باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان قدس ارائه شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان قدس ارائه شود

باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان قدس ارائه شود

مهرخبرگزاری مهر |
قدس- استاندار تهران با اشاره به اینکه پیشرفت بیمارستان قدس از ملارد بهتر است و نباید تحویل آن بیشتر از آذرماه طول بکشد گفت: باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان قدس ارائه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی، ظهر پنج شنبه در جریان حضور و بازدید میدانی از روند تکمیل بیمارستان شهرستان قدس و بازسازی پروژه‌های تخریب شده این شهرستان در اغتشاشات آبان طی سخنانی با تاکید بر جبران خسارت‌های مردمی ناشی از ناآرامی‌های اخیر اظهار داشت: هیات امنایی برای جبران خسارت‌ها در شهرستان قدس تشکیل شود.

وی تاکید کرد: پس از بیانات مقام معظم رهبری صف مردم از اغتشاشگران جدا شد و به سرعت آشوب و غارتگری به اتمام رسید.

استاندار تهران با اشاره به بیانات دیروز مقام معظم رهبری افزود: باید نسبت به عادی سازی شرایط و بازگشت خسارت‌های دولتی اقدام کرد، ضمن اینکه خسارت‌های مردمی نیز باید احصا و بررسی شود و هیات امنایی تشکیل شود تا کسانی که در این قضیه بی‌گناه بودند از آنها دلجویی و خسارت‌ها جبران شود.

محسنی بندپی با اشاره به موج سازی دشمنان عنوان کرد: برخی کشور‌های بیگانه و دشمنان به دنبال موج سازی در این آشوب‌ها بودند که خوشبختانه با اقدام مقام معظم رهبری و حمایت مردم توطئه‌های دشمنان شکست خورد.

وی با اشاره به ضرورت تسریع در روند بازسازی گفت: نامه‌ای به بانک مرکزی نوشتیم تا بانک‌ها را مکلف کنند که سریعتر به مردم خدمت رسانی کنند همچنین از ۲۹ پمپ بنزین آسیب دیده ۲۳ پمپ بنزین به مدار بازگشته و فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز باید سریعتر خدمات خود را به مردم ارائه دهند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه باید روزشمار پیشرفت فیزیکی بیمارستان شهرستان قدس ارائه شود گفت: باید روزشماری برای بیمارستان قدس تعیین شود و پیشرفت فیزیکی پروژه مشخص شود ضمن اینکه آزمون نیروی انسانی برگزار شده و در مورد تجهیزات نیز لیست برداری شده و به دنبال تکمیل آن هستیم تا زودتر به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت بیمارستان قدس از ملارد بهتر است و نباید تحویل آن بیشتر از آذرماه طول بکشد افزود: هفته آینده در جلسه‌ای پیمانکار را مکلف می‌کنیم تا نسبت به تکمیل بیمارستان قدس و ملارد اقدام کند چرا که موعد تحویل این بیمارستان‌ها آخر آبان بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لیگ برتر والیبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شدا و سیما؛ در پایان این هفته تیم باریج اسناس کاشان سایپا و اکسون تهران با نتایج مشابه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دادند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
اصغری ادامه داد: سامانه سردی از شمال غربی کشور در حال ورود است و ابرهای باران زا وارد کشور شده‌اند که استان‌های آذربایجان غربی و کردستان را در بر گرفته است. این کارشناس سازمان هواشناسی، گفت: استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل خزر با کاهش دما و بارش برف مواجه می‌شود. اصغری افزود: استان‌های کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال و غرب استان فارس نیز تحت تاثیر این بارش‌ها خواهند بود. وی گفت: هسته بارش‌های این سامانه سرد در سواحل غربی خزر متمرکز است، اما کوه‌های زاگرس را نیز در بر خواهد گرفت. اصغری با عنوان این مطلب که دمای تهران تا روز دوشنبه کاهش می‌یابد و به منفی ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رسید، افزود: دمای ۴ درجه زیر صفر برای تهران غیر معمول نیست.

نیمه نخست بهمن سردتر از همیشه

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیمحمد اصغری در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: امسال نیمه نخست بهمن در تمام کشور از میانگین سال‌های گذشته سردتر است، اما در نیمه دوم بهمن شرایط به حالت عادی بازخواهد گشت هرچند پیش بینی در این زمینه به زمان نیاز دارد و باید منتظر اتفاقات جوی ماند. کارشناس هواشناسی افزود: سامانه خوبی در کشور بود و به مناطق جنوب شرقی کشور رسیده و اکنون شهروندان هرمزگان و سیستان و بلوچستان در بیشتر شهر‌ها شاهد بارش باران خواهند بود و بهترین باران در جزیره ابوموسی در حال بارش است. وی اضافه کرد: سامانه سردی از شمال غربی کشور در حال ورود است و ابر‌های باران زا وارد کشور شده‌اند که استان‌های آذربایجان غربی و کردستان را در بر گرفته است. اصغری با بیان این که بیشتر بارش‌های این سامانه به صورت برف خواهد بود، گفت: با گذشت زمان، مناطق بیشتری از این سامانه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. وی گفت: استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل خزر با کاهش دما و بارش برف مواجه می‌شود. اصغری اضافه کرد: استان‌های کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال و غرب استان فارس نیز تحت تاثیر این بارش‌ها خواهند بود. کارشناس هواشناسی گفت: هسته بارش‌های این سامانه سرد در سواحل غربی خزر متمرکز است، اما کوه‌های زاگرس رانیز در بر خواهد گرفت. اصغری گفت: دمای تهران تا روز دوشنبه کاهش می‌یابد و به منهای ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رسید. کارشناس هواشناسی گفت: دمای چهاردرجه زیر صفر برای تهران غیر معمول نیست.
انتخابانتخاب23 ساعت قبل
مارک چمپیون در بلومبرگ نوشت: به نظر می‌رسد فشار شش ساله ایران برای ادغام با اقتصاد جهانی دیگر به پایان رسیده است. از بسیاری جهات جای تعجب دارد که اقتصاد ایران با این شرایط همچنان سر پا مانده است. اقتصاد ایران با تحریم‌های جدید به شدت آسیب دیده، آن هم در شرایطی که قیمت پایین نفت در هر حال باعث کاهش درآمد دولت شده است. استاد اقتصاد در ویرجینیا ضمن ابراز رضایت از مدیریت اقتصادی دولت می‌گوید اقتصاد ایران به دلیل شدت تحریم‌ها فقط در حال حاضر برای خودش زمان خریده است. گرانمایه افزود: انگیزه‌های ژئوپلیتیکی‌ای برای روسیه و چین وجود دارد که آن‌ها را مجاب می‌کند تا اطمینان حاصل کنند تحریم‌های آمریکا اقتصاد ایران را به کلی نابود نخواهد کرد.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
برخورد‌های مشابه، تصمیمات متفاوتورکیچ تا آخر فصل می‌ماندالبرز آبکناری به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما درباره بازی با شهرداری بندرعباس گفت: بازی سنگینی برای ما بود. شاید حساسیت مسابقه روی کیفیت کار تیم تاثیر گذاشت. عواملی که در زمین قضاوت می‌کنند، نباید با تیم یا بازیکنی لج کنند. مهم این است که همه جا بتوانیم از این سیستم استفاده کنیم و فقط سالن آزادی نباشد. خیلی خوب است که این تکنولوژی همه جا باشد و به داور کمک کند که تصمیمات بهتری بگیرد.

پرستار شجاع

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما احمد محمدی سال ۹۴ به عنوان پرستار برای امداد و کمک به مدافعان حرم عازم سوریه میشود و در اذر همان سال در پست امداد به اسارت داعشی‌ها در می‌اید. تعداد بازدید: ۱۳ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نظرها

اخبار بیشتر