کردستان و بم حساب خود را برای قهرمانی جدا کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
کردستان و بم حساب خود را برای قهرمانی جدا کردند

کردستان و بم حساب خود را برای قهرمانی جدا کردند

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
بازی های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز برگزار شد و دو تیم شهرداری بم و آدرخش کردستان توانستند همچنان اصلی ترین مدعیان قهرمانی باقی بمانند.

به گزارش «ورزش سه»، شهرداری بم و آذرخش کردستان هچنان نمی‌خواهند دست از پیروزی بردارند آنها که در هر هفت دیدار قبلی موفق شدند با برد به کار خود پایان دهند امروز نیز از بازی‌های هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر بانوان فوتبال ایران توانستند برابر رقبای خود به برتری برسند تا همچنان همه فوتبالی‌ها به رویارویی این دو تیم فکر کنند.

تاخت و تاز آذرخش کردستان با پدیده لیگ

آذرخشی‌ها همچنان می‌تازند. آنها این روزها با گلزنی پدیده لیگ و البته بازی‌های خوب بازیکنان باتجربه خود همچون الهام فرهمند و فروغ موری با سه امتیاز کامل بازی‌های خود را به پایان می‌رسانند. آنها برای دیدار امروز در خانه تیم همیاری ارومیه توانستند ۶ بار دروازه این تیم را باز کنند ۲۴ امتیازی شوند و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول رده بندی قرار بگیرند. در سوی دیگر نیز تیم همیاری با این شکست، همچنان ۴ امتیازی و در رده یازدهم باقی ماندند.

سمیه خرمی در این بازی توانست ۴ بار دروازه حریف را باز کنند و دو گل دیگر این تیم توسط شیوا فاضلی و فروغ موری به ثمر رسد.

سپاهان به دنبال حضور در جمع بزرگان

زردپوشان اصفهانی در دیدار امروز نیز توانستند به پیروزی برسند تا موفق شوند در جمع چهار تیم بالای جدول رده بندی قرار بگیرند. آنها که امروز مهمان تیم هیات فوتبال البرز بودند توانستند با حساب ۵ بر ۱ از سد این تیم بگذرند و ۱۷ امتیازی شوند و در رده چهارم جدول رده بندی قرار بگیرند. کرجی‌ها نیز همچنان با ۱۳ امتیاز در رده‌های میانی جدول رده بندی (رده ششم) حضور دارند.

هاجر دباغی در این دیدار توانست دبل کند و در کنار او صفورا جعفری، شقایق روزبهان و مریم رهیده نیز دیگر گلزنان بازی امروز سپاهانی‌ها بودند. در تیم هیات فوتبال نیز خانم گل فعلی لیگ برتر یعنی سارا قمی توانست تنها گل بازی را به ثمر برساند.

ذوب آهن و ملوان؛ نتیجه گیری‌های سینوسی

ذوبی‌ها که بازی هفته قبل خود را با شکست به پایان رسانده بودند در نهایت توانستند بازی امروز برابر ملوان را با پیروزی پشت سر بگذارند تا همراه انزلیچی‌ها از جمله تیم هایی با نتایج سینوسی در لیگ برتر محسوب شوند. ذوبی‌ها با برتری دو بر یک برابر ملوانان توانستند ۹ امتیازی شوند و در رده هفتم جدول رده بندی قرار بگیرند. در سوی دیگر ملوانان نیز همچنان ۵ امتیازی باقی ماندند تا در رده نهم جدول رده بندی قرار بگیرند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

بدشانسی بمی‌ها ادامه دارد

شهرداری چی‌های بم دیدار امروز را نیز نتوانستند تا پایان به سر کنند. آنها که پیش از این دو حریف غایب را پیشاپیش خود می‌دیدند در دیدار امروز و به دلیل از تعداد تیم حریف یعنی زاگرس شیراز در حالی که پنج بار دروازه این تیم را باز کرده بودند مجبور به پایان بازی شدند. آنها با این پیروزی همچنان به کسب امتیاز ادامه دادند و حالا با ۲۴ امتیاز و البته تفاضل گل بهتر در رده اول جدول رده بندی قرار دارند. در سوی دیگر شیرازی‌ها با این شکست همچنان ۶ امتیازی باقی ماندند تا در رده هشتم جدول رده بندی قرار بگیرند.

جدیدترین غایب لیگ؛ تیمی از بوشهر

پارس جنوبی بوشهر را می‌توان آخرین تیمی دانست که از حضور در یکی از بازی‌های خود انصراف دادند. آنها با این غیبت همچنان تنها تیم بدون امتیاز لیگ باقی ماندند تا در همان رده دوازدهم جدول رده بندی جاخوش کنند. در سوی دیگر تیم شهرداری سیرجان که یکی از تیم‌های حاضر در بالای جدول محسوب می‌شود با سه امتیاز این بازی توانست خود را ۱۶ امتیازی کند و در رده پنجم جدول رده بندی قرار دهد.

ایلامی‌ها در مثلث مدعیان قرار گرفتند

پالایش گاز ایلام در آخرین دیدار خود توانست در خوزستان با برتری دو گله به کار خود پایان دهد. آنها با این برد خود را در جمع تیم‌های تشکیل دهنده مثلث قهرمانی قرار دهند. آنها با برد در بازی امروز ۱۸ امتیازی شدند و در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفتند. عاطفه ایمانی و زهرا حاتم نژاد دو بازیکنی بودند که در این بازی توانستند گلزنی کنند. در سوی دیگر خوزستانی‌ها نیز همچنان ۴ امتیازی باقی ماندند تا در رده دهم جدول رده بندی قرار داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - پایان طلایی کاراته ایران در پاریس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

ویدیو؛ ادای احترام نیمار به مناسبت درگذشت کوبی برایانت و نشان دادن عدد ۲۴

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری - کوبی برایانت مرد افسانه‌ای NBA به دلیل سقوط هلی کوپتر در کالابازاس کالیفرنیا درگذشت. نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن بعد از گلزنی مقابل لیل، به احترام درگذشت اسطوره دنیای بسکتبال عدد ۲۴ را نشان داد.

ویدیو؛ گل میلاد محمدی به خنک (خنت-خنک)

طرفداریطرفداری2 روز قبل

مهدی ترابی: امیدوارم مشکلات مالی حل شود؛ متوجه سنگ پراکنی هواداران نشدم

طرفداریطرفداری1 روز قبل

مبلغ عیدی کارکنان دولت مشخص شد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

رقابت حذفی بسکتبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال بانوان با پیروزی تیم‌های مهمان شروع شد و در دو مسابقه تهران و مشهد حدود ۲۰۰ امتیاز بین تیم‌ها رد و بدل شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، تکلیف چهار تیم نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان تا پایان هفته مشخص می‌شود و تیم‌هایی که دو برد از سه مسابقه به دست آورند به مرحله نیمه نهایی می‌رسند.

نظرها

اخبار بیشتر