شمار نامزدهای مجلس شورای اسلامی در شادگان ۱۸ نفر رسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
شمار نامزدهای مجلس شورای اسلامی در شادگان ۱۸ نفر رسید

شمار نامزدهای مجلس شورای اسلامی در شادگان ۱۸ نفر رسید

مهرخبرگزاری مهر |
شادگان- فرماندار شادگان از ثبت نام ۱۸ نفر از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ انتخابیه شادگان تا پایان ششمین روز از زمان ثبت نام خبر داد.

سعید حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تا پایان ششمین روز از زمان ثبت نام، ۱۸ نفر از داوطلبان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ انتخابیه شهرستان اعلام آمادگی کردند.

وی به تشریح روند ثبت نام نامزدهای انتخاباتی دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در پایان روز ششم پرداخت و گفت: تا امروز داوطلب ۱۸ نفر حوزه انتخابیه شهرستان شادگان در این دوره از رقابت‌ها نام‌نویسی کرده‌اند.

حاجیان در پایان ابراز کرد: ثبت ‌نام تا پایان فردا ۱۶ آذر از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر، انجام خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لحظاتی از بازی کردن شهید سردار سلیمانی با یک نوزاد (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | جدیدترین تصاویر از حمله موشکی به عین الاسد | از حمله داعش به مجلس تا عملیات شهید سلیمانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

معاون وزیر بهداشت: با خیال راحت شیر بخورید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

زیر صفر درجه

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
در کمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۶ هزار تن نمک و شن توسط کارگران شهری در مسیر‌های برفی برای تردد بهتر شهروندان ریخته شد. زیر صفر درجهزیر صفر درجهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کارگران شهری با فشردگی حجم کاری و تلاش فراوان سعی دارند تا از یخزدگی معابر در این روزهای سرد زمستان جلوگیری کنند.

تصادف مرگبار پراید و کامیون در بوشهر

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

فیلم | انتقاد رئیس بنیاد مستضعفان از استقرار هاشمی در کاخ مرمر | تخلیه کاخ با جر و بحث و حمایت بیت رهبری

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، پرویز فتاح در برنامه نگاه یک گفت: استقرار آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان دبیر مجمع تشخیص در کاخ مرمر درست نبود، بعد از فوت او کاخ را به سختی و با جر و بحث تخلیه کردیم. در نهایت بیت رهبری حمایت کردند و کاخ تخلیه شد. کاخ مرمر یکی از کاخ‌های تاریخی تهران در دوره پهلوی است که در مرکز تهران جای گرفته‌ و در ۳۰ خرداد ۱۳۵۷ با شمارهٔ ثبت ۱۶۰۶ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌ است. این کاخ پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مدتی به عنوان مقر کمیته انقلاب اسلامی استفاده می‌شد اما چندی بعد بدون کاربرد ماند تا اینکه در میانه‌های دهه ۱۳۷۰ پس از پایان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی دفتر هاشمی رفسنجانی به این کاخ نقل مکان کرد. بخش‌هایی از کاخ مرمر در سال ۱۳۸۷ مرمت و بازسازی شد.

نظرها

اخبار بیشتر