شرکت سامسونگ برای نسخه بتا اندروید ۱۰ گوشی‌های سری گلکسی A برنامه‌ای ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مجله سخت‌افزار
  4. تکنولوژی
شرکت سامسونگ برای نسخه بتا اندروید ۱۰ گوشی‌های سری گلکسی A برنامه‌ای ندارد

شرکت سامسونگ برای نسخه بتا اندروید ۱۰ گوشی‌های سری گلکسی A برنامه‌ای ندارد

سامسونگ در اوایل ماه اکتبر فاز بتا اندروید 10 کیو با رابط کاربری One UI 2.0 را برای گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس 10 و نوت 10 آغاز کرد. فاز بتایی که اجازه می‌دهد پیش از نسخه نهایی، مشکلات سیستم عامل جدید کاملا برطرف شود.در حالی که نسخه نهایی اندروید 10 برای سری گلکسی اس 10 منتشر شد، بتا نیز به پایان رسید. اما بتا سری گلکسی نوت 10 همچنان ادامه دارد و حتی کره‌ای‌ها برای سری گلکسی اس 9 و نوت 9 نیز این بتا را در نظر گرفتند.

انتشار بتا اندروید ۱۰ برای کاربران گوشی‌های هوشمند سری گلکسی A پرسشی را در ذهن به وجود آورد که آیا سامسونگ برای خانواده گلکسی A نیز برنامه بتا اندروید ۱۰ را در سر دارد یا خیر. از این رو با پرسشی از بخش پشتیبانی سامسونگ متوجه شدیم این کمپانی برنامه‌ای جهت انتشار بتا اندروید ۱۰ برای سری گلکسی A ندارد.بتایی برای سری گلکسی A در کار نیست

گویی سامسونگ تنها برای پرچمداران خود این برنامه را در نظر گرفته و تمایل ندارد تا دیگر مدل‌ها نیز از فاز بتا برخوردار شوند. گذشته از آن بتا پشتیبانی گسترده‌ای می‌طلبد و انتشار آن برای تمامی مدل گوشی‌های هوشمند این شرکت امر دشواری خواهد بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه تکنولوژی و فناوری

بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه سامسونگ برای بتا سری گلکسی A چیست. پیش از این نقشه راه کمپانی آشکار شد که نشان می‌دهد تمامی مدل‌های خانواده گلکسی A در سال ۲۰۲۰ اندروید ۱۰ را دریافت می‌کنند. یکی از اولین مدل‌ها گلکسی A۳۰ خواهد بود که برنامه ریزی شده در کنار پرچمدارانی چون گلکسی اس ۹، گلکسی نوت ۹ و نوت ۱۰ در ژانویه ۲۰۲۰ این آپدیت مبتنی بر رابط کاربری One UI ۲٫۰ دریافت کند.

به هر حال پیش بینی می‌شود، بیشتر گزارش‌های موجود صحت داشته باشد و بزودی نیز سامسونگ جزئیات کاملی ارائه دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر