ماجرای لو دادن یک شرکت خارجی حین دور زدن تحریم‌های آمریکا به بولتون + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

ماجرای لو دادن یک شرکت خارجی حین دور زدن تحریم‌های آمریکا به بولتون + فیلم

رئیس جهاد دانشگاهی در برنامه دست خط درباره ماجرای لو دادن یک شرکت خارجی حین دور زدن تحریم‌های آمریکا به بولتون صحبت کرد.
ماجرای لو دادن یک شرکت خارجی حین دور زدن تحریم‌های آمریکا به بولتون + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در برنامه دست خط شبکه پنج سیما حضور یافت.

وی در بخشی از صحبت‌هایش درباره ماجرای لو دادن یک شرکت خارجی حین دور زدن تحریم‌های آمریکا به بولتون صحبت کرد.

بیشتر بخوانید: ناگفته هایی از قاچاق در ایران به روایت وزیر صنعت و معدن + فیلم 

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بابل گفت: در این آتش سوزی مهیب که عصر امروز آغاز شد و همچنان ادامه دارد چهار آتش نشان بابلی نیز بر اثر دود گرفتگی مصدوم شده‌اند. مازیار حسنی افزود: هنوز علت آتش سوزی و میزان خسارت به ۴۰ واحد تجاری که به طور کامل در این آتش سوزی سوخت، مشخص نیست. وی گفت: حدود ۲۰ خودروی آتش نشانی با بیش از ۷۰ آتش نشان از شهرهای بابل، بابلسر، امیرکلا، قائمشهر، آمل و ساری در حال اطفای حریق می‌باشند.

فیلم/ مردم نگذاشتند ایران، دشمن شاد شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل

گفتگوی متفاوت با زن خائن کرجی + فیلم

رکنارکنا17 ساعت قبل
تو دستور قتل دادی؟ نه من هرگز نمی‌خواستم شوهرم به قتل برسد. باور می‌کردی؟ نه، باور نمی‌کردم، زنگ زدم به شوهرم جواب نمی‌داد و در آن لحظه خودم را بدبخترین آدم روی زمین دیدیم. تصمیم داشتی با حمید ازدواج کنی؟ نه، میخواهم یک جا دنیا بروم که هیچ کسی نباشد و با فرزندانم در آرامش زندگی کنم من یک روز خوش در زندگی ام ندیدم. به نظرت خانواده شوهرت برای حمید رضایت می‌دهند؟ نمی دانم، مادرشوهرم زنی دلسوز و مهربان است. قبل از ادواج به حمید علاقه داشتی؟ نه، من زیاد حمید را ندیده بودم و بچه بودم که ازدواج کردم.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
اکنون یک مطالعه بزرگ از بیمارانی که به دلیل پنومونی بستری شده‌اند، نشان می‌دهد که استفاده خودسرانه از آنتی بیوتیک‌ها تا چه حد در روند درمان اختلال ایجاد می‌کند. این افراد حتی در برابر سایر عفونتهای ثانویه خطر بالاتری نشان می‌دادند و در معرض آسیب کلیوی نیز قرار داشتند. اما این رفتار باعث می‌شود با تشدید علائم و پس از مراجعه فرد به مراکز درمانی، روند درمان با وقفه و اختلالاتی جدی همراه باشد. البته این به این معنا نیست که استفاده از آنتی بیوتیک‌ها همواره اشتباه است. اکنون تصور کنید در چنین شرایطی که حتی داروی درمانی مشخصی برای کرونای جدید وجود ندارد، خود درمانی تا چه حد ترسناک و خطرناک خواهد بود.

فیلم | دست‌هایتان را برای پیشگیری از ابتلا به کرونا این‌گونه بشویید | دستور العمل سازمان بهداشت جهانی

همشهریهمشهری1 روز قبل

نتایج ۱۹ حوزه انتخابیه

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر