شیلا خداداد از خفگی جان سالم به در برد+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

شیلا خداداد از خفگی جان سالم به در برد+عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: شیلا خداداد در اینستاگرامش نوشت:

شیلا خداداد از خفگی جان سالم به در برد+عکس - 1

شیلا خداداد در اینستاگرامش نوشت:

دیشب برای چهارمین بار درسالهای اخیر داشتم تو خواب خفه میشدم، تو اون چند ثانیه‌ای که نمیتونستم نفس بکشم داشتم فکر میکردم چقدر کار نکرده و عقب افتاده دارم …مثلا میخواستم به مامانم زنگ بزنم بگم دلم برات تنگ شده مثلا سامیارو ساتین چقدر هنوز کوچولو هستن مثلا چقدر ادما الکی به هم می‌پرن و دعوا میکنن مثلا چقدر تازگیا به هم فحش میدیم و و و. کاش میشد ادم یه دفتر داشته باشه هرشب کاراشو تموم کنه تیک بزنه بعد بخوابه. کاش بشه یه جوری زندگی کرد که بعدا افسوس نخوری کاش بشه همه ازت راضی باشن کاش بشه همه دوستت داشته باشن❤️برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز5 ساعت قبل
رکنارکنا17 ساعت قبل
این روزها بن افلک در فیلم جدید «راه بازگشت» مشغول است که به شکلی عجیب بی شباهت به زندگی شخصی او نیست. پشیمانی از طلاق گریبانگر بازیگر سرشناس هالیوودی شدوی افزود: نوشیدن الکل مشکل همیشگی من نبود، اما بعد از فروپاشی ازدواجم در سال ۲۰۱۵ دوباره نوشیدن را آغاز کردم. این زیاده روی در مصرف الکل بین سالهای ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ تشدید شد. وی برای سومین بار در سال ۲۰۱۸ در مرحله توانبخشی برای مبارزه با مصرف الکل قرار گرفت و اکنون تا حد زیادی بهتر شده است. پیش از او نیز ارادی مثل بردلی کوپر و رابرت داونی جونیور همین مسیر را رفته‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
پارس نیوزپارس نیوز7 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز5 ساعت قبل
همشهریهمشهری5 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از برنا، بنا به اعلام معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم کلیه کلاس‌های درس این دانشگاه به استثنای رزیدنت‌ها، اینترن‌ها و دانشجویان پرستاری ترم ۷ و ۸ تا روز پنجشنبه هفته آینده تعطیل است و بعد از آن نیز در خصوص ادامه تعطیلی تصمیم گیری می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر