تورنتو رپترز ۱۰۹-۱۱۹ هیوستون راکتس؛ ۲۳ امتیاز از هاردن مهارشده، ترپیل دابل وستبروک و امتیازات سایر بازیکنان راکتس برای پیروزی در کانادا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
تورنتو رپترز ۱۰۹-۱۱۹ هیوستون راکتس؛ ۲۳ امتیاز از هاردن مهارشده، ترپیل دابل وستبروک و امتیازات سایر بازیکنان راکتس برای پیروزی در کانادا

تورنتو رپترز ۱۰۹-۱۱۹ هیوستون راکتس؛ ۲۳ امتیاز از هاردن مهارشده، ترپیل دابل وستبروک و امتیازات سایر بازیکنان راکتس برای پیروزی در کانادا

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
دومین شکست پیاپی و خانگی رپترز برابر ریش و یارانش رقم خود

طرفداری - اهمیتی نداشت که تورنتو رپترز (۱۵-۶)، جیمز هاردن را دابل تیم کرده بود، سایر بازیکنان هیوستون راکتس (۱۴-۷) این استراتژی شاگردان نیک را ناکام گذاشتند. صبح امروز، جمعه، راکتس موفق شد در کانادا، تورنتو رپترز را با نتیجه ۱۱۹-۱۰۹ شکست بدهد.

راسل وستبروک در این دیدار با ۱۹ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۱۱ اسیست ترپیل دابل کرد. جیمز هاردن نیز علیرغم یک شروع کند، ۲۳ امتیاز به نام خود زد تا روند سه شکست پیاپی شاگردان مایک دی انتونی در بازی‌های خارج از خانه پایان یابد. سایر بازیکنان راکتس هم عملکرد خوبی داشتند؛ بن مک‌لیمر ۲۸ امتیاز آورد، پی جی تاکر هم ۱۸ امتیاز و ۱۱ ریباند داشت و دنیل هاوس نیز ۱۶ امتیاز کسب کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

برای شمالی‌ها، پاسکال سیاکم، فرد ون‌ولیت و کایل لاوری به ‌ترتیب، ۲۴، ۲۰ و ۱۹ امتیاز آوردند. این دومین شکست پیاپی خانگی رپترز بود. امتیازات پیاپی سرج ایباکا و نورمن پاول تورنتو را در فاصله هشت دقیقه مانده به پایان بازی به فاصله یک امتیازی حریف رسانده بود اما میهمان با امتیازات هاردن و تاکر و یک ران ۱۲-۲ خیال خود را بابت پیروزی راحت کرد. هاردن در ابتدای بازی توسط دفاع منطقه‌ای رپترز ار کار افتاده بود.

نتیجه بازی

28273321109
34293125119

آمار بازی

43.2%30.8%87.5%452751417
40.8%40.0%89.5%542921122
تورنتو رپترز ۱۰۹-۱۱۹ هیوستون راکتس؛ ۲۳ امتیاز از هاردن مهارشده، ترپیل دابل وستبروک و امتیازات سایر بازیکنان راکتس برای پیروزی در کانادا - 9تورنتو رپترز ۱۰۹-۱۱۹ هیوستون راکتس؛ ۲۳ امتیاز از هاردن مهارشده، ترپیل دابل وستبروک و امتیازات سایر بازیکنان راکتس برای پیروزی در کانادا - 10

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - پایان طلایی کاراته ایران در پاریس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

ویدیو؛ ادای احترام نیمار به مناسبت درگذشت کوبی برایانت و نشان دادن عدد ۲۴

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - کوبی برایانت مرد افسانه‌ای NBA به دلیل سقوط هلی کوپتر در کالابازاس کالیفرنیا درگذشت. نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن بعد از گلزنی مقابل لیل، به احترام درگذشت اسطوره دنیای بسکتبال عدد ۲۴ را نشان داد.

مهدی ترابی: امیدوارم مشکلات مالی حل شود؛ متوجه سنگ پراکنی هواداران نشدم

طرفداریطرفداری1 روز قبل

مبلغ عیدی کارکنان دولت مشخص شد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ویدئو / گل‌های هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال

ایسناایسنا1 روز قبل
هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هفت مسابقه در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۷ دی و ۵ و ۶ بهمن) به پایان رسید. در این ویدئوها گل‌های این هفته لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را می‌بینید.
ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
ماجرا از این قرار است که شخصی در سال ۲۰۱۲ در توییتر خود پیشبینی کرده که کوبی برایانت در سقوط هلیکوپتر جان خود را از دست خواهد داد. نه نرم‌افزار Carbon و نه هیچ نرم‌افزار دیگری توانایی ادیت و تغییر تاریخ در توییتر را ندارد. حتی کارتونی هم در فضای مجازی منتشر شده که در سال ۲۰۱۷ سقوط هلیکوپتر کوبی و مرگ او در آن به طنز به نمایش درآمده است. اما کاربر توییتر که طریقه‌ی مرگ کوبی را ۸ سال پیش پیشبینی کرده بود خودش از هواداران این ستاره‌ی فقید بود و از زمان انتشار خبر اوقات سختی را می‌گذراند. پیشبینی سقوط هلیکوپتر کوبی که سفرهای زیادی را در هر سال تجربه می‌کرد، تنها تیری بود در تاریکی.

نظرها

اخبار بیشتر