سقوط دو دختر روی ریل قطار ایستگاه مترو شهر ری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی
سقوط دو دختر روی ریل قطار ایستگاه مترو شهر ری

سقوط دو دختر روی ریل قطار ایستگاه مترو شهر ری

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
رئیس پلیس متروی پایتخت از سقوط دو دختر بر ریل قطار در ایستگاه متروی شهر ری که باهم دختر عمه و دختر دایی بودند، خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ سعید عطااللهی اظهار کرد: ساعت ۱۴:۵۵ دقیقه امروز در خصوص خودکشی دو خانم در ایستگاه شهرری با پلیس مترو تماس گرفته می‌شود.

وی افزود: فورا پلیس به مکان اعلام شده مراجعه و مشاهده می‌کند دو خانم به سن‌های ۱۸ تا۲۰ ساله بر روی ریل قطار افتاده‌اند.

رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: با بررسی‌های بیشتر مشاهده می‌شود که هنگامی که این دو خانم خودشان را به سمت ریل پرت می‌کنند قطار با آنها برخورد کرده و بر اثر شدت ضربه وارده درجا فوت می‌کنند.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص می‌شود که این دو خانم با هم نسبت فامیلی دارند و دختر عمه، دختر دایی هستند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

عطااللهی با اشاره به تحقیقات بیشتر پلیس در مورد این حادثه گفت: شب گذشته دعوایی بین دختر عمه و همسرش حاصل می‌شود که صبح امروز ساعت ۱۰ دختر عمه، از منزل خارج و به خانه دختر دایی اش مراجعه می‌کند.

رئیس پلیس مترو پایتخت گفت: حدود ساعت ۱۰ این دو دختر از خانه خارج می‌شوند و بعد در ایستگاه مترو شهرری چنین اتفاقی برایشان رخ می‌دهد.

وی در پایان گفت: تحقیقات پلیس برای روشن شدن ابعاد بیشتری از این ماجرا ادامه دارد.منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز3 ساعت قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان دوره مجلس خبرگان در روز جمعه ۲ اسفند ماه امسال، تمامی ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی مانند همیشه در آماده باش کامل هستند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان دوره مجلس خبرگان در روز جمعه ۲ اسفند ماه امسال، تمامی ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی مانند همیشه در آماده باش کامل هستند. هر ایستگاه در محدوده تحت پوشش خود با توجه به شناخت ویژه از حوزه‌های انتخاباتی در آن محدوده، مستقر و تامین ایمنی شرکت کنندگان در انتخابات را برعهده دارند.
عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس از کنترل نامحسوس داروخانه‌های این شهرستان و برخورد با داروخانه‌هایی که ماسک را گران بفروشند خبر داد. به گزارش ایسنا، حسن جهانشاهلو با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: هشدار به داروخانه‌هادر این شرایط بحرانی که نیاز هست همدیگر را یاری کنیم واقعا جای تعجب ندارد که عده‌ای ماسک و ژل ضد عفونی را به قیمت چندین برابر می‌فروشند؟؟ امروز یکی از همکاران قضایی را مامور کردم سرکشی نامحسوس از داروخانه‌های سطح شهر داشته باشد خودم نیز در طول هفته بازدید و بازرسی خواهم داشت و قطعا با کسانی که سو استفاده می‌کنند بر خورد خواهم کرد. از فردیسوندان عزیز هم درخواست دارم گزارش گرانفروشی‌ها را مستند اینجا ارسال کنند.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
ایسنا/اصفهان عکس‌های تنه قطع شده درختان در خیابان طیب روبروی ارگ جهان نما نشان می‌دهد حدود ۲۵ درخت در این محدوده به منظور احداث ایستگاه مترو قطع شده است، اما رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان می‌گوید درختی قطع نشده و فقط جابجا شده است. کوروش محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص طرح مصوبه‌ای مربوط به احداث ایستگاه مترو در خیابان طیب، اظهار کرد: احداث پروژه‌ بزرگی مثل مترو در راستای توسعه حمل و نقل عمومی، حفظ محیط زیست و ایجاد وفاق بین شهروندان امری ضروری است. وی ادامه داد: بر اساس ارزیابی‌های مهندسی تصمیم گرفته شد که ایستگاه مترو خیابان طیب در مقابل ضلع غربی ساختمان ارگ جهان‌نما احداث شود. به گفته وی این کار با حساسیت بالایی انجام شده و هیچکدام از درختان قطع نشده، یا از بین نرفته‌اند. مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان هنوز پاسخی در این باره نداده است.
برترین‌هابرترین‌ها3 ساعت قبل
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تعرفه‌ها یک هفته است که به شعب انتخابات ارسال شده و در برخی شعب تعرفه‌ها تا پشت درب شعب رسیده است. عرف ادامه داد: ما تعرف ه‌ها را ارسال کردیم و در برخی شعب تعرفه‌ها تا پشت درب شعب رسیده است و در مورد برخی مناطق صعب العبور هم تصمیم گیری با فرمانداری‌ها است که چه زمانی تعرفه‌ها را انتقال دهند. وی افزود: ما یک هفته است که تعرفه‌ها را برای شعب ارسال کرده‌ایم. اینکه از فرمانداری به سمت شعب برود تدبیر فرمانداری‌ها است اما بعضا این کار در شعب انجام شده است. عرف تصریح کرد: توصیه ما این است که کارت ملی همراه مردم باشد اما برای افرادی که کارتشان آماده نیست کد ملی لازم است.
برترین‌هابرترین‌ها3 ساعت قبل
به گزارش رویترز، در پی افزایش سرعت شیوع ویروس کرونا در کره جنوبی در ۲۴ ساعت گذشته شهروندان دئگو با داشتن ۲. ۵ میلیون جمعیت به دلیل نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا از خانه‌های خود خارج نمی‌شوند و خیابان‌های این شهر کاملا تخلیه شده است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های کره جنوبی شامگاه پنجشنبه اعلام کرد که تعداد افرادی که در این کشور به کرونا مبتلا شدند در ۲۴ ساعت گذشته دو برابر شده است و به ۱۰۴ مورد رسیده است. براساس بیانیه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های کره جنوبی، بسیاری از موارد جدید ویروس کشنده کرونا مربوط به یک فرقه مسیحی در شهر دئگو واقع در جنوب کره جنوبی است. مرگ شهروند کره‌ای نهمین مورد تایید ویروس کرونا در خارج از چین به حساب می‌آید.
برترین‌هابرترین‌ها3 ساعت قبل
برترین‌ها: افزایش قیمت شدید ماسک‌های بهداشتی در داروخانه‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا اعتراض مردم را برانگیخته تا جایی که موجب اخطار دادستان در بعضی از شهرها شده است. اما فاکتور کارخانه این محصول برای داروخانه‌ها که در فضای مجازی منتشر شده، نشان می‌دهد که قیمتش در فاصله ۶ روزه سه برابر شده است و تمام کمبود و گرانی این محصول گردن داروخانه‌ها نیست.

نظرها

اخبار بیشتر