خلاصه بازی اینتر ۰-۰ آاس رم (سری آ ۲۰۱۹/۲۰)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

در ادامه بخوانید

فیلم / گل اول استقلال به الریان توسط دیاباته

ایلناایلنا21 ساعت قبل
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون فوتبال روی انتخاب امیر قلعه نویی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان به قطعیت رسیده‌اند و به زودی نام این مربی به صورت رسمی اعلام می‌شود. این در حالی است که امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال هم شب گذشته در مصاحبه‌ای قطعی بودن گزینه ایرانی برای تیم ملی را تایید کرد و کدهایی داد که به امیر قلعه نویی می‌رسید. مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: من الان در یک جلسه استراتژیک هستم و اگر امکان دارد چند ساعت دیگر تماس بگیرید. تابش در خصوص اینکه طبق اخبار منتشر شده کار امیر قلعه نویی و تیم ملی تمام شده است، تاکید کرد: هنوز چیزی به ما اعلام نشده است و نمی‌توانیم از روی خبرها چیزی بگوییم!

خلاصه بازی السیلیه - شهرخودرو / ایران ۴ -AFC ۰

مهرمهر17 ساعت قبل
بازی پرافت و خیر شهرخودرو و السیلیه قطر به نفع مشهدی‌ها به پایان رسید. این بازی بعد از تساوی در ۱۲۰ دقیقه به ضربات پنالتی کشیده شد که در پایان شهرخودرو موفق شد به مرحله گروهی صعود کند.
وانانیوزوانانیوز21 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، دیگو آگیره سرمربی الریان اسامی بازیکنان تیمش برای دیدار با استقلال را به شرح زیر معرفی کرد: فهد یونس باکر، فرانک کوم، دیم ترائوره، یاسین براهیمی، رودریگو تاباتا، عبدالعزیز حتیم، موفاک احمد، لی جائیک، محمد العلاوی، گابریل مرکادو و احمد محمد السیددیدار دو تیم ساعت ۱۸:۴۵ آغاز می‌شود.

فیلم/ کاشته زیبای وریا و گل اول استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
در دقیقه ۸ بازی استقلال - الریان، وریا غفوری ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه را به تیر دروازه قطری‌ها کوبید و توپ برگشتی را دیباته به گل اول استقلال تبدیل کرد.

فیلم/ خلاصه بازی الریان صفر - ۵ استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر