بازیگر مرد معروفی که ۲۰ سال گریه نکرده است!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. فرهنگ

بازیگر مرد معروفی که ۲۰ سال گریه نکرده است!

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
بازیگر سرشناس مدعی شد که در طول ۲ دهه اخیر حتی یکبار هم نگریسته است البته این ادعا شامل بازی وی در فیلم‌ها نمی‌شود.

انتخاب: برد پیت این بازیگر ۵۵ ساله در مصاحبه‌ای جدید که به سوالات مجری؛ انتونی هاپکینز پاسخ می‌داد گفت که در طول ۲ دهه اخیر فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده است، اما هیچگاه این موضوع زمینه ساز گریه او نشده است.

برد پیت شش فرزند دارد که حاضل ازدواج وی با همسر سابقش آنجلینا جولی است؛ مادوکس، ۱۸ ساله، پاکس، ۱۶ ساله، زهارا، ۱۴ ساله، شیلو، ۱۳ ساله، و دوقلو‌ها ناکس و ویوین، ۱۱. پیت و جولی، ۴۴ ساله، در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند.

بازیگر مرد معروفی که ۲۰ سال گریه نکرده است! - 3

پیت همچنین در گفتگو با هاپکینز ادعا کرد که هنوز در حال مبارزه برای سرزنش‌های طلاق خود است. او گفت: «من در حال تحقق بخشیدن به تمام ایده‌های خود هستم، اما به علت انتخاب‌های مختلفی که انجام داده‌ام گاهی مورد سرزنش قرار گرفته‌ام. گرچه به تمام انتخاب‌هایی که انجام داده‌ام افتخار نمی‌کنم، اما این اشتباهات ارج می‌نهم، زیرا آن‌ها در نهایت باعث افزایش تجربه ما شده‌اند.»

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

پیت در پاسخ به این سؤال که آیا طلاق وی تاثیری در عملکرد او دارد، گفت: " «تجزیه خانواده مطمئنا تجربه‌ای است که تنها به شکل کلی می‌توانم درباره آن صحبت کنم. اما همانطور که مشخص است مجبور شدم مقصر بودن خودم را در این ماجرا درک کنم. ام من تا ابد نمی‌توانم به این موضوع فکر کنم و باید فکری نیز برای ادانه مسیر حرفه‌ای خود می‌کردم.»

وی در بخشی دیگر از این مصاحبه گفت: «مدت‌های زیادی است که برای خیچ علتی نگریسته‌ام و نمی‌دانم این موضوع تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
عصر ایران؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت از آموزش بیش از ۱۲ هزار نفر در شهرستان پاکدشت در زمینه آمادگی در برابر مخاطرات، کمکهای اولیه، دوره‌های عمومی، تخصصصی و مهارتهای امدادی خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان تهران؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت با اعلام این خبر گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا پایان آبان ماه، ۱۲ هزار و ۳۲۰ نفر در دوره‌های امدادی، آموزش‌های همگانی مختلف این جمعیت شرکت کرده‌اند. مسئول آموزش و پژوهش هلال احمر پاکدشت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران هلال احمر استان تهران تصریح کرد: در این مدت ۴ دوره عمومی امداد و نجات که در آن ۹۹ نفر، دوره تخصصی نجات در حوادث جاده‌ای ۲۳ نفر دوره امداد و کمک‌های اولیه در قالب ۶۴ دوره با حضور ۱۹۲۰ نفر برگزار و همچنین ۱۵۰۳ نفر در آموزش آمادگی در برابر مخاطرات و ۸۷۷۵ نفر در مانور پناهگیری و خروج ایمن شرکت و آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند. محمد حسینی با اشاره بر اینکه در این مدت دوره‌ها و آموزش‌های مختلف برگزار شده که در آن ۱۲هزار و ۳۲۰ نفر شرکت کرده‌اند، اظهار کرد: آموزش‌های جمعیت هلال احمر پاکدشت به صورت مستمر ادامه دارد. این آموزشها در جوامع محلی و اماکن مذهبی و عمومی هم چون حسینیه، مساجد، مدارس، دانشگاه، ادارات، کارخانجات و … ارائه شده است.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی گفت: توسعه مهارت‌ها زیر بنای رشد علم و فناوری است، چرا که امروزه در بخش صنعت و خدمات به رشته‌های مهارتی نیاز داریم. وی افزود: همه مسئولان، استادان، دانشجویان و حتی دانش آموختگان باید تا پایان عمر کسب مهارت و علم آموزی زا در دستور کار خود قرار دهند. قالیچی با بیان اینکه دانش آموختگان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر دانشگاهی هستند، گفت: یکی از معیارهای برتر بودن در دنیا کیفیت و جایگاه دانش آموختگان آن کشور است. قالیچی خاطرنشان کرد: برگزاری چنین مراسماتی برای دانش آموختگان، نشانگر درک ارزش، اهمیت و جایگاه دانش آموختگان توسط دانشگاه است. قالیچی با بیان اینکه زیر بنای رشد علم و فناوری توسعه مهارت‌ها است، گفت: امروزه در بخش صنعت و خدمات به رشته‌های مهارتی نیاز داریم و خلا متخصصان مهارتی در کنار دانش حس می‌شود.

حاجی‌میرزایی در ۹۰ روز اول وزارت چه کرده است؟ / از ۳ وعده مهم تا عمل

3+
فارسفارس7 ساعت قبل
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین5 ساعت قبل
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان نمایشگاه گروهی عکس «سیل خوزستان» با ۵۰ عکس از ۱۷ عکاس، روز جمعه ۲۲ آذر ۹۸ در گالری انجمن هنرهای تجسمی خوزستان برپا می‌شود. سیل سبب شد عکاسان ایرانی از نزدیک با درد و رنج مردم خوزستان و مسایل و ‌مشکلاتی که از قبل نیز وجود داشت، آشنا شوند و عکاسان بومی استان با نگاهی دوباره و شناخت عمیق‌تر زوایای پنهان آن را نشانه روند. سیل خوزستان محبت، بزرگواری و همدلی مردم این سرزمین از اقوام مختلف را دوباره به رخ‌مان کشید و یادمان آورد که خوزستان اگرچه خیلی از امکانات را ندارد اما مردمی دارد که در خشک‌ترین و غبارآلودترین شرایط، دلی به وسعت دریا دارند. سیل یادمان آورد، استان خوزستان سال‌ها است به عنوان یکی از مظلوم‌ترین استان‌های ایران همچنان زنده و پویا، قطب اقتصادی کشور و یکی از سرزنده‌ترین استان‌های کشور است. نمایشگاه عکس «سیل خوزستان» ساعت ۱۸در گالری انجمن هنرهای تجسمی خوزستان به نشانی، بلوار ساحلی شرقی، ضلع جنوبی موزه هنرهای معاصر اهواز، افتتاح خواهد شد و تا ۲۷ آذر ۱۳۹۸ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

نظرها

اخبار بیشتر