تاج: قرارداد ویلموتس ۳ میلیون دلار نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. ورزشی

تاج: قرارداد ویلموتس ۳ میلیون دلار نیست

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24-رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: ویلموتس وقتی به ایران آمد قرارداد مالی خوبی با او بستیم که رقم آن ۳ میلیون دلار نیست.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان با حضور در برنامه ورزش و مردم در خصوص حواشی اخیر برای تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: در ابتدا به وحید شمسایی به دلیل درگذشت پدرش تسلیت می‌گویم. من می‌خواهم همه بحث هایی که مطرح شده و قابل اطلاع رسانی است توضیح بدهم.

او در ادامه افزود: پس از جام جهانی روسیه و جام ملت‌های آسیا بسیاری اعتقاد داشتند مربی جوان و خارجی برای تیم ملی استخدام شود و هیچکس پس از کی روش توصیه مربی داخلی نمی‌کرد ما با چند گزینه جوان مثل لوپتگی صحبت کردیم، اما او به دلیل سرطان پدرش نتوانست بیاید. من نه، اما برخی دوستان با رنار صحبت کردند، اما او می‌خواست شهریور بیاید، اما باید از خرداد مربی را استخدام می‌کردیم. پس از این‌ها سراغ ویلموتس رفتیم هرچند الان همه دنبال مقصر هستند، اما در آن زمان همه تمجید می‌کردند. انتخاب درستی داشتیم چراکه او مربی جوانی بود که سابقه سرمربیگری تیم بزرگ و جام جهانی را داشت.

تاج افزود: پس از حضور ویلموتس قرارداد بسیار خوبی بسته شد. برخی مفاد را آورده‌ام و برخلاف اینکه می‌گویند این چه قراردادی است. من می‌خواهم آن را شفاف سازی کنم. شفاف سازی با افشاگری متفاوت است. ویلموتس وقتی به ایران آمد قرارداد مالی خوبی با او بستیم که رقم آن ۳ میلیون دلار نیست. در بندی از قرارداد آمده که درباره مبلغ شفاف سازی از سوی طرفین نشود و در بند ۵ قرارداد هم آمده هرکس به هر دلیلی فسخ قرارداد کند طرف مقابل باید تا سه ماه غرامت این فسخ را بپردازد همچنین او باید ۶ هفته در سال مرخصی می‌گرفت.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

تاج ادامه داد: اگر رقم قرارداد ویلموتس ۲ میلیون دلار باشد و او فسخ کرده باشد باید به ما غرامت بدهد. دروغ گفتن در رسانه ملی درست نیست. حقوق ویلموتس با دستیارانش هم سه میلیون دلار نیست. در قرارداد ویلموتس همه چیز دیده شده بود و از کارشناسانی مانند بیگلری که رئیس کمیته استیناف AFC است نظر خواهی کردیم و این قرارداد مشکل قرارداد قبلی را ندارد و رقم آن منطقی است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

۳ گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال چه کسانی هستند؟

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
ایرناایرنا22 ساعت قبل
پیش از این اعلام شده بود که استراماچونی با ارسال نامه‌ای از طریق وکلای خود به باشگاه استقلال خواستار دریافت تمام پول قراردادش تا پایان سال دوم قراردادش شده است. «اسماعیل خلیل‌زاده» سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در این‌باره، اظهار داشت: نمی‌دانم چه صحبتی در این زمینه شده و این مربی چه خواسته است، ولی چیزی در این زمینه به دست من نرسیده است. استراماچونی پس از مشکلاتی که باشگاه استقلال پیدا کرد قراردادش را با آبی‌پوشان تهرانی به صورت یکطرفه فسخ کرد و تلاش مدیران این تیم برای بازگشت او نتیجه‌ای نداشت.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، «AFC و شرکا زهر خود را ریختند» عنوان اصلی این رسانه است که اختصاص به ادعای سایت الریاضیه دارد. ذوب آهن در نیم فصل دوم بالا و بالاتر میرود " عنوان دیگری از این روزنامه است که اشاره به صحبت‌های سجاد آقایی بازیکن قرضی ذوبی‌ها در نیم فصل دوم دارد. آقایی از روز‌های خوش ذوب آهن در نیم فصل دوم گفته است و اذعان داشته سیمای جدیدی از این تیم رادر نیم فصل دوم مشاهده خواهیم کرد. " سلطان مشورت ایران زمین " عنوان پایانی این رسانه است که اختصاص به مطلب کنایه آمیز در مورد صحبت‌های سروش رفیعی و محمد رضا خلعتبری در مورد مشورت با یحیی گل محمدی در مورد انتخاب تیم هایشان دارد. برای مشاهده صفحه‌های فوتبال اصفهان اینجا کلیک کنید.

حفظ اقتدار ایران مقابل بازی سیاسی AFC

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
شیخ سلمان و اطرافیان وی که آرزوی دیدن یک استادیوم پرتماشاگر را در کشور خود دارند با این تصمیمات عجیب روز به روز لذت فوتبال را در قاره کهن کمتر و کمتر می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرانجام در پی تصمیم عجیب و غیرمنطقی کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرونده لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ نیز برای نمایندگان کشورمان بسته شد، فقط باید امیدوار بود در سال آینده AFC دست از این تصمیمات عجیب و سیاسی بردارد تا لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با حضور نمایندگان ایران با هیجان زیاد و استادیوم‌های پر از تماشاگر برگزار شود.
رجانیوزرجانیوز1 روز قبل
مهدی علی نژاد اظهار داشت: می‌خواهیم ابتدا آنها پاسخ ما را بدهند. به احتمال زیاد امشب پاسخ نهایی را به درخواست AFC می‌دهیم. به احتمال زیاد امشب پاسخ نهایی را به درخواست AFC می‌دهیم. می خواهیم آنها پاسخ بدهند. به احتمال زیاد امشب پاسخ نهایی را به درخواست AFC می‌دهیم.

نظرها

اخبار بیشتر