رهنمودهای ولی فقیه در جامعه اسلامی سرلوحه کار همگان باشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
رهنمودهای ولی فقیه در جامعه اسلامی سرلوحه کار همگان باشد

رهنمودهای ولی فقیه در جامعه اسلامی سرلوحه کار همگان باشد

مهرخبرگزاری مهر |
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: رهنمودهای ولی فقیه در جامعه اسلامی باید سرلوحه کار همه مردم و مسئولان باشد، چراکه این مهم انسجام بخش و مایه آرامش امت است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی رو جمعه در مصلای بیت المقدس شهر اراک، اظهار داشت: امروز همه ما باید پیرو ولایت فقیه باشیم و رهنمودهای رهبری را اجرایی سازیم؛ چراکه رهبری محور نظام جمهوری اسلامی هستند و رهنمودهایشان همواره راهگشا بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک افزود: دشمن در تلاش است تا به نحوی به نظام و انقلاب آسیب وارد کند و این هدف پلید را به شیوه‌های مختلف پیگیری می‌کند، یکی از این حربه‌ها ایجاد فساد در جامعه اسلامی در زمینه‌های مختلف است.

دری نجف آبادی بیان کرد: در این رابطه ما باید بسیار هوشیارانه عمل کنیم و اجازه ندهیم که دشمن به اهداف خود دست یابد. مقابله جدی با فساد در کشور از جمله مهمترین مسائلی است که باید بیش از پیش در دستور کار متولیان امر قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک خاطر نشان کرد: در همین رابطه می‌طلبد که قوه قضائیه، هم پیشگیری و هم مقابله جدی با فساد از جمله فساد اقتصادی و … را مدنظر داشته باشد و همه ما به نحوی عمل کنیم که به عنوان جامعه اسلامی از فساد به دور باشیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود تصریح کرد: شانزدهم آذرماه روز دانشجو در پیش است؛ قشری که استکبار ستیزی را همواره به خوبی به منصه ظهور گذاشته است و نشان داده که آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی را با تمام توان دنبال می‌کند. رشد و پیشرفت کشور در حوزه علم و دانش در دوران انقلاب اسلامی نمونه‌ای از دستاوردهای بزرگ دانشجویان است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک ادامه داد: در حال حاضر در کشور به برکت انقلاب اسلامی بیش از ۱۰ میلیون فارغ‌التحصیل دانشگاهی وجود دارد، در حالی که قبل از انقلاب اسلامی تعداد دانشجویان کشور فقط ۱۵۰ هزار نفر بود و در حوزه‌های علمی از جمله پزشکی و درمان، بسیار وابسته به دیگر کشورها بودیم، اما امروز حرفی برای گفتن داریم.

دری نجف آبادی ابراز داشت: انقلاب اسلامی برای ما دستاوردهای بسیار داشته و امروز تکلیف همه ما است که از این داشته‌ها با تمام توان صیانت کنیم تا به این ترتیب، این نعمت الهی را پاس بداریم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک اضافه کرد: چنانچه با همت و عزم راسخ برای رشد و ارتقای کشور تلاش کنیم و در راستای سربلندی و عزت و اقتدار ایران اسلامی گام برداریم، می‌توان بیش از پیش شاهد تحقق پیشرفت و توسعه در کشور بود.

امام جمعه اراک همچنین در سخنان خود به فرارسیدن سالروز درگذشت آیت الله گلپایگانی و شهادت آیت الله دستغیب اشاره کرد و یاد این دو عالم دینی را گرامی داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هفت عادت روزانه که پوست را خراب می‌کند

تابناکتابناک1 روز قبل
سلامت پوست با رعایت نکات بهداشتی بسیار ساده به دست می‌آید تنها کافی است بدانید که پوستتان چگونه پاک‌سازی و اصلاح می‌شود. برای این کار لازم نیست کمدتان را پر از کرم‌ها و لوسیون‌های مختلف و گران‌قیمت کنید، تنها کافی است عاداتی را که روزانه انجام می‌دهید و به پوستتان آسیب می‌زنند را حذف کنید. بسیاری از ما بدون اینکه متوجه باشیم هرروز کارهایی انجام می‌دهیم که به‌تدریج به پوست ما آسیب می‌زنند. در این ویدیو ۷ مورد از این عادت مخرب پوست لیست شده‌اند.

همه دنیام؛ بهنام بانی

تابناکتابناک1 روز قبل
همه چی واسه تو ولی دل تو برامچیزی به غیر تو نمیخوام نه نمیخواماونی که نفسم بنده به نفساشتویی که فقط میمونه پاش بدونی کاشدنیام اومدی تو دنیام دل بده بمون بام عاشق توامتو شدی همه دنیام هر جا بری اونجام دست تو دستام عاشق توامدنیام اومدی تو دنیام دل بده بمون بام عاشق توامتو شدی همه دنیام هر جا بری اونجام دست تو دستام عاشق توامعاشق تواممیشناسم تو رو بهتراز هر کی که بگیاحساسم واسه هیچکسی نیست جز تو یکیعشق تو واسه من تکراری نمیشهدلتنگم دیگه دل تو دلم نیست واسه تودلتنگم میدونی فقط این حس و به تو دارم چون تو برام میمونی همیشهمی‌دونی چقدر خاطره دارم ازت دار و ندارم تویی فقط تویی فقطدیوونه توام من عاشق تو شدم تو رو می‌خوامت واسه خودم واسه خودمدنیام اومدی تو دنیام دل بده بمون بام عاشق توامتو شدی همه دنیام هر جا بری اونجام دست تو دستام عاشق توامدنیام اومدی تو دنیام دل بده بمون بام عاشق توامتو شدی همه دنیام هر جا بری اونجام دست تو دستام عاشق توامعاشق تواممیشناسم تو رو بهتراز هر کی که بگیاحساسم واسه هیچکسی نیست جز تو یکیعشق تو واسه من تکراری نمیشهدلتنگم دیگه دل تو دلم نیست واسه تودلتنگم میدونی فقط این حس و به تو دارم چون تو برام میمونی همیشه «همه دنیام» یکی از قطعات موسیقی بهنام بانی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «همه دنیام» یکی از قطعات موسیقی بهنام بانی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

۳۰ اسفند؛ آخرین فرصت نصب کارتخوان پزشکان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
معاون حقوقی و مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه نشست امضای تفاهمنامه بین سازمان امور مالیاتی و سازمان نظام پزشکی افزود: با توجه به رویکرد سازمان نظام پزشکی و شورای عالی نظام پزشکی و هیئت هماهنگی شورای عالی نظام پزشکی اراده همگی بر اجرایی شدن درست و دقیق قانون سال نود و هشت مبنی بر اتصال همه پزشکان به سازمان امور مالیاتی است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی ادامه داد: در مفاد این تفاهمنامه مواردی دیده شده است که بر اساس آن پزشکانی که هنوز موفق به نصب دستگاه‌های کارت خوان نشده‌اند می‌توانند با استفاده از این شرایط هر چه زودتر به سازمان امور مالیاتی متصل شوند. محمود علیزاده افزود: قانون تکالیفی را روشن کرده و وظایفی را بر عهده سازمان امور مالیاتی قرار داده که در صورتی که پزشکان تا تاریخ مشخص شده به سازمان متصل نشوند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد. محمود علیزاده گفت: امروز هم تفاهم نامه‌ای بین سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان نظام پزشکی به امضا رسیده که بر اساس آن پزشکان فرصت دارند تا ۳۰ اسفند با دستگاه‌های کارتخوان به سازمان مالیاتی متصل شوند. وی ادامه داد: در مفاد این تفاهمنامه مواردی دیده شده است که بر اساس آن پزشکانی که هنوز موفق به نصب دستگاه‌های کارت خوان نشده‌اند می‌توانند با استفاده از این شرایط هر چه زودتر به سازمان امور مالیاتی متصل شوند. محمود علیزاده افزود: قانون تکالیفی را روشن کرده و وظایفی را بر عهده سازمان امور مالیاتی قرار داده که در صورتی که پزشکان تا تاریخ مشخص شده به سازمان متصل نشوند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد. امضای تفاهم نامه بین دو سازمان امور مالیاتی و نظام پزشکیتفاهم نامه مالیاتی برای دریافت مالیات از طریق دستگاه‌های کارتخوان با سازمان نظام پزشکی در سازمان امور مالیاتی به امضا رسید.

دخالت امریکا و اسرائیل در شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی فاش شد + فیلم و عکس

رکنارکنا20 ساعت قبل
با این وجود، آنچه در ظاهر به آن پرداخته شده تاکید بر این بوده که شلیک موشک یک خطای انسانی بوده است اما این حادثه شامل برخی عناصری بوده که هنوز توضیح شفافی در این خصوص داده نشده است. موشکی که موجب سقوط هواپیمای اوکراینی شدند ساخت روسیه است که ناتو آن را SA-۱۵ می‌شناسد و روس‌ها نام Tor به آن داده‌اند. یکی از این اقدامات همان دستکاری کردن سیستم دفاعی است که به معنای فریب دادن اپراتور است. ایالات متحده توانایی جنگ سایبری و الکترونیکی را برای سیگنال‌های ترافیکی و هم برای تغییر در هواپیماهای حمل و نقل هوایی دارد. اما داستان جالب‌تر علاقه نیویورک تایمز و برخی از رسانه‌های همسو با سیاست‌های ایالات متحده به عکس‌ها و فیلم‌های ویدئویی لحظه شلیک و اصابت موشک به هواپیمای اوکراین است که لحظه به لحظه قبل از شلیک موشک تا زمان اصابت را در نقطه‌ای خاص و غیرقابل پیش بینی نشان می‌دهد.

پاسخ مردم به درخواست وقیحانه ترامپ درباره صلح!

مهرمهر22 ساعت قبل
مردم تهران در یک مصاحبه تصویری عنوان کردند که آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده، مخصوصا اکنون که یکی از بهترین فرزندان ایران رو به طور ناجوانمردانه‌ای ترور کرده است.

مسافرکش شیطان صفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این شخص از اراذل و اوباش معروف، که برای رسیدن به اهداف پلید خود اقدام به مسافرکشی و زورگیری از خانم‌ها در محدوده غرب تهران می‌کرد. وی برای رسیدن به مقاصد شوم اش از قمه و چاقو استفاده می‌کرد. پلیس به شهروندان توصیه می‌کند؛ حتما از خودرو‌های دارای اعتبار، تاکسیرانی، تاکسی اینترنتی، خودرو و وسیلیه نقلیه که اعتباری پشتش باشد، استفاده کنند و به هیچ عنوان از خودرو‌های شخصی که قابل احراز هویت نیستند، استفاده نکنند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

نمایندگان ایران رسما از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا محروم شدند

نامه‌نیورچند ثانیه قبل

تایید تلف شدن یک ببر در باغ وحش صفادشت/علت مرگ نارسایی کلیوی

مهر8 دقیقه قبل

خاطرات شاه‌نوری از چگونگی شکل‌گرفتن گوشه «دیلمان» /معرفی کامل فیلم‌های بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر/کاخ مرمر موزه می‌شود

ایلنا12 دقیقه قبل

پمپئو با همتای اماراتی خود درباره ایران رایزنی کرد

مهر13 دقیقه قبل

ابراز نگرانی گوترش از جنگ تمام عیار در «لیبی»

مشرق‌نیوز14 دقیقه قبل

۳۵ فیلم در مناطق کم برخوردار شیراز اکران می‌شود

مهر16 دقیقه قبل

قیمت نفت تا پنج سال آینده چه می‌شود؟

تجارت‌نیوز17 دقیقه قبل