فیلم | خاطره خاص رهبر انقلاب از امام (ره) و خشم ایشان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سیاسی

فیلم | خاطره خاص رهبر انقلاب از امام (ره) و خشم ایشان

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
فیلمی قدیمی در حساب توییتر رهبر معظم انقلاب منتشر شده که ایشان در سخنرانی میفرمایند: من از یاد نمی برم چهره‌ خشمگین امام را که حرفشان این بود: چرا برای قانون اساسی فکری نمیکنید؟!

در ادامه بخوانید

تماشا کنید: ریاضت اقتصادی برای مردم، افزایش بودجه برای مصباح یزدی

انتخابانتخاب20 ساعت قبل
گزارش ویدیویی «انتخاب»؛ حسن روحانی، رئیس جمهور هنگام تقدیم لایحه بودجه به مجلس گفته بود: «بودجه سال آینده بودجه استقامت و مقابله با تحریم است»؛ با این حال نگاهی به ردیف‌های بودجه نشان می‌دهد که گویا برخی موسسات بودجه بگیر، سهم چندانی از این «استقامت» ندارند.
رکنارکنا23 ساعت قبل
به گزارش رکنا، مردم ترکیه با قتل یک زن جوان شهروند ترکیه، بار دیگر شوکه شده و موجی از خشم در رسانه‌های اجتماعی ترکیه ایجاد شده است. مرد این دختر جوان را تا منزلش تعقیب کرد و در یک لحظه و بدون درنگ، دختر را با وارد آوردن ضربه‌های متعدد چاقو از پای درآورد. عبدالحمید گل، وزیر دادگستری ترکیه از حزب محافظه کار اسلامی‌ عدالت و توسعه، درباره قتل دختر جوان گفت: «این موضوع باعث تعجب و رنجش عمیق همه ما شده است. با این حال بسیاری از زنان ترکیه هنوز به اجرای کنوانسیون استانبول و توافق‌نامه شورای اروپا امیدوارند. اما منتقدان می‌گویند که در عمل، هنجارهای قانونی کنوانسیون استانبول به کار گرفته نمی‌شود و زنان ترکیه همچنان تحت حفاظت قانونی قرار نمی‌گیرند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ساعت قبل
عملکرد دولت محمود احمدی‌نژاد کارنامه جریانی است که این روزها بی‌محابا اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان را زیر ضرب برده‌اند. دولت نهم یعنی دولت اول احمدی‌نژاد نزدیک به ۳۰۰ میلیارد دلار (۲۹۸٫۴) و دولت دهم یعنی دولت دوم احمدی‌نژاد نزدیک به ۳۲۳ میلیارد دلار (۳۲۲٫۹) درآمد حاصل از فروش نفت و گاز داشته است. دولت هفتم ۸۹٫۶ و دولت هشتم ۱۲۵٫۱ میلیارد دلار و دولت یازدهم ۱۶۴٫۶ میلیارد دلار درآمد کسب کرده‌اند. در متوسط رشد اقتصادی ۴ ساله هم دولت دهم با ۵ درصد بدترین کارنامه و دولت هشتم با ۲۶ درصد بهترین کارنامه را از آن خود کرده‌اند. بماند که فشارهای خارجی دولت روحانی بسیار بیشتر از دولت احمدی‌نژاد بوده است.

:: استانبول - همایش اقتصادی ایران و ترکیه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از استانبول، فعالان اقتصادی دو کشور در این نشست، زمینه‌های توسعه مبادلات تجاری و رفع موانع موجود را بررسی کردند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
این افراد زیاد اهل این نیستند که جواب سخنرانی و استدلال را با منطق و سخنرانی دیگری جواب بدهند. این افراد زیاد اهل این نیستند که جواب سخنرانی و استدلال را با منطق و سخنرانی دیگری جواب بدهند. در مجلس اول مهندس بازرگان، هاشم صباغیان و علی‌اکبر معین‌فر طعم این گونه رفتارها را به خوبی چشیده‌اند. آقایان‌ [علی‌ اکبر] معین‌فر و [هاشم‌] صباغیان‌ را به‌ اتاقی‌ منتقل‌ کردند و تحت‌ حفاظت‌ گرفتند. مجلس یازدهم می‌تواند کلید بازگشت تندروها به صحنه سیاست ایران باشد.

دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی

مهرمهر1 روز قبل
امروز در مجلس شورای اسلامی به بررسی دستاوردها و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان و بررسی لایحه دو فوریتی درآمد پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می‌پردازند.

نظرها

اخبار بیشتر