

برگزاری انتخابات شورای مرکزی اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد

فارسخبرگزاری فارس |
با برگزاری دهمین دوره انتخابات شورای مرکزی اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی امیر داداشی به عنوان دبیرکل این اتحادیه انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، دهمین کنگره اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

بنابراین گزارش همزمان با این کنگره دهمین انتخابات شورای مرکزی اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیز برگزار و اعضای جدید شورای مرکزی انتخاب شدند.

بر همین اساس تشکل‌های حاضر در کنگره زهرا امینی، سینا خداپرست، محمدمهدی سوری، امیر داداش زاده، هاشم منصوری، رامین شریفی و محمد صادقی را به عنوان اعضای شورای مرکزی اتحادیه انتخاب کردند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

گفتنی است در اولین جلسه شورای مرکزی جدید، امیر داداشی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب هم به عنوان دبیرکل اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رجز خوانی سردار قاآنی برای قاتلان حاج قاسم

آخرین خبرآخرین خبر2 روز قبل

فیلم | فرزندان سردار سلیمانی در مراسم معارفه جانشین پدر | وعده‌ای که سردار قاآنی برای انتقام داد

همشهریهمشهری1 روز قبل

:: باکو - بررسی همکاری‌های مرزی ایران و جمهوری آذربایجان

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از باکو؛ در دیدار ژنرال «الچین قلی اف» فرمانده مرزبانی جمهوری آذربایجان و سردار سرتیپ «قاسم رضایی» فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان برگزار شد دو طرف درباره آخرین وضعیت امنیت مرزها‌ی دو کشور، شرایط فعلی منطقه، فعالیت دوجانبه در زمینه‌ مبارزه با جرایم فرامرزی، وضعیت اجرای توافقات و توسعه همکاری‌های متقابل تبادل نظر کردند. در این دیدار دو طرف همچنین با در نظر گرفتن طرح‌های حمل و نقل بین المللی اجرا شده با همکاری دو کشور بر تحکیم زیرساخت‌های مرزی و سرعت بخشی به فرایند نظارت بر زمینه‌ گذر از مناطق گمرکی مشترک تاکید کردند. برگزاری نشست سه جانبه فرماندهان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان در آینده نزدیک و ایجاد گذرگاه‌های مرزی جدید بین ایران و جمهوری آذربایجان از جمله توافقات این نشست صمیمی بود. در این دیدار همچنین طرفین درخصوص توسعه همکاری‌های دوجانبه، ادامه‌ دیدار‌های کاری و تبادل نظر درخصوص مسایل مورد علاقه دو طرف توافق کردند.

برخورد چند راکت در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد+فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، منابع خبری از برخورد چند موشک کاتیوشا به منطقه سبز و نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد خبر می‌دهند. خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع امنیتی خبر داد که دست کم ۲ راکت به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد اصابت کرده است. اسکای‌نیوز خبر داد که سه موشک نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد برخورد کرده و آژیرهای هشدار در سفارت آمریکا به صدا در آمده است. الحدث مدعی شد دو موشکی که به منطقه سبز بغداد برخورد کرده از منطقه الزعفرانیه در جنوب شرق پایتخت عراق شلیک شده است. طی هفته‌های اخیر منطقه سبز بغداد شاهد حملات راکتی متعددی بوده است.

فیلم | اعتراف جان کری در حضور کاترین اشتون | ناگفته‌های ظریف از یک دیدار خصوصی‌ با جان کری

همشهریهمشهری1 روز قبل
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به ملاقاتش با جان کری در مورد توان دفاعی کشور و قدرتی که آمریکا از آن هراس دارد، گفت: به جان کری گفتم به فرض که شما فردو را خراب کنید آنگاه چه پاسخی برای ملت دارید …دریافت ۷۵۸ KB کد خبر ۴۷۹۴۵۴

همدردی وزیر خارجه کانادا با یک نانوا ایرانی که خانواده‌اش در حادثه هواپیما فوت شدند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر