مردم فضا را برای ورود جوانان به عرصه تصمیم‌گیری کشور مهیا می‌بینند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی
مردم فضا را برای ورود جوانان به عرصه تصمیم‌گیری کشور مهیا می‌بینند

مردم فضا را برای ورود جوانان به عرصه تصمیم‌گیری کشور مهیا می‌بینند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خوزستان معاون فرهنگی سابق شهرداری اهواز و داوطلب دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب، فضا را برای ورود جوانان به عرصه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کشور مهیا می‌بینند.

احمد سراج که امروز پنج‌شنبه برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری اهواز حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خدا را شکر نظام اسلامی در ۴۰ ساله انقلاب، همواره بر مبنای مردم‌سالاری دینی، بحث انتخابات و مراجعه به آرای مردم برای امور کشور را مدنظر داشته است اما نکته قابل توجه این است که اولین انتخاب در گام دوم انقلاب، همین انتخابات ۹۸ است.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: اولین انتخاب در گام دوم انقلاب شاید به نوعی نقطه عطف در مراحل پیشرفت و توسعه کشور نیز باشد زیرا شرایط برای ورود به عرصه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کشور برای جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب بسیار مهیا شده است و مردم با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب، فضا را برای ورود جوانان به عرصه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کشور مهیا می‌بینند.

معاون فرهنگی سابق شهرداری اهواز گفت: مردم در این شرایط به نوعی از دولت، مجلس و مجلسی‌هایی که طی این مدت آمدند، ناراضی‌اند و همواره انتظارشان این است که پس از انتخاب‌شان، به نوعی مبارزه با فساد، مطالبه‌گری جدی مطالبات مردم و رفع تبعیض که از مشکلات منطقه ما است، به صورت جدی دنبال شود که این مهم نیز نیازمند شهامت، جسارت، تدبیر و عدم وام‌داری افرادی است که وارد این عرصه می‌شوند.

وی ادامه داد: این افراد نباید وام‌دار اشخاص، جناح‌ها و گروه‌های خاص باشند و باید وام‌دار خود مردم باشند. بنابراین فکر می‌کنم در این انتخابات، مردم به نوعی رأی خود را به صندوق خواهند انداخت که خروجی آن افرادی باشند که مطالبات جدی و حرف مردم را با شجاعت و درایت دنبال ‌کنند. امیدواریم خداوند این شرایط را در انتخابات دوم اسفندماه سال جاری فراهم کند.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

سراج درباره جریان سیاسی‌اش نیز گفت: من خودم را منتسب به هیچ جناح و گروهی نمی‌دانم. هر چند که در فضای رسانه‌ای و سیاسی، وقتی افکارم را ارائه می‌دهم، خود به خود فضای عمومی و سیاسی جامعه، من را نزدیک به جریان اصول‌گرا یا وارد این جریان می‌دانند اما به تعبیر مقام معظم رهبری، من خودم را انقلابی و فردی در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب می‌دانم.

وی عنوان کرد: اعتقادم این است که اکنون مردم فراتر از نگاه‌های سیاسی به افرادی رجوع خواهند کرد که نگاه‌شان انقلابی و جهادی است و به دنبال حل مشکلات مردم و مطالبات جدی آن‌ها هستند. من خودم را از فضای افرادی که خود را منتسب به جناح‌های سیاسی می‌دانند و بعد از انتخابات نیز به دنبال منافع گروهی و جناحی خود هستند، دور نگه داشته‌ام و امیدوارم پس از انتخابات در صورت موفقیت، خودم را همچنان وام‌دار مردم دلسوز و آحاد مومنین بدانم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دلتنگی سردار سلامی از نبود همسایه‌اش حاج قاسم‌

آخرین خبرآخرین خبر21 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدخبرگزاری دانشجو/ سردار سلامی می‌گوید: من همسایه او بودم، هر روز صبح خودروی او را که می‌دیدم دلم آرام میگرفت. الآن چند روز است که هر وقت صبح از خانه بیرون می‌‌آیم قاسم نیست، آن خودرو هم نیست …

ملت مقاومت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «آن فریب‌خوردگانی که یک روزی فریاد زدند «نه غزه، نه لبنان»، آن‌ها نه فقط جانشان را فدای ایران نکردند، حتی حاضر نشدند راحتی خودشان و منافع خودشان را هم در راه کشور فدا کنند؛ آن کسانی که جانش را فدای ایران کردند باز همین شهید سلیمانی‌ها بودند؛ این‌ها بودند که در زمانی که نیاز به دفاع از کشور بود، جان خودشان را کف دست گرفتند و به میدان جنگ رفتند از کشور دفاع کردند، از ایران دفاع کردند؛ این‌ها هستند که می‌توانند ادعا بکنند که دفاع می‌کنند از امنیت کشور، از امنیت ملت؛ همین فداکاری و اخلاص این‌ها است که در همه‌ی مراحل، این جور بوده.» ۱۳۹۸/۱۰/۲۷پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR براساس این بخش از خطبه‌های رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تهران، نماهنگ «ملت مقاومت» را منتشر کرد.

فریاد انتقام ملت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «‌فریاد انتقام ملت ایران، سوخت حقیقی موشک‌هایی بود که پایگاه آمریکایی را زیر و رو کرد.» ۱۳۹۸/۱۰/۲۷پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR براساس این بخش از بیانات رهبر معظم انقلاب، نماهنگ «فریاد انتقام ملت» را منتشر کرد.

فیلم | فرزند شهید سلیمانی در آغوش جانشین پدر

همشهریهمشهری21 ساعت قبل

فیلم/ سوخت حقیقی موشک‌ها علیه آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فرزندان سردار شهید سلیمانی در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی قدس سپاه

آخرین خبرآخرین خبر23 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدصدا و سیما/ آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و پاسداشت مجاهدت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندهان و مسئولین عالی‌رتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. دو فرزند سردار شهید سلیمانی نیز در مراسم معارفه سردار قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران حضور داشتند.

نظرها

اخبار بیشتر