روایت رهبر انقلاب از چهره خشمگین امام خمینی (ره) + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

روایت رهبر انقلاب از چهره خشمگین امام خمینی (ره) + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
حساب توییتر رهبر انقلاب فیلمی مهم از سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای منتشر کرد.
روایت رهبر انقلاب از چهره خشمگین امام خمینی (ره) + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، حساب توییتر حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز تصویت قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۵۸ یک سخنرانی تاریخی را از رهبر انقلاب منتشر کرد که ایشان در این سخنرانی فرمودند: من از یاد نمیبرم چهره‌ خشمگین امام را که حرفشان این بود: چرا برای قانون اساسی فکری نمی‌کنید؟!

بیشتر بخوانید:وقتی مجری شبکه معاند علنا مردم را به ترور و آشوب دعوت می‌کند

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو3 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر